1

@reloaded są chyba jakies specjalne kleje czy cos zeby sie lepiej trzymały plus ogol nogi

1

@Deviler ale dla sosnowca zagrasz jeszcze co ?

1

@Bartula ciekawa robota haha

1

@Deviler dobrze że ty pracujesz w odpowiednim miejscu
O resztę nie musisz się martwić haha

0

@jaras121 w sumie jak graja z zespolami za kttorymi nie przepadam bądz są mi obojetne to tak
choc kibicuje to za duze słowo bardziej nie denerwuje mnie ich wygrana xd

1

@Rust_Cohle topka
ma skillsy teksty spoko nawet bardzo i odnajduje sie na roznych bitach

0

@Khajio on nie jest przypadkiem innym profilem niz gundo ?

0

XDD dobra jednak jest

0

@PIWOSZ89 barber nie tyka włosa

0

@Encore brakuje kogos za gundogana i są lepsi niz w poprzednim sezonie xD
o ile nastepca gundo i doku beda grać przyzwoicie

1

@K4tsuuu generał nie wzięło się z niczego hahah

0

@whoocash19841 my co najwyżej gramy jak kasztanki
Tu nie ma żadnej tiki taki xd

0

@bartekvisca dzięki
Również powodzenia ;D

0

@bartekvisca nie wyobrażam sobie mieć dzieciaka w momencie w którym nie ustabilizowalem się
Chciałbym już być kimś i mieć ułożone życie wtedg dopiero bym zrobił krok w stronę dziecka
Poza tym sam chciałbym zapewnić mu wszystko co najlepsze
Mieć dla niego czas mieć pieniądze żeby spełniać jakieś jego pasje
Wyjechać w jakieś fajne miejsce na wakacje


0

@Varkond to że doszli do tego poziomu żeby składano im takie oferty świadczy o mega ambicji

8

@mekston przecież nie wytrzymuje presji i nie strzela karnych w ważnych momentach xDDD

2

@VegetaPolska pomówienie .
@Bocheno1 @Kessie nie narzekają

3

@destornillador i przyszedł on
pan maruda ...

0

Dobrze jest a może być lepiej ;D
Brawo raków

0

@TaughtMule to jest tak głupie ze aż śmieszne xDD
ale no pełna kulturka hahaha

0

czy kazdy zestaw one blade'a ma od razu ładowarke czy trzeba dokupic osobno/wziać jakis drozszy pakiet ?

0

@Cotutajsiedzieje za dzieciaka jest się nieśmiertelnym
Normalna sprawa ;D

1

@Bartula Messi ney hazard iniesta busi

1

@dzbanke kofeina jest mega zdrowa
Tylko w odpowiednich dawkach

0

@Deviler jaaa kiedy one w końcu zrozumieją że jak kocha to bije ...

0

@P33ck ja lecę na orlika
Jak chcesz pooglądać to dawaj ;p
Gorzej od Lecha nie będzie

1

@clyde w sumie węgle to najlepsze źródło energii pod takie sporty
Nie ma sensu się ich pozbywać
Ja bym ci polecił te mixy owoców w tubkach
A jak nie chcesz tych weglj tak bardzo to może jakieś orzechy

3

@DonMatteo901 w punkt o to chodzi w tym sporcie
A przede wszystkim jak jesteś Barcelona
My powinniśmy być definicja tego jak się gra w piłkę
To co się dzieje teraz to jakiś nieśmieszny żart
Szkoda że przez tego impotenta bartomeu jesteśmy w takiej dupie xd

2

Komentarz usunięty

1

@tomek8756 taktyczny xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?