kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Gomes też był 5/6 lat starszy takze na spokojnie ;p
0
@takisobiektos nie mamy materiału w kadrze ,zeby grać inaczej niz murowanko i kontra
takze nadawał by sie idealnie ;)
0
@Lub567 siemano krystian ;p
1
@Dosq wydaje mi się ,że jest zbyt ambitny
ale to sie z czasem okaże :D
1
@Encore zalezy czy mowimy tylko o PL czy o całym sezonie
rudy dostawał motma praktycznie w kazdym meczu LM w którym grał
na mistrzostwach europy też nie było zle
bruno natomiast zawodzi w kluczowych meczach
nic nie mam do fernandesa jest bardzo dobrym grajkiem ale jego repertuar zagrań i umiejęnosci w porównaniu do KDB wyglada srednio .
Rudy jest o wiele lepszym piłlkarzem
Szczegolnie powinieneś go docenić jak uważasz ,zę liczby to nie wszystko ;P
0
@Dosq niby tak ale 30 lat to nie pilkarska emerytura
rudy pewnie będzie rzadził i dzielił przez nastepne 5/6 sezonow
0
@Ansufati123 jaka pozycja ?
Kogo przypomina swoją gra?
0
@Colon to zależy na co mam ochotę ;D
Ale jak zwykle czegoś nie jadłem przez dłuższy czas to mam na to ciśnienie ;D
0
@Criss18Barcaliczby to nie wszystko
Pedri jest niesamowity i kto wie może w swoim czasie będzie dodawal punkty do kanadyjki ;p
0
@jeyx77x wlaśnie potrzebuje
a poza tym zejscie z diety na jakis czas ( w dodatku bedac poza sezonem ) to nic złego
czlowiek chociażby dla własnego zdrowia psychicznego musi sobie zjeśc coś ,, niezdrowego"
nie mozna się cały czas musztrować
te jego zaleglośc mozna ogarnąc w kilka tygodni xdd
nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma ;p
0
@Yosemite był jakiś porównywalny do nich duet?
0
@jeyx77x otoz nie
nie istnieje czlowiek ktory by trzymal forme przez cały rok
organizm potrzebuje przerw
takie ladowanie baterii jest bardzo wazne
1
@Firestone spoko
no to sie zgadzam;)
3
@FCB24 ona przypadkiem nie rozdzielała tych ludzi ?
0
@PatrykBarcelona cozrobił ?
2
Na lewej obronie Lille grał zawodnik pochodzący z Mozambiku
Taka ciekawostka ;D
3
@Deviler nie ma potrzeby
Jest brejt
1
@eckov nic na siłę ;p
1
@Pawel13sz pograne ;D
0
@clyde powodzenia
Kibicujemy ;)
0
@KORTIS bierzemy Pogbę i klasa ;D
0
@Yosemite racja
aktualnie nie ma gościa ktory bylby choc w połowie dobry jak alves
takze nie ma sensu porownywac xd
1
@agaFCB tego niestety musisz sie sama dowiedzieć bo niestety też nie jestem w stanie na to odpowiedzieć ;p
2
@Pawel13sz jest terminatorem xd
3
@Uukasz_93 XDDDD
niesamowici są ci ludzie
1
@agaFCB bo to szczególne miejsce ;p
0
@Pawelec7 pieknie
0
@kamiVeB mega szacun za cały start na igrzyskach dla Pani Asi
Mam nadzieje ,ze jeszcze pooglądamy ją w akcji ;)
1
wychodzi doświadczenie z dogrywek ;d
hiszpania ich zjadła ;D
0
@clyde ktora to jego dogrywka w tym sezonie ?
6 ?7? xD