1

@Janiama 2-0 argentyna

0

@Kessie już wiadomo że będzie dziewiateczka w przyszłości haha

1

@Emhyr pitny oczywiście ;p

0

Messi to bierze nie ma o tamto ;D

1

@Luciano99 dokladnie
jeszcze na dokładke przed wyjazdem dostanie w ciry od poteżnego maroko ;p

0

@Encore ja bym widział luisa w atletico
jestem ciekawy jak by ich zmienił ,co by z nimi ugrał

2

@Medium ttaka władza nadaje sie tylko do utylizacji Xd

0

@Uukasz_93 inny typ zawodnika
ale umiejętności ma ogromne

1

@Deviler dzis bez dogrywki to bierze argentyna ;p

2

@MESSIah16 moim zdaniem był lepszy od robbena i riberiego

1

@LeoMessi1994 jest lepszy

0

@Donnie_Darko ziru w to nie mieszaj
on zawsze jest niewinny ;)

2

@BartqRKO i tak będzie duzy sukces
ale wiadomo lepiej żeby sędziował finał ;D

1

@VegetaPolska powodzenia ;)

0

Chyba najlepszym pomysłem byłoby zatrudnienie dlugoterminowo jakiegos dobrego szkoleniowca i postawienie przed nim zadania zrewolucjonizowania polskiej myśli szkoleniowej .
Powinien wziac sobie odpowiedni sztab i zacząć działać od podstaw
wiadomo pewnie by o trwało wiele lat ale czasem zrobic jeden krok w tył i potem wystrzelic ,zrobic kilka w przód
przy okazji otoczyć go mlodymi utalentowanymi szkoleniowcami z polski zeby podłapać cały schemat
waidomo to taka utopijna wizja i pewnie nic z tego nie będzie
Wydaje mi sie też ,ze jedyna szansa na osiągniecie sukcesu jest to zeby ktos z renoma ,marką, wielkimi znajomościami został szefem PZPNu
Mam nadzieje ze w przyszłości Lewandowski czy piszczek zdecduja sie ratować polską piłke xd

0

@Encore fajnie by było ;)

1

@RosjaninBut komenttarz taktyczny

2

@MesQueUnClub_87 bardziej w punkt się nie dało
a najśmieszniejsze jest to ,ze każdy to widzi i nikt nic z tym nie robi xDD

0

@NaFazieHitman taktyczny komentarz hazard

1

@Luciano99 nawet na popitke cb stać
Szacuneczek;D

0

@Stagiryta mambeppe jest gitem

0

@Encore szczerze
Wydaje mi się że wtedy by odpadli szybciej
Dzięki temu że większość składu jest zmieniona to są dalej głodni sukcesów
Poza tym aktualny pogba i Kante są gorsi od tych pomocników co grają
A i tak by mieli pierwszy skład że względu na sentyment/ taktykę trenera
Myślę że te kontuzje ( przynajmniej niektórych zawodników ) wyszły Francji na dobre ( oczywiście oby chłopaki jak najszybciej wrócili do gry :D)

0

@Rust_Cohle spokojna twoja rozczochrana
Argentyna to bierze ;p

0

@MESSIah16 przecież Ramos robi swoje w PSG

0

@Cotutajsiedzieje w sumie śmieszne te memy
Dziwne że ich wcześniej nie widziałem xD

0

@DaPidejpi zdarzaja się tacy ale większość wydaje się być w porządku ;D

2

@MeMyselfAndI wytłumaczysz ? haha

0

@Borry ale nakręcaja xDD
teraz tym bardziej chce żeby to argentyna wzięła ;D

1

@Emhyr jeszcze copa które brazylia weźmie ;p

1

@Jonyx jest po prostu za dobry xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?