0

Już coraz bliżej
Zaraz po bramie zaczną walić ;p

2

Kvara prowadź
#teamnapoli

1

@Botanik nie
1-1
2-1
2-2
1-0

0

@Emhyr starego w to nie mieszaj

0

@Matheu12 motywacja jest chwilowa potem zostają już tylko nawyki
Jedni potrzebuja mniej czasu inni więcej żeby stało się to dla nich częścią życia
Po prostu kombinuj na różne sposoby jakieś dłuższe przerwy , rozmowy ze znajomymi na ten temat może jakaś zmiana scenierii/otoczenia żeby nie było zbyt monotonne
Musisz sam sprawdzać co u cb zadziała ;D

0

@Kluivert_P top
ryje beret konkretnie ;D

3

@BulaKG majac taka fure na pewno stac go na lepsza
@Janas11224 amatorka

0

@Rust_Cohle silka imprezy sport

2

@AssisMoreira zawsze na swoich fotkach pokazaje reke
np jak trafia cos fajnego w fifie

0

@AssisMoreira konieczne z reka
bez reki to nie fotka co nie @Transu96

0

@Deviler to samo

1

@Kinginiesta 10 mln oczywiście
wszystkie moje zmartwienia by wtedy poleciały (jedynym są pieniądze xD)
chociaz z drugiej strony pwnie by mi odwaliło ;D
ale przynajmniej jakis czas bym żył jak król xDD
wiec zdecyowanie kaska ;p

4

@P33ck liga wloska w tym sezonie jest top ;p

2

@TheNekro94 lepsze uczucie niz pierwszy seks haha
gratulacje ;D

1

@escarabajo woo
kiedy on tam poszedł i co poszło nie tak ? xD

0

@Essos z 3 lata temu na pewno sie nim jarali a teraz to nw

2

odsłuchany juz nowy kazek ?

2

@Criss18Barca pan pilkarz

1

@Lionel_Messi10 w sumie ciekawe jak byśmy grali tą ormacja co manCity w ostatnim meczu z bayernem
na 6 pomocników mogłoby sie to udać i wtedy garcia jako jeden z spd

0

Jak już przegrywać to w taki sposób
Fajnie walczy Napoli ;)

2

@Kidd wiesz są dwa uda
Albo się uda albo nie uda haha

0

Leao narazie nie istnieje
Kvara coś tam dziala
Co nie zmienia faktu że jeden z tych skrzydłowych kiedyś musi u nas zagrać ;D

7

#teamcity
Niech rudy i hohland ich rozjadą ;p

1

@Botanik nie
1-1
2-1
2-2
2-0

0

@MOLESTA akurat hazard i alkohol jest super ;p

0

@Barca1922 dobrze powiedziane
u mnie juz sie zaczeło od wielkiego poniedziałku

0

@VegetaPolska jest otwarte wjeżdzaj ;p
jedziesz do zielonej ?

1

@HighestInTheRoom jeszcze słyszałem ze bossy są top

0

@626 ponoć są mega git
musze sobie w koncu kupic ;D

1

@DonCarletto ta sytuacja to mem gościu zagotował Valverde ten nie wytrzymał i zrobił swoje
Nie widzę giga sensacji xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?