0

@P33ck ja lecę na orlika
Jak chcesz pooglądać to dawaj ;p
Gorzej od Lecha nie będzie

1

@clyde w sumie węgle to najlepsze źródło energii pod takie sporty
Nie ma sensu się ich pozbywać
Ja bym ci polecił te mixy owoców w tubkach
A jak nie chcesz tych weglj tak bardzo to może jakieś orzechy

3

@DonMatteo901 w punkt o to chodzi w tym sporcie
A przede wszystkim jak jesteś Barcelona
My powinniśmy być definicja tego jak się gra w piłkę
To co się dzieje teraz to jakiś nieśmieszny żart
Szkoda że przez tego impotenta bartomeu jesteśmy w takiej dupie xd

2

Komentarz usunięty

1

@tomek8756 taktyczny xDD

1

@xvcWinterSoldier proste
Przed na pobudzenie a po nie żeby było czuć że idzie samiec alfa
Nie mów że nigdy tak nie robiłeś

0

@Herato w sumie to nic dziwnego ze ich porownują
najgorsze jest to ze tak naprawde kiedy messi odszedł z europy gośc moglby mieć auostrade do złotej pilki wystarczyło by przejsć do lepszej ligi niż francuska
nawet wyciągniecie barcy w europie byłoby kuszącą opcja ale niestety poszedł na kase
szkoda strasznie
takich zawodnikow już nie ma xdd

0

@Kuba_1 dawac pijanego brazola !!

0

@panczo jest wart takich pieniedzy
30 latek w tych czasach to pilkarz na wiele lat
dodatkowo od wielu sezonow jedna z najlepszych 9 na świecie

0

@MesQueUnClub96 to ty tyle dni żyjesz ?
jednak nie taki młody haha

0

@ChampionLW wchodzę do gry w klapkach

0

jakis film/serial na netflix warty obejrzenia ?

0

@DaPidejpi zawsze da wyjście z grupy ligi mistrzow XDDD

2

@insp1re Judaszem to był figo xd

1

@escarabajo niestety ale takie jest moje zdanie ;p

0

Komentarz usunięty

0

@TaughtMule taktyczny
Kononowicz hahahah

1

dawac go haha
przyda sie troche magii na boisku ;D

1

@Kessie chętny
Tym razem postaram się nie zapominać xD

0

@ArterkHD aktyczny mycie kiksow xd

1

@Rewolucja123 szanujmy sie
kazdy by tak zareagował

0

@Rewolucja123 taktyczny
barca-psg

0

@paweldunajecfcb zbyt czesto xd

1

@agaFCB dzięki mordo
Ja lecę od czwartku... Ale w poprzednim tygodniu także każdy dzień dla mnie taki jest hahah
Twoje zdrowie;D

0

@Emhyr ojojo ale zapalił hahahahah

0

@Rastafarnianin to fakt nie opinia xd

0

@barcelonaLM można grać też na neya podwieszonego pod lewego

0

@Waslak12 też tak mam ale
No ja piję dosyć potężne ilości xdd
Ale ogólnie z tym metabolizmem to pieprzenie
Czy masz 20 czy 50 to jest podobny
Kwestia trybu życia

1

@GeneralXavi i eklektyka wyszła 10 lat temu z tego co kojarzę
Także mocna data

0

@MesQueUnClub96 LeBron>>Jordan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?