2

@robsesh powodzenia stary
kibicuje :D

1

@DaPidejpi warto i to bardzo
głowny bohater jest totalnym szefem
i serial ma bardzo fajny klimacik

1

@DaPidejpi w punkt to jakby nic nie powiedzieć

3

@Yosemite niesamowity gość

0

@Mns21 ajaj szkoda
miałem tak dobre poziomy w gierkach tam :D

2

@Lola120 no raczej
To klasyk ;DD

0

@AllBundy ojj tak
Piękna sprawa

0

@svensonFCB melduje się ;D

0

@tadzik447 to idzie w zła stronę
Jak coś to wal śmiało
Czasami trzeba się wygadać

1

@agaFCB kiedyś pomagalem kumplowi wnosić meble do jego dziadków i w pokoju była właśnie taka lalka i sama się bujała na krześle
Byłem tak niesamowicie poryty że to szok
Naszczescie nigdy tam już nie wylądowałem xD

1

@Khajio a kiedy będzie anime kontynuowane?

0

@MeMyselfAndI HaHaHa
O kurde XDDD
Mocne ;D

0

@tusieQ jeśli zapraszasz ;p

1

@LeoMessiah wporzo
Zaraz wjeżdżam w jezioro ;)

1

@MontelQ tak to w sumie jest
Chociaż powiedziałbym że bardziej przedział 19-25 to taki napływ kibiców Barcy

0

@Colon co za kot
Już wiem kto byłby moim idolem gdybym żył w tych czasach :D

0

Siemano prowadzi ktoś z was teraz jakiś cykl odnośnie igrzysk olimpijskich
Np będzie opisywał zmagania Polaków, ile mamy medali itd
Jeśli tak to prosiłbym o oznaczenie :D

2

@LeoMessiah pierwszy raz w życiu pije trzeci dzień z rzędu xd
Wiem ze nie ma czym się chwalić xdd
Ale dzisiaj delikatnie
Zwykle lecę raz a porządnie ;D
No i też zwykle to widzisz na la rambli xd
Dobra smacznej herbatki
Siemano :D


7

Dobra zaraz mi się rozładuje telefon także
Trzymajcie sie mordy
Wasze zdrowie :D

4

@agaFCB czyli 26-30
Pewniaczek
Bingo :D

8

@LeoMessiah ojj tak @Don-Corleone
Bardzo przyjemnie się czyta ;)

1

@agaFCB to powiedz przedział ;)
21-25 ? ;p

2

@Don-Corleone stary ale jary
Nadal dajesz radę ;D

5

@LeoMessiah 21
15 znaków

0

@DaPidejpi wporzo
Bd miał to na uwadze :D

0

@DaPidejpi jest kot
Ale nie pada xd

1

@agaFCB jest gitowa
Jem sobie grilla popijam drineczka nad jeziorem
Żyć nie umierać

0

@DaPidejpi Pudzian to największy z Polaków
Top tier

0

@Kettger właśnie miałem pytać
Jak się zaprezentował?
Ogólnie kto dziś najbardziej na plus?

0

@Rust_Cohle taktyczny komentarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?