kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe spojrzenie choc mi sie wydaje ,zę utalenowani zawodnicy wlasnie zyskuja wiele podczas gry z leo
najlepszy przyklad to neymar
0
@sidi12843 oni jeszcze nie są w primie
1
@koksik2700 kozaki ;D
3
@Deviler mysle ze wiekszosć osob nie zdaje sobie spawy ,ze prowadziło pod wplywem xDD
na nastepny dzień przecież jakoś nagle to nie wyparowuje hahah
0
@damiano996 wiadomo
jak z liverpoolem co nie ? xDD
0
@Nazio87 to była gra wstępna
0
@Deviler wolę pograć we flanki ;p
2
Komentarz usunięty
0
Może i jesteśmy beznadziejni ale też nie jesteśmy słabi
0
Dostaliśmy czwórkę zasłużenie real nas w drugiej polowie zmiotł z planszy xd
Dobra to teraz czas na życzenia
Dawać dwóch skrzydłowych co robią wiatr i świat jest nasz ;D
3
@Majkel34 no i namowiles
wlatuje rewatch xD
0
@Survier raczej tak
jeszcze gimnastycy sa popieprzeni
4
legia to uje a lech mistrz polski
nasza duma wielkopolski
2
@papryk13 sredniawa
ale np magister sztuki kubanowi wyszedł ;p
1
@Medium dolewam dolewam dolewaaam
2
ale bimber jest potężn xDD
0
@takisobiektos to dobrze
mniejsza cena xD
0
@TheNekro94 zajebista ma dykcje ;D
0
@Katalończyk 99 nabiał pewnie
0
@skubi99 @barteggg08 też tego uzywam i fakt włosy są ułozone ale nie jes to jakis efekt wow i dosyc szybko sie psuja w szczególnosci jak jest wiatr
macie jakies inne protipy albo uzywacie czegos jeszcze żeby polepszyć efekt ?
1
@Jakchcesz taktyk film kryminał
1
@Firestone 3-4
na redukcji 2
0
@agaFCB smażone
albo cukier cynamon masło
1
@maroon po prostu nie ma takiego życia
niech wypiedralala tylko problem jakmacie dzieciaka bo wtedy na 100% pojdzie do matki xdd
0
@TheNekro94 ja tam białka juz nie kupuje xDD
wole zwykłym żarciem nabijac
1
@Emhyr przecież to było promowanie xdd
gosciu nie dosć ze nie przegrał swojej kasy to jeszcze pewnie dostał kilkukrotnie tyle xDD
Poza tym nawet jesli to i tak jego kasa niech gosc sie bawi życiem i tyle
uczciwie zarobił to ma ;p
1
@GdefnyMU dobry bait
mam nadzieje ze nikt już poza @Sysia11 się nie złapie
3
@Rewolucja123 nie da sie w to grać lepiej od niego xD
1
@VamosRakieta kisiel > budyń
2
ja pieprze
w moim mieście podpalili wlosy jakiemuś bezdomnemu
Gorzów top