0

@Katalonbar 20/80
10/90
55/45
40/60
25/75
30/70
55/45
40/60

0

@eltores 60/40 Liverpool

3

@Krychaaa10 normalna sprawa że się ich boimy. Grali w finale ligi mistrzów i przegrali tylko 1-0 nie grając gorzej od Bayernu a wiesz co z nami Bayern zrobił

0

Wam też nie działa YouTube ?

1

Hej Messi głupio wyszlo xdd

0

Lenglet vs mbappe / Neymar haha

1

J@michaleu powiedz mu żeby założył tu konto to wyprowadzimy go z błędu xd

0

@matirix20 czemu franek tak wysoko ?

7

@Masti_Real_Madryt mejk spanisz futbol grejt egen

0

Moim zdaniem busi i de Jong razem nie mają racji bytu a przed nimi znowu są trzy dziesiątki ... Może chwilami będzie jakas fajna klepka czy coś ale wszystko będzie się kończyć na 20 metrze od bramki zamurowanego rywala . Mam nadzieję że przez konsekwentny styl komana nie pójdziemy na dno . Choć kto wie może nas czymś zaskoczą , trzeba wierzyć ;)
VEB !!!

0

Mam pytanie
Czy w Fmie 20 można przerzucić drużynę do innej ligi ?

0

Ciekawe czy nasz trenejro tak mocno wierzy w te ustawienie czy jest zbyt uparty żeby coś zmienić xd

0

to co jutro z rana na orlika :D cytując klasyka pił , pił i został piłkarzem ;) Pozdro dla sportowych świrów xd

0

@BarcaInfo 100 mln i dziękujemy Bayernowi ;)

12

@Damian11 ja tam mógłbym być czarny bym miał lepsza sylwetkę , byłbym szybszy ,lepsza kondycja, nie denerwowała by mnie opalenizna , miałbym białe zęby ( przynajmniej przez kontrast by na takie wyglądały ) .

0

@DaPi cou , griez
neymar

0

@clyde Mozliwe ,ze real (pierwszy turniej jaki goladałem to euro 2008 i po zawodnikach barcelony najwięcej chyba grało wtedy realu madryt ) lub liverpool ze względu na osobe torresa

1

@Katalonbar z bvb możemy wygrać

0

@natanvip wiesz Juventus też nie specjalnie musiał się starać żeby nam te bramki wbić xd Zrobili kilka wypadów do przodu , strzelili a potem na spokojnie się cofnęli .Moim zdaniem wszystko kontrolowali

0

Myślicie że fati/pedri wejdą na podobny poziom co Neymar ?

0

@Kwasiak98 jego sprzedaż to był idiotyzm co tu dużo mówić xd

0

@filipVeB jestem na tak . Wymiana za kimmicha i jazda ;)

0

@El dominatore rozumiem ,ze ty pracujesz to podziel się swoimi doświadczeniami ;)

0

co myślicie o tym rasizmie ? Uważacie ,ze problem jest wyolbrzymiany czy ,ze powinni wyciągać jakieś większe konsekwencje z tego tytułu ?

1

@kamiVeB jest rzucany po pozycjach to gra slabo :/

0

Ale ten kolega w żółtym stroju z dycha na plecach jest dobry

1

@mokrychlopiec wykończyć się można oglądając to xdd muszą wejść skrzydłowi

1

Czyli sevilla gra w pilke a real kontruje xd nic nowego :D

0

@polishtoaster mozliwe . Wiec wtedy fati atak , dembele prawa i na lewą kogoś możemy kupić

1

@eckov ja liczę że fati za parę lat jak trochę przykoksi będzie grał na ataku a wtedy Dembele lewa i trincao prawa . Oczywiście jeśli wszystko pójdzie dobrze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?