0

ciekawe spojrzenie choc mi sie wydaje ,zę utalenowani zawodnicy wlasnie zyskuja wiele podczas gry z leo
najlepszy przyklad to neymar

0

@sidi12843 oni jeszcze nie są w primie

1

@koksik2700 kozaki ;D

3

@Deviler mysle ze wiekszosć osob nie zdaje sobie spawy ,ze prowadziło pod wplywem xDD
na nastepny dzień przecież jakoś nagle to nie wyparowuje hahah

0

@damiano996 wiadomo
jak z liverpoolem co nie ? xDD

0

@Nazio87 to była gra wstępna

0

@Deviler wolę pograć we flanki ;p

2

Komentarz usunięty

0

Może i jesteśmy beznadziejni ale też nie jesteśmy słabi

0

Dostaliśmy czwórkę zasłużenie real nas w drugiej polowie zmiotł z planszy xd
Dobra to teraz czas na życzenia
Dawać dwóch skrzydłowych co robią wiatr i świat jest nasz ;D

3

@Majkel34 no i namowiles
wlatuje rewatch xD

0

@Survier raczej tak
jeszcze gimnastycy sa popieprzeni

4

legia to uje a lech mistrz polski
nasza duma wielkopolski

2

@papryk13 sredniawa
ale np magister sztuki kubanowi wyszedł ;p

1

@Medium dolewam dolewam dolewaaam

2

ale bimber jest potężn xDD

0

@takisobiektos to dobrze
mniejsza cena xD

0

@TheNekro94 zajebista ma dykcje ;D

0

@Katalończyk 99 nabiał pewnie

0

@skubi99 @barteggg08 też tego uzywam i fakt włosy są ułozone ale nie jes to jakis efekt wow i dosyc szybko sie psuja w szczególnosci jak jest wiatr
macie jakies inne protipy albo uzywacie czegos jeszcze żeby polepszyć efekt ?

1

@Jakchcesz taktyk film kryminał

1

@Firestone 3-4
na redukcji 2

0

@agaFCB smażone
albo cukier cynamon masło

1

@maroon po prostu nie ma takiego życia
niech wypiedralala tylko problem jakmacie dzieciaka bo wtedy na 100% pojdzie do matki xdd

0

@TheNekro94 ja tam białka juz nie kupuje xDD
wole zwykłym żarciem nabijac

1

@Emhyr przecież to było promowanie xdd
gosciu nie dosć ze nie przegrał swojej kasy to jeszcze pewnie dostał kilkukrotnie tyle xDD
Poza tym nawet jesli to i tak jego kasa niech gosc sie bawi życiem i tyle
uczciwie zarobił to ma ;p

1

@GdefnyMU dobry bait
mam nadzieje ze nikt już poza @Sysia11 się nie złapie

3

@Rewolucja123 nie da sie w to grać lepiej od niego xD

1

@VamosRakieta kisiel > budyń

2

ja pieprze
w moim mieście podpalili wlosy jakiemuś bezdomnemu
Gorzów top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?