2

@DonCarletto git jeszcze była ta seria z tym Paulem ;)

0

@NANO77 taktyczny

2

@KochamInieste w punkt
Kiedy zakończy karierę kupię sb jakoś dobrą flache i cała noc spędzę sobie na oglądaniu jego bramek asyst wszystkich magicznych zagrań
Oby jutro zamknął szczęśliwie ten etap kariery ;)

0

@BorzyKrzys no i oczywiście najlepszego haha

2

@BorzyKrzys ja zawsze pisze na priv życzenia
Poza tym nie ma sensu się czymś takim przejmować kto chce ten pamięta ;)

4

@LewoSkrzydlowy11 jaki masz stosunek do kanarów ?

0

@mekston oby oby
Następne copa jest jego
A mistrzostwa to już w sumie zależy czy Brazylia ogarnie sb ciekawego trenera i czy paru chłopaków się rozwinie

0

@MESSIah16 pewnie że tak
Ma wszystko żeby być za takiego uważanym w przyszłości

0

@Kamiloza91 brozovic mvp
Git gra jeszcze enzo dwójka z Maroko no i griez

0

Jakis film na netflixie
Co polecacie ?

0

@Emhyr no i git
w la liga porzbni są bogacze bo pl za daleko już uciekło xd

0

@gumaz 183 82 kg
#roadtowielkichłop

0

@gacper pieprzyć go
Jedyny jego wybitny występ to z 6 lat temu przeciw Barcy i dalej na tym jedzie

0

@Janas11224 no ogólnie na byle jakim meczu drużyn z Ameryki południowej i tych drużyn islamskich można było wyhaczyc po 5 ładniejszych
Ale no wie gdzie i jak się zakręcić i pewnie osiągnęła to co chciała xd

0

@tomek8756 o proszę w końcu z sensem
Ale i tak czy siak chyba na próbne się nie uczy żeby pokazać nauczyciela nad czym jeszcze trzeba popracować

7

@macio_944 po naszych starych przed telewizorami

2

@Gaz villa to potwór
gdyby szybciej poszedł do jakiegos lepszego klubu to byśmy mówili o zawodniku pokroju suareza czy lewego ;D

3

@Luciano99 XDDD
Wysunięty napastnik

3

@LeoMessi1994 szczerze sam Messi ci daje te 15 procent nawet jakby grał w reprezentacji Kambodży
A mówimy tu o Argentynie !!
Już bez jaj xDD

0

@Medium mi się wydaje że ney będzie głównym kątem chłopaków z munchen
Na kimś będzie się musiał wyładowac ;D

2

@Sawik_10 de Paul i acuna kompletnie bez formy jak i zespoły w których grają

0

A mówią że na czarnych nie można zarabiać ;v
Brawo Francja :D

1

@LeoMessi1994 mam wrażenie że wokół tej repki jest zupełnie inna energia niż 8 lat temu
Jeśli nie będzie jakiegoś blamażu to i tak kibice Argentyny podziękują za piękny turniej
A tyle medali ile zdobył ...
Co tu dużo mówić piękna sprawa;)

1

@cold_play kapitana i kounde w to nie mieszaj ;p

0

@VegetaPolska przynajmniej próbujesz xd

1

@VegetaPolska jest różnica pomiędzy byciem miłym a byciem pod butem xd

1

@Przemek2323 terrorysta

0

@HighestInTheRoom nie wiem co masz na myśli z tą speluna
Ale one nie zawsze szukają bolca/sponsora w klubach
Czasami idą się po prostu pobawić potańczyć

0

@Kubsoleon moim zdaniem w 14 grał lepiej

0

@Gall ale trochę podgonili ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?