0

@SinMistico messi nie mogłby grać za darmo
pewnie sa jakieś reguły ktore określają minimalna pensje dla daneego zawodnika ( przynajmniej takmi sie wydaje ;D)

1

@amanter no i inter gryzka i jes klasa :D

0

gdzie mogę znaleźć ransmisje konferencji?

0

gdzie mg znaleźć transmisje ?

2

@zadafcb no i o to chodzi ;D

0

@klopx fejk...

0

@LeoMessiah w Hiszpanii jest tak że można mieć numery tylko od 1 do 25
Dlatego nikt nie zablokuje dychy bo wtedy nie będzie można zarejestrować dodatkowego zawodnika
Będzie to ogromne osłabienie bo sami sobie wtedy skurczymy kadrę

0

@BART97 to coś złego? ;p

1

To co może znowu weźmiemy tego malcoma
Młody, pozycja Messiego, ułożona lewa noga, nie zjada go presja w finałach
Nic tylko brać
Okazja!!

0

@BartqRKO chyba drugi raz zdobył złoto
Olimpijskie ;D

0

@Messibestplayerintheworld woww
To by było coś jakby przeszedł do Atleti
Gość ma zelazne płuca i bajeczna technikę fajnie by się to oglądało

1

@socha to musi się zgrać
Poza tym niewiadomo czy Pochettino poradzi sobie z takim gwiazdozbiorem

0

@doc ciekawe kto weźmie 10 ;)

1

@Pawel13sz ehh ale mi się przykro zrobiło xd

0

@pedrixxx w meczu legend
albo za kilka sezonów moze go wezmą na rok ,żeby domknąć ten piekny rozdział historii

0

@Zytko gdzie ja napisałem ,ze MA ?
zapytałem czy jest taka mozliwośc i tyle

0

@Abominacja wiekszość klubów ma obsadzoną pozycje na której gra messi ( poza tym leo jest specyficznym zawodnikiem nie pracuje za duzo w obronie dodatkowo niby jest prawym skrzydłoym a gra w srodku pola )
no i mogłby zaburzyć hierarchie płacową w niektórych klubach
mogłby sie zrobić ferment w szatni w koncu nie kazdy chce byc numerem 2
No i przykladowo niektóre ligi mogą mieć ustalony jakis limit płac i biorąc messiego by go przekroczyli

0

@Kosteq73 plotki ploteczki sa zawsze ;D

0

@Zytko czyli jesteś zdania ,ze nie ma szans ,zęby zszedł tak mocno z pensji
i,że biznes to biznes i nie ma miejsca na sentymenty ?;p

0

Messi mógłby grać u nas np za jakieś kilka mln euro plus bonusy na koniec sezonu?
Jest to wykonalne?
Jeśli tak to dlaczego nie poszli na coś takiego? Myślę że byłby w stanie na to się zgodzić
Są jakieś przeciwwskazania prawne żeby można było to zrobić?

0

@JimMorrisonFCB myślę że dobra
Verratti światowy top
Paredes dobry
Wijnaldum dobry/niezły
Może jeszcze Pogbę wezmą ;p

1

@VamosRakieta pierwsze dwa sezony kox

0

@Kengo nadal top 3 w Hiszpanii
Myślę że ćwierćfinal LM to nasz max
A w Pucharze będzie zależeć od szczęścia ;p
To będzie ciekawy sezon xd

0

@LeoMessiah ciekawe jak to ułoży
Bo materiał ma ogromny
Ale wydaje się być zbyt ofensywnie
Będzie trzeba śledzić PSG ;p

0

@masq w punkcik ;)

3

@matirix20 dosrodkowania gre bez pilki ustawienie sie ma lepsze leo
no i pewnie sprawnosć choc nie znam dokładnmie jej znaczenia ;D

0

@arasz1819 ja tam bede niezależnie od klubu
poza tym tercet messi neymar mbappe :OO
Jak to by chodziło ;p

1

@Pawel13sz ehh
ciezko cos powiedziec
licze ,ze jednak sie uda i jeszcze bd miał przyjemnośc ogladac go w naszych barwach ://

1

to sie nie dzieje ?!

0

@PatrykBarca Gomes też był 5/6 lat starszy takze na spokojnie ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?