kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck ja lecę na orlika
Jak chcesz pooglądać to dawaj ;p
Gorzej od Lecha nie będzie
1
@clyde w sumie węgle to najlepsze źródło energii pod takie sporty
Nie ma sensu się ich pozbywać
Ja bym ci polecił te mixy owoców w tubkach
A jak nie chcesz tych weglj tak bardzo to może jakieś orzechy
3
@DonMatteo901 w punkt o to chodzi w tym sporcie
A przede wszystkim jak jesteś Barcelona
My powinniśmy być definicja tego jak się gra w piłkę
To co się dzieje teraz to jakiś nieśmieszny żart
Szkoda że przez tego impotenta bartomeu jesteśmy w takiej dupie xd
2
Komentarz usunięty
1
@tomek8756 taktyczny xDD
1
@xvcWinterSoldier proste
Przed na pobudzenie a po nie żeby było czuć że idzie samiec alfa
Nie mów że nigdy tak nie robiłeś
0
@Herato w sumie to nic dziwnego ze ich porownują
najgorsze jest to ze tak naprawde kiedy messi odszedł z europy gośc moglby mieć auostrade do złotej pilki wystarczyło by przejsć do lepszej ligi niż francuska
nawet wyciągniecie barcy w europie byłoby kuszącą opcja ale niestety poszedł na kase
szkoda strasznie
takich zawodnikow już nie ma xdd
0
@Kuba_1 dawac pijanego brazola !!
0
@panczo jest wart takich pieniedzy
30 latek w tych czasach to pilkarz na wiele lat
dodatkowo od wielu sezonow jedna z najlepszych 9 na świecie
0
@MesQueUnClub96 to ty tyle dni żyjesz ?
jednak nie taki młody haha
0
@ChampionLW wchodzę do gry w klapkach
0
jakis film/serial na netflix warty obejrzenia ?
0
@DaPidejpi zawsze da wyjście z grupy ligi mistrzow XDDD
2
@insp1re Judaszem to był figo xd
1
@escarabajo niestety ale takie jest moje zdanie ;p
0
Komentarz usunięty
0
@TaughtMule taktyczny
Kononowicz hahahah
1
dawac go haha
przyda sie troche magii na boisku ;D
1
@Kessie chętny
Tym razem postaram się nie zapominać xD
0
@ArterkHD aktyczny mycie kiksow xd
1
@Rewolucja123 szanujmy sie
kazdy by tak zareagował
0
@Rewolucja123 taktyczny
barca-psg
0
@paweldunajecfcb zbyt czesto xd
1
@agaFCB dzięki mordo
Ja lecę od czwartku... Ale w poprzednim tygodniu także każdy dzień dla mnie taki jest hahah
Twoje zdrowie;D
0
@Emhyr ojojo ale zapalił hahahahah
0
@Rastafarnianin to fakt nie opinia xd
0
@barcelonaLM można grać też na neya podwieszonego pod lewego
0
@Waslak12 też tak mam ale
No ja piję dosyć potężne ilości xdd
Ale ogólnie z tym metabolizmem to pieprzenie
Czy masz 20 czy 50 to jest podobny
Kwestia trybu życia
1
@GeneralXavi i eklektyka wyszła 10 lat temu z tego co kojarzę
Także mocna data
0
@MesQueUnClub96 LeBron>>Jordan