1

@Kusco15 inne czyli jakie?
Barcelona real Juventus Bayern i kilka z Anglii xd
Moim zdaniem fajnie ze pojawiaja się kolejne drużyny mogące rywalizować z topka ;D

0

@whoocash19841 ciekawe która reprezentacja wygra z nimi środek pola? Xd
Tu się właśnie ukazuje magia busquetsa gość jeśli chodzi o inteligencję boiskowa jest polkę wyżej od każdego. Poza tym nie ma sensu wyciągać pojedynczego meczu bo w ten sposób można negować każdego zawodnika.
Verratti to kox , top gracz i trzeba docenić jego klasę ;D
Bez odbioru :D

0

@Kusco15 moim zdaniem to nie jest takie źle
Dzięki temu jest większa rywalizacja w Europie
Poza tym wydaje mi się że w takich klubach jak real barca Juve Bayern też kiedyś ktoś zainwestował tylko było to x lat temu dlatego nikt sie tego nie czepia

0

@RobsonPL ostatnim takim transferem był Suárez przynajmniej dla mnie
Jaralem się niesamowicie
Szkoda że trzeba było poczekac kilka miesiecy na jego debiut ale warto było ;D

0

@IronSanHybrid xavim i Iniesta to on nie jest ale od wielu lat jest topka pomocników
Szkoda że u nas nie wylądował ;///

0

@Yosemite liczę że kupią Bernardo ;)

1

@Sysia11 fajnie by było jakby odpalił
Choć już ciężko mi w to uwierzyć xdd

0

@AlwaysBlaugrana opaska to tylko symbol
I cieszę się że busi ja dostanie ( mógłby jeszcze Pique ;p)

0

@LeoMessi1994 jasne że da rade ma odpowiednie doświadczenie

1

@IronSanHybrid będzie dobrze ;D
Nie pozostaje nic innego jak kibicować naszym zawodnikom :D

0

@socha mega irytujący kibice
niektore zachowania kloppa
przehajpowani zawodnicy
troche powodów jest ,żeby ich nie lubić ;)

0

@HarveySpecter numer dwa to nic złego.
Nawet stwierdzenie faktu jak powie ,ze PSG to topka klubów w Europie

0

@Herato tu trzeba na spokojnie...

1

@Senyer to się okaże w tym sezonie ;D

0

@Pilka_jest_okragla jak zapłacą to dostaną jakieś rady ;p

1

@Yosemite kozak :ooo
Szkoda że nie spróbowal sił w lepszym klubie ;/

0

@ketrab321 zgłaszam się
Poszedłem do technikum z kilku powodów dobrze płatny zawód( głównie chodziło mi o to że podczas wakacji wyjechalbym sobie do Niemiec i miałbym siano na cały rok studencki, bądź różnego rodzaju kursy i kwalifikacje ), rok dłużej na podjęcie decyzji, możliwość zrobienia jakiś kursów przy okazji .
Jednak od początku nie chciałem tego robić bo moim celem było zupełnie co innego ( skończyłem technikum elektryczne , kierunek technik elektryk a chciałbym studiować fizjoterapie . Jest trochę rozbieżnośc ;p)
No i ogólnie z własnego doświadczenia mogę ci doradzić, że nie ma sensu się męczyć i siedzieć w tym co cb totalnie nie interesuje.

1

@Roobo sto lat ;)

1

@lucca87 nie no bez przesady z tym porównywaniem do figo
To już herezja xdd

0

@Yosemite Pochettino stoi w najgorszym położeniu
Jeśli nie będzie teraz wyników to pewnie będzie skreślony jako trener wielkich klubów xd

0

@cules100pro nie
a ty ?;p

0

@BombowiecKrawczyk mnie też
Jest anglikiem, gra ładnie dla oka i kupuje go angielski zespół
Dodatkowo jest młody i i był liderem objawienia poprzednich rozgrywek
Wszystko się zgadza ;D

0

Dzięki za wszystko Sam
Czas odbudować karierę gdzie indziej ;)

1

@masq powodzenia ;)

0

@Encore z drugiej strony taka okazja nie zdarza zbyt często
kto nie chce mieć najlepszego pilkarza w historii u siebie
poza tym zna lige jest kilka osob z ameryki poludniowej + bardzo dobry trener ktory jest jeszcze jego rodakiem
jesli nie chce opuszczac hiszpanii idealna opcja :D

0

@VamosRakieta busi alba i brejt

0

@marcin000019 również się zgłaszam ;D

0

@AmigoBlancos taktyczny

1

@mekston martinek brejt ;p

0

@kodi77 mało kto nie płakał ;//

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?