kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@reloaded są chyba jakies specjalne kleje czy cos zeby sie lepiej trzymały plus ogol nogi
1
@Deviler ale dla sosnowca zagrasz jeszcze co ?
1
@Bartula ciekawa robota haha
1
@Deviler dobrze że ty pracujesz w odpowiednim miejscu
O resztę nie musisz się martwić haha
0
@jaras121 w sumie jak graja z zespolami za kttorymi nie przepadam bądz są mi obojetne to tak
choc kibicuje to za duze słowo bardziej nie denerwuje mnie ich wygrana xd
1
@Rust_Cohle topka
ma skillsy teksty spoko nawet bardzo i odnajduje sie na roznych bitach
0
@Khajio on nie jest przypadkiem innym profilem niz gundo ?
0
XDD dobra jednak jest
0
@PIWOSZ89 barber nie tyka włosa
0
@Encore brakuje kogos za gundogana i są lepsi niz w poprzednim sezonie xD
o ile nastepca gundo i doku beda grać przyzwoicie
1
@K4tsuuu generał nie wzięło się z niczego hahah
0
@whoocash19841 my co najwyżej gramy jak kasztanki
Tu nie ma żadnej tiki taki xd
0
@bartekvisca dzięki
Również powodzenia ;D
0
@bartekvisca nie wyobrażam sobie mieć dzieciaka w momencie w którym nie ustabilizowalem się
Chciałbym już być kimś i mieć ułożone życie wtedg dopiero bym zrobił krok w stronę dziecka
Poza tym sam chciałbym zapewnić mu wszystko co najlepsze
Mieć dla niego czas mieć pieniądze żeby spełniać jakieś jego pasje
Wyjechać w jakieś fajne miejsce na wakacje
0
@Varkond to że doszli do tego poziomu żeby składano im takie oferty świadczy o mega ambicji
8
@mekston przecież nie wytrzymuje presji i nie strzela karnych w ważnych momentach xDDD
2
@VegetaPolska pomówienie .
@Bocheno1 @Kessie nie narzekają
3
@destornillador i przyszedł on
pan maruda ...
0
Dobrze jest a może być lepiej ;D
Brawo raków
0
@TaughtMule to jest tak głupie ze aż śmieszne xDD
ale no pełna kulturka hahaha
0
czy kazdy zestaw one blade'a ma od razu ładowarke czy trzeba dokupic osobno/wziać jakis drozszy pakiet ?
0
@Cotutajsiedzieje za dzieciaka jest się nieśmiertelnym
Normalna sprawa ;D
1
@Bartula Messi ney hazard iniesta busi
1
@dzbanke kofeina jest mega zdrowa
Tylko w odpowiednich dawkach
0
@Deviler jaaa kiedy one w końcu zrozumieją że jak kocha to bije ...
0
@P33ck ja lecę na orlika
Jak chcesz pooglądać to dawaj ;p
Gorzej od Lecha nie będzie
1
@clyde w sumie węgle to najlepsze źródło energii pod takie sporty
Nie ma sensu się ich pozbywać
Ja bym ci polecił te mixy owoców w tubkach
A jak nie chcesz tych weglj tak bardzo to może jakieś orzechy
3
@DonMatteo901 w punkt o to chodzi w tym sporcie
A przede wszystkim jak jesteś Barcelona
My powinniśmy być definicja tego jak się gra w piłkę
To co się dzieje teraz to jakiś nieśmieszny żart
Szkoda że przez tego impotenta bartomeu jesteśmy w takiej dupie xd
2
Komentarz usunięty
1
@tomek8756 taktyczny xDD