kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 pedri to totalny kox
1
@Messibestplayerintheworld
Wyróżnia się Pogba Jorginho
Kdb busi jakby nie patrzeć Ronaldo
Ten ziomeczek że Szwajcarii co ma już 4 asysty gosens spinazola
Pewnie jeszcze o kimś zapomniałem ;D
0
@tbas prawda że jego błąd
Ale kiedy on niby na tym turnieju pajacowal?
1
@DaPidejpi wiadomo ze nie chodzić do pracy
Wtedy bym se znalazł inne zajęcia w środku dnia
Basen piłka silka jest wiele możliwości :D
0
@Jarema2000 ja uwielbiam piłkarzy w takim stylu
moim zdaniem to neymar środka pola
chciałbym go u nas zobaczyć :D
0
myślicie ,ze postrzelaja z boliwia ?
0
@NaFazieHitman jeszcze kdb to mocny kandydat
2
@Sulimo dublecik messiego by się przydał :D
0
@Encore jego i karimka najbardziej szkoda :/
0
@Vebrol nie ukrywam chciałbym ,żeby to zgarnął
skoro modric wygrał to dlaczego on miałby nie wygrać :D
0
C*uj w te kupony
Piękna sprawa
Jazda szwajcaria jazda Francja
Czekamy na więcej
0
@Huck nadal nie brzmi to zbyt dobrze ;D
0
Szkoda że Pogba musiał wybrać akurat United :v
1
@barcelonaLM licze na jakis dublecik leo :D
0
@tbas ten mecz miał w sobie tyle plot twistów co gra o tron
musisz sb na spokojnie obejrzeć :D
0
@Encore fajnie ,ze podbiją cenę lengleta
deschamps to jednak gość :D
1
@Yosemite pół godziny temu pisali że Torres to taki trincao z gorszym dryblingiem i trochę lepszym strzałem ;p
0
Wszedł terminator
Kto grał w fife 20 ten wie xdd
0
@Encore ale przyspieszyła :oo
1
@Drozdu7 on już nie jest przypadkiem w Lipsku?
0
@teacherakademicki jakby nie patrzeć to będzie takie w stylu Hiszpanii xD
1
xD
Niesamowita jest ta hiszpania
0
Myślicie że obie strzela gola w meczu Hiszpanii z chorwacja?
1
@Songo91 z dystansem trzeba podchodzić do tych plotek
Poczekamy zobaczymy ;D
3
@LeoMessi1994 i jak tu porównać bez zdjęcia? ;p
2
@LeoMessiah wszystkie
Plus bramki z akcji drużynowych :D
1
@SaulGoodman mam podobne odczucia
0
@Emhyr niekoniecznie
w lille miał kox sezon ;)
0
@Encore czy ja wiem czy to bylby sportowo najlepszy finał
Na pewno te druzyny maja najdroższych zawodników ale czy to oznacza, ze są najlepsi ?:/
4
@JohnnyBarca wygląda dobrze :D