0

@gumaz domoweczka
ale najpierw grillek
szkoda zmarnować taka pogodę ;D

0

@xVENUMx słuszna uwaga

0

@Medium taktyczny xDD

1

@Nano22 musisz z tym jakoś żyć

1

@LS będę pamiętać na przyszłość hahah

0

@Lordzimi też się nie chciało nigdzie iść ale to bardziej ze względu że już się przemelanzowalem xDD
za dużo tego xd
Ale uległem presji tłumu i skończy się jak zawsze czyli pierwszego jazda do żabki po dostawę alko ;D

2

@okiemtypera_lucaxx95 nie no w takiej sytuacji tylko typowy Patus cb tak określi Xd

0

@BaroPodertos takie 6,5/7 na 10
przynajmniej na ten moment

0

@Herato mbappe 9
ney 7
demb -3
cou 1
felix 1

1

@koziar masz pare jego fotek z imprez u @Luciano99 także mozesz tam poszukać ;D

0

@gumaz 16-18 godzin

0

@draxidox co za konfident...

0

@JordiAlbion *mambeben

0

@PatrykBarca kvara będzie na luzie top 5 na swojej pozycji

0

@P33ck brzydkich nie strzela xd

1

@UmtitiGOAT zobaczy się
Ja zawsze dowiaduje się co robię jakieś dwa dni przed sylwestrem ;D

0

@GuerillaAthletic lekkoatletki zdecydowanie

0

@paweldunajecfcb nie możesz dopuścić do kaca
pij dalej

6

Jaaaa jedzenie tym razem wygrało
Lecę już 5 raz na kibel
Trzymajcie się wariaty
Wesołych

1

@Faro komentarz świąteczny

0

@Emhyr dyktatorem to jest tylko Messi
i terrorysta w dodatku

0

@kulek22 niech wezma kogoś z hiszpanii xdd

0

@Emhyr barber nie tyka wąsa

0

@tomek8756 podwójny przypał

0

@Janas11224 Malik też wrzucił fotkę z bigosem;D

1

@TheNekro94 niby brama śmierci także pewne jest że zabije konkurencje ;p

0

@Emhyr sami panowie piłkarze ;)

0

@mekambe7 zależy
Jeśli wgl z nimi nie wychodzisz i jeszcze nie dajesz znać z jakiego powodu tylko po prostu mówisz ,,nie" to nie dziwię im się że za którymś razem stwierdza że nie ma co się produkować

1

@MontelQ ja w sumie nie pije w święta
ale jak kos wyciagnie jakaś naleweczke to nie odmówie haha

1

@Hasszz ja wole bez
alee zjem oba ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?