kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 istnieją bajery które pomagają ale i tak musisz być na deficycie żeby działały
1
@Emhyr jak utrzyma forme z poprzedniego sezonu to jak najbardziej ;D
2
@Lola120 najlepszego ;D
1
@Hawajczyk cos sie rozwinie na pewno
nie zapominaj kto jest jego trenerem oraz etykę pracy samego norwega
plus moze zacząc strzelac jeszcze wiecej bramek co wg większosci otworzy mu furtkę do zdobywania wszelakich indywidualnych nagrod
za ten rok powinien dostać messi i pewnie dostanie bedzie to troche takie uhonorowanie kariery
ale kto wie czy np w tym sezonie juz potezny norweg nie zdobedzie ZP
pozyjemy zobaczymy haha
1
@Hawajczyk lewy w jego wieku tez wirtuozem nie był
dajmy mu czas
potencjał ma zdecydowanie gigantyczny
1
gundo top
oby tak dalej
1
@HighestInTheRoom nooo siadło fajnie haha
0
@TR3YWAY myśle ze to kwestia znalezienia dobrego trenera
było juz wiele przypadkow gdzie lekarze kogos skreślili a potem chłop po pewnym czasie ( wiadomo o nie będzie miesiać czy 2 ) odzyskiwał pełną sprawnosć
być moze nawet będzie sprawniejszy niż kiedys tylko trzeba znaleźć odpowiednia osobe
na tyle kompetetna zeby pomogła a to już nie jest łatwa sprawa
w kazdym razie zdrówka dla brata
26
@maroon ale tylko na madryciakach
0
@skubi99 jakos nie mg się przełamać xd
Ale w mandze teraz ogień hahah
0
@Sulimo czy ja wiem
irytuje mnie taka przesadna skromnosć
pierwsze miejsce to must have i tyle w temacie
0
@Mns21 musieli to zle przetłumaczyć
nie ma szans zeby mu to przeszło przez gardło xD
0
@Wojcio oczywiście ze tak xD
ty pewnie z tych co myśla ze jak dzieciak bedzie chodził na siłke to nie urośnie ? XDD
2
@Cotutajsiedzieje niby solidarność plemników ale trochę nie ma sensu wchodzić w nie swoje buty xd
0
@Emhyr serio graja aż tak źle xdd
1
@Romario87 stary wtedy wszyscy powinniśmy mu pomoc haha
1
@Culer9002 lipka
liczyłem na jakies szlagiery
a tu jakies popierdółki
0
przynajmniej jedna grupa jest top ;D
3
Jaaaa ale lipa xDD
Chciałem jakieś bengery w grupie xD
A tu totalna amatorka
1
@Emhyr czyli cos robisz źle
tu nie ma większej filozofii ;D
0
@P33ck zawsze ciary jak się go słyszy ;D
5
@symtoni_sym koszuleczka top
2
@fart u city jest kwestia czy odpala nowi zawodnicy
Jak wejdą w buty poprzedników to jest duża szansa obronić lm
0
@MOLESTA niby ta ale jednak jude zasłużył
4
@Niente dobra to jeden z tych przypadkow w ktorych uważam ,ze przemoc jest konieczna xd
0
@partymaker w końcu kapitan haha
0
@Emhyr nasi barceloniarze grają tam w inny sport xDD
4
@macio_944 jeszcze quebo pewnie byłby wstanie zapełnić stadiony
4
@Ramaj77 trzymaj się mordo
Ludzie tu już ci podsunęli wiele pomysłów
Przemysl to i zdecyduj jak to wszystko rozegrasz
0
@IronSanHybrid czyli tak naprawde sam szymon xDDD