kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
chyba strona szwankuje bo mam to samo
0
wczoraj po ostatnim gwizdku w naszym meczu było około 3400
0
marka "WERNER" robi robote
ciężko znaleźć ale jak trafisz to nie pożałujesz
2
jakoś nie mogę sobie wyobrazić R10 w roli trenera
on by sie nadał do trenowania dzieci w La Masii takich co mają 8-12 lat no pewno by się dużo od niego nauczyli:)
0
taki pożegnalny meczyk na Cam Nou by mogli mu zrobić :)
0
najgorsze jest to że oni nie zagrają jak Celta w rewanżu
bedą kopać i prowokować i postawią autobus
Valverde troche za bardzo przemeblował skład na dziś
3
Messiemu to Alba by się przydał
0
Alba Suarez i Rafinha pewnie w 2 połowie się pojawią
1
a co to wróciło?
pamiętam że z 8 lat temu to chyba było modne
0
Valencia ostatnio w dołku lekkim
0
nie da rady
0
wyładowania podobno są codziennie
chyba z 2 zimy temu u mnie było słychać grzmoty
25
Reus Afellay
9
Najstarszy piłkarz świata Kazuyoshi Miura (50 lat) przedłużył kontrakt z japoński, drugoligowym klubem o kolejny rok :)
1
graj słabo to mu nie pomożesz ;p
0
w Valencji miał takie same statystyki jak unas w podobnej iliści rozegranych spotkań
on nigdy nie był dobry
2
hah
https://www.facebook.com/AndrzejTwarowskiIRafalNahorny/videos/1410303612409327/
0
piłkarz kompletny takiego drugiego magika już nie będzie
cieszy że najlepsze lata spędził w Barcelonie :)
czasami tak sobie myślę że on wiedział że musi zrobić miejsce Messiemu
0
no to zrobił krok na przód :D
2
miałem taką samą :) i jeszcze Messiego z 30 na plecach jak miał na początku kariery
1
Krasnodar jest na zaawansowanym etapie negocjacji z agentami Bartosza Salamona, z kolei włoskie źródełka podają, że i Spartak włączył się w walkę o zawodnika.
Mistrzynie olimpijskie w wioślarstwie Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj-Smolińska nie będą już razem startować
0
może to ktoś od Nike :D
5
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/niesamowity_stadion_na_wegrzech/109759
ładny stadion :)
4
wydaje mi si,ę że to nie koleżanka bierze udział w głosowaniu ;p
1
oo widzę mamy ten sam gust :D
0
a Minie w 700 tysięcy (z 500tysi na 1,2 mln bodajże)
7
Rafa kosztem Arnaiza ;/
liczyłem na kolejne minuty Arnaiza
0
ja też się bałem a na pierwszej jeździe już śmigałem po mieście i wróciłem elką do domu :)
0
"inny" też nie ma nazwiska...albo imienia :D
0
ja też bym wolał żeby został ale co ja biedny żuczek mogę zrobić