kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@robsesh powodzenia stary
kibicuje :D
1
@DaPidejpi warto i to bardzo
głowny bohater jest totalnym szefem
i serial ma bardzo fajny klimacik
1
@DaPidejpi w punkt to jakby nic nie powiedzieć
3
@Yosemite niesamowity gość
0
@Mns21 ajaj szkoda
miałem tak dobre poziomy w gierkach tam :D
2
@Lola120 no raczej
To klasyk ;DD
0
@AllBundy ojj tak
Piękna sprawa
0
@svensonFCB melduje się ;D
0
@tadzik447 to idzie w zła stronę
Jak coś to wal śmiało
Czasami trzeba się wygadać
1
@agaFCB kiedyś pomagalem kumplowi wnosić meble do jego dziadków i w pokoju była właśnie taka lalka i sama się bujała na krześle
Byłem tak niesamowicie poryty że to szok
Naszczescie nigdy tam już nie wylądowałem xD
1
@Khajio a kiedy będzie anime kontynuowane?
0
@MeMyselfAndI HaHaHa
O kurde XDDD
Mocne ;D
0
@tusieQ jeśli zapraszasz ;p
1
@LeoMessiah wporzo
Zaraz wjeżdżam w jezioro ;)
1
@MontelQ tak to w sumie jest
Chociaż powiedziałbym że bardziej przedział 19-25 to taki napływ kibiców Barcy
0
@Colon co za kot
Już wiem kto byłby moim idolem gdybym żył w tych czasach :D
0
Siemano prowadzi ktoś z was teraz jakiś cykl odnośnie igrzysk olimpijskich
Np będzie opisywał zmagania Polaków, ile mamy medali itd
Jeśli tak to prosiłbym o oznaczenie :D
2
@LeoMessiah pierwszy raz w życiu pije trzeci dzień z rzędu xd
Wiem ze nie ma czym się chwalić xdd
Ale dzisiaj delikatnie
Zwykle lecę raz a porządnie ;D
No i też zwykle to widzisz na la rambli xd
Dobra smacznej herbatki
Siemano :D
7
Dobra zaraz mi się rozładuje telefon także
Trzymajcie sie mordy
Wasze zdrowie :D
4
@agaFCB czyli 26-30
Pewniaczek
Bingo :D
8
@LeoMessiah ojj tak @Don-Corleone
Bardzo przyjemnie się czyta ;)
1
@agaFCB to powiedz przedział ;)
21-25 ? ;p
2
@Don-Corleone stary ale jary
Nadal dajesz radę ;D
5
@LeoMessiah 21
15 znaków
0
@DaPidejpi wporzo
Bd miał to na uwadze :D
0
@DaPidejpi jest kot
Ale nie pada xd
1
@agaFCB jest gitowa
Jem sobie grilla popijam drineczka nad jeziorem
Żyć nie umierać
0
@DaPidejpi Pudzian to największy z Polaków
Top tier
0
@Kettger właśnie miałem pytać
Jak się zaprezentował?
Ogólnie kto dziś najbardziej na plus?
0
@Rust_Cohle taktyczny komentarz