kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar 20/80
10/90
55/45
40/60
25/75
30/70
55/45
40/60
0
@eltores 60/40 Liverpool
3
@Krychaaa10 normalna sprawa że się ich boimy. Grali w finale ligi mistrzów i przegrali tylko 1-0 nie grając gorzej od Bayernu a wiesz co z nami Bayern zrobił
0
Wam też nie działa YouTube ?
1
Hej Messi głupio wyszlo xdd
0
Lenglet vs mbappe / Neymar haha
1
J@michaleu powiedz mu żeby założył tu konto to wyprowadzimy go z błędu xd
0
@matirix20 czemu franek tak wysoko ?
7
@Masti_Real_Madryt mejk spanisz futbol grejt egen
0
Moim zdaniem busi i de Jong razem nie mają racji bytu a przed nimi znowu są trzy dziesiątki ... Może chwilami będzie jakas fajna klepka czy coś ale wszystko będzie się kończyć na 20 metrze od bramki zamurowanego rywala . Mam nadzieję że przez konsekwentny styl komana nie pójdziemy na dno . Choć kto wie może nas czymś zaskoczą , trzeba wierzyć ;)
VEB !!!
0
Mam pytanie
Czy w Fmie 20 można przerzucić drużynę do innej ligi ?
0
Ciekawe czy nasz trenejro tak mocno wierzy w te ustawienie czy jest zbyt uparty żeby coś zmienić xd
0
to co jutro z rana na orlika :D cytując klasyka pił , pił i został piłkarzem ;) Pozdro dla sportowych świrów xd
0
@BarcaInfo 100 mln i dziękujemy Bayernowi ;)
12
@Damian11 ja tam mógłbym być czarny bym miał lepsza sylwetkę , byłbym szybszy ,lepsza kondycja, nie denerwowała by mnie opalenizna , miałbym białe zęby ( przynajmniej przez kontrast by na takie wyglądały ) .
0
@DaPi cou , griez
neymar
0
@clyde Mozliwe ,ze real (pierwszy turniej jaki goladałem to euro 2008 i po zawodnikach barcelony najwięcej chyba grało wtedy realu madryt ) lub liverpool ze względu na osobe torresa
1
@Katalonbar z bvb możemy wygrać
0
@natanvip wiesz Juventus też nie specjalnie musiał się starać żeby nam te bramki wbić xd Zrobili kilka wypadów do przodu , strzelili a potem na spokojnie się cofnęli .Moim zdaniem wszystko kontrolowali
0
Myślicie że fati/pedri wejdą na podobny poziom co Neymar ?
0
@Kwasiak98 jego sprzedaż to był idiotyzm co tu dużo mówić xd
0
@filipVeB jestem na tak . Wymiana za kimmicha i jazda ;)
0
@El dominatore rozumiem ,ze ty pracujesz to podziel się swoimi doświadczeniami ;)
0
co myślicie o tym rasizmie ? Uważacie ,ze problem jest wyolbrzymiany czy ,ze powinni wyciągać jakieś większe konsekwencje z tego tytułu ?
1
@kamiVeB jest rzucany po pozycjach to gra slabo :/
0
Ale ten kolega w żółtym stroju z dycha na plecach jest dobry
1
@mokrychlopiec wykończyć się można oglądając to xdd muszą wejść skrzydłowi
1
Czyli sevilla gra w pilke a real kontruje xd nic nowego :D
0
@polishtoaster mozliwe . Wiec wtedy fati atak , dembele prawa i na lewą kogoś możemy kupić
1
@eckov ja liczę że fati za parę lat jak trochę przykoksi będzie grał na ataku a wtedy Dembele lewa i trincao prawa . Oczywiście jeśli wszystko pójdzie dobrze xd