1

@Matan_Zajcev jak skrzydłowy ma nie mieć strat ?

0

@Emhyr pamiętam co Neymar rozjechał Bayern a miał jedną z najniższych not w drużynie xDD
Szkoda gadać

1

@kylian7 mam i w sumie są spoko

2

@Lionel_Messi10 od 5 fif moj ulubiony wonderkid xDD

0

@gumaz co kazda sobote ;D

0

@Hasszz kazda skrajna dieta to głupota
chyba ,ze jest sie chorym i po prostu trzeba przejsć na coś takiego
czy to keto czy weganizm czy inne gówna

0

@Gall jest lepszy to wykorzystuje to
Prosta sprawa ;p

1

@Ojciec5tkidzieci na studiach jest super
jedyne czegobrakuje to czasami kasy ;D

0

@Objectivo no i super
napoli gra najatrakcyjniejsza piłke ;p

0

@Zoker christensen jest lepszy zarówno od araujo jak i militao

0

@Trojanek23 sa plusy ujemne i plusy dodatniexDD

1

Komentarz usunięty

8

@bartas97 mógł zostać łysym od kulek
Ta rola mu najbardziej pasowała

2

@Culers musiałeś pomylić zakłady
Tam zawsze pełna profeska

0

@MesQueUnClub96 zaraz ktoś się znajdzie ten sport nie lubi pustki ;D

0

@esem91
Twoje brzmi jak jakaś kaczka
Kvara brzmi jak terminator ;)

2

@mekston ciezko bedzie co nie zmienia faktu ze kiedys na pewno pobije ;p

1

@matirix20 ale kot

6

@bartas97 ligi mistrzow ;)

1

@DonMatteo901 nie ma co porownywac gowna do twarogu ;p

0

@tomek8756 fajnie przydadzą sie lidze hiszpańskiej

0

@AmigoBlancos chce to dzisiaj oglądać wiec ma być duzo bramek ;p
skoro barca nie strzela to niech chociaż reszta cos pokaże xD

0

szkoda norwega nie wiadomo kiedy następnym razem sie powtórzy szansa na pobicie tego rekordu ;//

0

@DonCarletto zdecydowanie wolę city xD
Poza tym jakoś tego nie widzę jak będą grać stoperami na bokach obrony

1

@AmigoBlancos gitara Messi se trzasnie wykształcenie wyższe i będzie go ubóstwiac
Już trzeba mu wysłać wiadomość to może za parę lat przeczyta xd

2

Woo co by dopiero się działo jakby rudy miał formę xDD

3

@DonCarletto oby
Ktoś musi się pozbyć Bawarczyków xd

2

@AmigoBlancos kozak cyferki
oby kiedyś jakis nasz skrzydłowy zrobił podobne xd

0

kogo warto followować na twitterze ??

4

@DonMatteo901 walimy ich na dziurę !
walimy ich do zera !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?