kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonCarletto git jeszcze była ta seria z tym Paulem ;)
0
@NANO77 taktyczny
2
@KochamInieste w punkt
Kiedy zakończy karierę kupię sb jakoś dobrą flache i cała noc spędzę sobie na oglądaniu jego bramek asyst wszystkich magicznych zagrań
Oby jutro zamknął szczęśliwie ten etap kariery ;)
0
@BorzyKrzys no i oczywiście najlepszego haha
2
@BorzyKrzys ja zawsze pisze na priv życzenia
Poza tym nie ma sensu się czymś takim przejmować kto chce ten pamięta ;)
4
@LewoSkrzydlowy11 jaki masz stosunek do kanarów ?
0
@mekston oby oby
Następne copa jest jego
A mistrzostwa to już w sumie zależy czy Brazylia ogarnie sb ciekawego trenera i czy paru chłopaków się rozwinie
0
@MESSIah16 pewnie że tak
Ma wszystko żeby być za takiego uważanym w przyszłości
0
@Kamiloza91 brozovic mvp
Git gra jeszcze enzo dwójka z Maroko no i griez
0
Jakis film na netflixie
Co polecacie ?
0
@Emhyr no i git
w la liga porzbni są bogacze bo pl za daleko już uciekło xd
0
@gumaz 183 82 kg
#roadtowielkichłop
0
@gacper pieprzyć go
Jedyny jego wybitny występ to z 6 lat temu przeciw Barcy i dalej na tym jedzie
0
@Janas11224 no ogólnie na byle jakim meczu drużyn z Ameryki południowej i tych drużyn islamskich można było wyhaczyc po 5 ładniejszych
Ale no wie gdzie i jak się zakręcić i pewnie osiągnęła to co chciała xd
0
@tomek8756 o proszę w końcu z sensem
Ale i tak czy siak chyba na próbne się nie uczy żeby pokazać nauczyciela nad czym jeszcze trzeba popracować
7
@macio_944 po naszych starych przed telewizorami
2
@Gaz villa to potwór
gdyby szybciej poszedł do jakiegos lepszego klubu to byśmy mówili o zawodniku pokroju suareza czy lewego ;D
3
@Luciano99 XDDD
Wysunięty napastnik
3
@LeoMessi1994 szczerze sam Messi ci daje te 15 procent nawet jakby grał w reprezentacji Kambodży
A mówimy tu o Argentynie !!
Już bez jaj xDD
0
@Medium mi się wydaje że ney będzie głównym kątem chłopaków z munchen
Na kimś będzie się musiał wyładowac ;D
2
@Sawik_10 de Paul i acuna kompletnie bez formy jak i zespoły w których grają
0
A mówią że na czarnych nie można zarabiać ;v
Brawo Francja :D
1
@LeoMessi1994 mam wrażenie że wokół tej repki jest zupełnie inna energia niż 8 lat temu
Jeśli nie będzie jakiegoś blamażu to i tak kibice Argentyny podziękują za piękny turniej
A tyle medali ile zdobył ...
Co tu dużo mówić piękna sprawa;)
1
@cold_play kapitana i kounde w to nie mieszaj ;p
0
@VegetaPolska przynajmniej próbujesz xd
1
@VegetaPolska jest różnica pomiędzy byciem miłym a byciem pod butem xd
1
@Przemek2323 terrorysta
0
@HighestInTheRoom nie wiem co masz na myśli z tą speluna
Ale one nie zawsze szukają bolca/sponsora w klubach
Czasami idą się po prostu pobawić potańczyć
0
@Kubsoleon moim zdaniem w 14 grał lepiej
0
@Gall ale trochę podgonili ;D