kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matan_Zajcev jak skrzydłowy ma nie mieć strat ?
0
@Emhyr pamiętam co Neymar rozjechał Bayern a miał jedną z najniższych not w drużynie xDD
Szkoda gadać
1
@kylian7 mam i w sumie są spoko
2
@Lionel_Messi10 od 5 fif moj ulubiony wonderkid xDD
0
@gumaz co kazda sobote ;D
0
@Hasszz kazda skrajna dieta to głupota
chyba ,ze jest sie chorym i po prostu trzeba przejsć na coś takiego
czy to keto czy weganizm czy inne gówna
0
@Gall jest lepszy to wykorzystuje to
Prosta sprawa ;p
1
@Ojciec5tkidzieci na studiach jest super
jedyne czegobrakuje to czasami kasy ;D
0
@Objectivo no i super
napoli gra najatrakcyjniejsza piłke ;p
0
@Zoker christensen jest lepszy zarówno od araujo jak i militao
0
@Trojanek23 sa plusy ujemne i plusy dodatniexDD
1
Komentarz usunięty
8
@bartas97 mógł zostać łysym od kulek
Ta rola mu najbardziej pasowała
2
@Culers musiałeś pomylić zakłady
Tam zawsze pełna profeska
0
@MesQueUnClub96 zaraz ktoś się znajdzie ten sport nie lubi pustki ;D
0
@esem91
Twoje brzmi jak jakaś kaczka
Kvara brzmi jak terminator ;)
2
@mekston ciezko bedzie co nie zmienia faktu ze kiedys na pewno pobije ;p
1
@matirix20 ale kot
6
@bartas97 ligi mistrzow ;)
1
@DonMatteo901 nie ma co porownywac gowna do twarogu ;p
0
@tomek8756 fajnie przydadzą sie lidze hiszpańskiej
0
@AmigoBlancos chce to dzisiaj oglądać wiec ma być duzo bramek ;p
skoro barca nie strzela to niech chociaż reszta cos pokaże xD
0
szkoda norwega nie wiadomo kiedy następnym razem sie powtórzy szansa na pobicie tego rekordu ;//
0
@DonCarletto zdecydowanie wolę city xD
Poza tym jakoś tego nie widzę jak będą grać stoperami na bokach obrony
1
@AmigoBlancos gitara Messi se trzasnie wykształcenie wyższe i będzie go ubóstwiac
Już trzeba mu wysłać wiadomość to może za parę lat przeczyta xd
2
Woo co by dopiero się działo jakby rudy miał formę xDD
3
@DonCarletto oby
Ktoś musi się pozbyć Bawarczyków xd
2
@AmigoBlancos kozak cyferki
oby kiedyś jakis nasz skrzydłowy zrobił podobne xd
0
kogo warto followować na twitterze ??
4
@DonMatteo901 walimy ich na dziurę !
walimy ich do zera !