kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zaraz policja wpadnie na Ramble :D
0
tak
no może i by z 50 dało rade ale za 40-45 mln myśle że byłby to dobry interes
0
40mln za obu i będzie git :)
0
mała rzecz a cieszy :)
0
pono około 3500 było wtedy
0
ja chciałem w ogóle nie zmieniać na zimę ale jak widać przydały się na ten jeden wyjątkowy dzień :)
0
oni to już na cegłach stoją :D
3
zima zaskoczyła drogowców, nie spodziewali się że spadnie śnieg :D
1
u mnie dzisiaj ma być 10cm białego puchu podobno (Kujawsko Pomorskie)
22
Carlos Tevez, zarabiający 110 tys. dolarów dziennie w Chinach, o pobycie w tym kraju: "Byłem tam przez 7 miesięcy na wakacjach. Krytyka była słuszna. Nie pokazałem odpowiedniego poziomu. Na boisku zadawałem sobie pytanie, co ja tutaj robię"
tłiter Ćwiąkały
1
Sky Sports informuje, że Guangzhou Evergrande uzgodniło już warunki transferu z Romą. Nainggolan ma kosztować około 50 mln euro, a sam będzie zgarniał 12 mln euro za sezon. W Rzymie otrzymuje trzy razy niższą pensję. Belg trafi do Chin albo w styczniu, albo latem.
rzetelne to źródło?
7
niszczą tradycję xD
1
1z10 w TVP1?
0
jak na razie bramka 3/4 obrony 1/3 pomocy i 2/3 napadu od nas
3
strzelał :)
a jeszcze z dwa miechy temu to by przyjął i kopnął się w czoło :D
14
Milik wraca do treningów!
doktor Alfonso De Nicola
"Znakomicie wypadł podczas testów. Jest w świetnej formie mentalnej i fizycznej"
11
Jurgen Klopp pokonał Pepa Guardiole 5 razy, z żadnym innym trenerem Pep nie przegrał tyle razy
1
musiało by być to w protokole meczowym
w La Liga nie rozpatruje się takich sytuacji tylko na podstawie wideo
0
wydaje mi się czy Denis schudł i się na twarzy zmienił?
0
prawie monitor oplułem :D
0
a u pośredniaka był?
0
Eto'o ładniej zakręcił
0
Sociedad siada na tyłku
0
ojojoj ale cudeńko wypieszczone :D
0
dzisiaj to akurat Semedo ma zapalenie migdałów
0
taka 2 połowa jak z Realem by się przydała
0
to nie jest śmieszne ten stadion na prawdę jest zaczarowany
trenerzy się zmieniają u nas i u nich a Anoeta nie do zdobycia
oni coraz bardziej się nakręcają ;/
0
superpuchar czasami nie zalicza się do poprzedniego sezonu?
0
nie My tylko City....
1
w lidze bo we wszystkich rozgrywkach to już dawno zostaliśmy sami