kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle oby się odbił ;)
0
@mekston tu juz go chyba nie doścignie
ale no liczymy na to ;D
2
teraz z czystym sumieniem za 4 lata można kibicować brazylii ;D
Vamos Neymar
za 4 lata ty to bierzesz ;D
1
Ale jestem zadowolony hahah
Piękna sprawa
Ten rok był naprawdę zajebisty
Ale teraz to już naprawdę najlepszy
Dzięki za wszystko Leo Hiszpania Barcelona
Dzięki wam tak jaram się tym sportem ;D
1
@jedrek7000 gratulacje
Miałeś nosa hahah
0
@talizmodokladnie tak ;D
0
@Borneo duzo jest tam takich niebezpiecznych uliczek ?
czy jednak jest troche podkoloryzowane ;D
3
@Deviler wiadomo witam na tej wulkanizacji pewnie macie o wiele więcej sytuacji stresowych ;D
0
@TR3VOR gdyby to były wakacje to pewnie bym caly czas o tym myślał xDD
1
@Abominacja to najważniejszy mecz gościa dzięki któremu pokochałem ten sport
nie ma szans zebym tego nie obejrzał
0
@Damian11 nie no akurat utaj szkoda
fajnie by było jakby moli zagrac najlepszym składem ;)
1
@Janiama wynik nie jest ważny (2-1)
po mistrzostwo !!!!
JAzda argentyna ;D
8
@Pixelo moze po prostu dalej sprawia mu to frajde ;D
Swoje już zrobił wiec teraz moze skakać dla przyjemności ;D
1
@esem91 mi nie zabraknie ;p
1
@Mario96w niestety został tylko makembe
0
troche mi szkoda tych wszyskich kibicow trójkolorowych
do tej pory ich przeciętność maskował ziru co teraz zrobią pod nieobecnosc najlepszego strzelca w historii reprezentacji ...
0
@Peciak w punkt
innej opcji nie ma ;)
0
@MESSIah16 mysle ze gvardiol
0
@MESSIah16 komentarz taktyczny
Thriller
4
@bartas97 w takiej sytuacji to się nie dziwię xDD
0
@FcBarcelonaFanMSN kapitan jak zwykle bierze sprawy w swoje ręce
Top
0
@NeKenI tysiaczek ma
0
@Cule1234 gicior koś musi dodawać pikanterii ;p
1
@Adran360 potem do sylwestra lecimy za argentyne haha
0
@HighestInTheRoom dziwnie piszesz ,,Argentyna" stary ;)
0
@agaFCB największa świateczna kolaboracja xDDD
0
@HighestInTheRoom dokładnie tak
jeszcze tylko francja przegra i będzie giarka ;)
1
@ptrx ja na przykład byłem pewien że o 20 i dopiero info z flashscore o bramce pokazało mi że jest giera
3
Bonio trochę odwalił ale przynajmniej fajny meczyk jest ;)
1
@Khajio nie licząc piątego regionu w którym znowu uposledzili Asha
To była całkiem fajna seria
A w tych nowych ( alola i to co teraz ) jedyne co warto było odpalić to walki xd)
Jeszcze ta go czy jak tam się nazywa
Jest mocno irytująca