0

@PatrykBarca Gomes też był 5/6 lat starszy takze na spokojnie ;p

0

@takisobiektos nie mamy materiału w kadrze ,zeby grać inaczej niz murowanko i kontra
takze nadawał by sie idealnie ;)

0

@Lub567 siemano krystian ;p

1

@Dosq wydaje mi się ,że jest zbyt ambitny
ale to sie z czasem okaże :D

1

@Encore zalezy czy mowimy tylko o PL czy o całym sezonie
rudy dostawał motma praktycznie w kazdym meczu LM w którym grał
na mistrzostwach europy też nie było zle
bruno natomiast zawodzi w kluczowych meczach
nic nie mam do fernandesa jest bardzo dobrym grajkiem ale jego repertuar zagrań i umiejęnosci w porównaniu do KDB wyglada srednio .
Rudy jest o wiele lepszym piłlkarzem
Szczegolnie powinieneś go docenić jak uważasz ,zę liczby to nie wszystko ;P

0

@Dosq niby tak ale 30 lat to nie pilkarska emerytura
rudy pewnie będzie rzadził i dzielił przez nastepne 5/6 sezonow

0

@Ansufati123 jaka pozycja ?
Kogo przypomina swoją gra?

0

@Colon to zależy na co mam ochotę ;D
Ale jak zwykle czegoś nie jadłem przez dłuższy czas to mam na to ciśnienie ;D

0

@Criss18Barcaliczby to nie wszystko
Pedri jest niesamowity i kto wie może w swoim czasie będzie dodawal punkty do kanadyjki ;p

0

@jeyx77x wlaśnie potrzebuje
a poza tym zejscie z diety na jakis czas ( w dodatku bedac poza sezonem ) to nic złego
czlowiek chociażby dla własnego zdrowia psychicznego musi sobie zjeśc coś ,, niezdrowego"
nie mozna się cały czas musztrować
te jego zaleglośc mozna ogarnąc w kilka tygodni xdd
nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma ;p

0

@Yosemite był jakiś porównywalny do nich duet?

0

@jeyx77x otoz nie
nie istnieje czlowiek ktory by trzymal forme przez cały rok
organizm potrzebuje przerw
takie ladowanie baterii jest bardzo wazne

1

@Firestone spoko
no to sie zgadzam;)

3

@FCB24 ona przypadkiem nie rozdzielała tych ludzi ?

0

@PatrykBarcelona cozrobił ?

2

Na lewej obronie Lille grał zawodnik pochodzący z Mozambiku
Taka ciekawostka ;D

3

@Deviler nie ma potrzeby
Jest brejt

1

@eckov nic na siłę ;p

1

@Pawel13sz pograne ;D

0

@clyde powodzenia
Kibicujemy ;)

0

@KORTIS bierzemy Pogbę i klasa ;D

0

@Yosemite racja
aktualnie nie ma gościa ktory bylby choc w połowie dobry jak alves
takze nie ma sensu porownywac xd

1

@agaFCB tego niestety musisz sie sama dowiedzieć bo niestety też nie jestem w stanie na to odpowiedzieć ;p

2

@Pawel13sz jest terminatorem xd

3

@Uukasz_93 XDDDD
niesamowici są ci ludzie

1

@agaFCB bo to szczególne miejsce ;p

0

@Pawelec7 pieknie

0

@kamiVeB mega szacun za cały start na igrzyskach dla Pani Asi
Mam nadzieje ,ze jeszcze pooglądamy ją w akcji ;)

1

wychodzi doświadczenie z dogrywek ;d
hiszpania ich zjadła ;D

0

@clyde ktora to jego dogrywka w tym sezonie ?
6 ?7? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?