kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 2-0 argentyna
0
@Kessie już wiadomo że będzie dziewiateczka w przyszłości haha
1
@Emhyr pitny oczywiście ;p
0
Messi to bierze nie ma o tamto ;D
1
@Luciano99 dokladnie
jeszcze na dokładke przed wyjazdem dostanie w ciry od poteżnego maroko ;p
0
@Encore ja bym widział luisa w atletico
jestem ciekawy jak by ich zmienił ,co by z nimi ugrał
2
@Medium ttaka władza nadaje sie tylko do utylizacji Xd
0
@Uukasz_93 inny typ zawodnika
ale umiejętności ma ogromne
1
@Deviler dzis bez dogrywki to bierze argentyna ;p
2
@MESSIah16 moim zdaniem był lepszy od robbena i riberiego
1
@LeoMessi1994 jest lepszy
0
@Donnie_Darko ziru w to nie mieszaj
on zawsze jest niewinny ;)
2
@BartqRKO i tak będzie duzy sukces
ale wiadomo lepiej żeby sędziował finał ;D
1
@VegetaPolska powodzenia ;)
0
Chyba najlepszym pomysłem byłoby zatrudnienie dlugoterminowo jakiegos dobrego szkoleniowca i postawienie przed nim zadania zrewolucjonizowania polskiej myśli szkoleniowej .
Powinien wziac sobie odpowiedni sztab i zacząć działać od podstaw
wiadomo pewnie by o trwało wiele lat ale czasem zrobic jeden krok w tył i potem wystrzelic ,zrobic kilka w przód
przy okazji otoczyć go mlodymi utalentowanymi szkoleniowcami z polski zeby podłapać cały schemat
waidomo to taka utopijna wizja i pewnie nic z tego nie będzie
Wydaje mi sie też ,ze jedyna szansa na osiągniecie sukcesu jest to zeby ktos z renoma ,marką, wielkimi znajomościami został szefem PZPNu
Mam nadzieje ze w przyszłości Lewandowski czy piszczek zdecduja sie ratować polską piłke xd
0
@Encore fajnie by było ;)
1
@RosjaninBut komenttarz taktyczny
2
@MesQueUnClub_87 bardziej w punkt się nie dało
a najśmieszniejsze jest to ,ze każdy to widzi i nikt nic z tym nie robi xDD
0
@NaFazieHitman taktyczny komentarz hazard
1
@Luciano99 nawet na popitke cb stać
Szacuneczek;D
0
@Stagiryta mambeppe jest gitem
0
@Encore szczerze
Wydaje mi się że wtedy by odpadli szybciej
Dzięki temu że większość składu jest zmieniona to są dalej głodni sukcesów
Poza tym aktualny pogba i Kante są gorsi od tych pomocników co grają
A i tak by mieli pierwszy skład że względu na sentyment/ taktykę trenera
Myślę że te kontuzje ( przynajmniej niektórych zawodników ) wyszły Francji na dobre ( oczywiście oby chłopaki jak najszybciej wrócili do gry :D)
0
@Rust_Cohle spokojna twoja rozczochrana
Argentyna to bierze ;p
0
@MESSIah16 przecież Ramos robi swoje w PSG
0
@Cotutajsiedzieje w sumie śmieszne te memy
Dziwne że ich wcześniej nie widziałem xD
0
@DaPidejpi zdarzaja się tacy ale większość wydaje się być w porządku ;D
2
@MeMyselfAndI wytłumaczysz ? haha
0
@Borry ale nakręcaja xDD
teraz tym bardziej chce żeby to argentyna wzięła ;D
1
@Emhyr jeszcze copa które brazylia weźmie ;p
1
@Jonyx jest po prostu za dobry xd