Ziomek pozytywny, wie jak zarobić na tym rynku, więc ma co nie co w głowie. Chciałbym zwiedzić cały świat bardzo fajny utwór i serio dobrze mu wyszedł. :) Nie wadzi nikomu ma bekę ze wszystkiego i korzysta z życia.
Przecież karne w 17 to prościzna, od początku strzelam bez strzałki i zawsze trafiam w bramkę, nic trudnego... Mechanizm został ten sam tylko wykonanie się trochę zmienilo, nie wiem w czym wt widzicie problem.
Wchodzę na strone player a tam pakiet eleven 35zł... czy ich posrało z tą ceną? Wcześniej 15 zł za miesiąc a teraz na siłę wciskają jakieś kanały online.
No cóż, idę spać. Napompowali balonik konferencją po prezentacji Dembele, że sprowadzą jeszcze 1 albo 2 graczy, no to człowiek uwierzył bo przecież chyba poważni ludzie pracują na takich stanowiskach, nic się nie wydarzyło i już nie wydarzy. Witamy Laportę i od stycznia zaczynamy poważnie myśleć o zespole.
15
Wszędzie, i wyciąć dziury u krawca?
0
W sumie to od urodzenia do 4 roku życia dorastał więc ma rację xD
0
On nawet po roku w USA wyglądał tragicznie, Rosja mu nie potrzebna.
0
Ziomek pozytywny, wie jak zarobić na tym rynku, więc ma co nie co w głowie. Chciałbym zwiedzić cały świat bardzo fajny utwór i serio dobrze mu wyszedł. :) Nie wadzi nikomu ma bekę ze wszystkiego i korzysta z życia.
0
Przecież karne w 17 to prościzna, od początku strzelam bez strzałki i zawsze trafiam w bramkę, nic trudnego... Mechanizm został ten sam tylko wykonanie się trochę zmienilo, nie wiem w czym wt widzicie problem.
6
Jak mam gorszy dzień i źle o sobie myślę, to oglądam to żeby się dowartościować.
23
Prawie jak z obrońcami. :)
0
Neymar przyjęcie na poziomie Ligi Francuskiej :D
12
Po co tutaj polityka? A kysz!
1
Co za brama! Willian!
1
Wchodzę na strone player a tam pakiet eleven 35zł... czy ich posrało z tą ceną? Wcześniej 15 zł za miesiąc a teraz na siłę wciskają jakieś kanały online.
0
Dokładnie jak wyżej, może być powołany, ale musi zagrać chociaż minutę.
3
Do 1 września 00:00
7
Chciałbym zobaczyć minę Neymara i Jego Ojca Jak PSG wyrzuca z LM. Mało prawdopodobne aczkolwiek niewykluczone.
0
GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pazdan zamiast środkiem... to nie to co Pique.
0
Wiem, ale jeszcze nikogo nie pokonaliśmy :)
0
Mecz się skończył czy oglądamy dwa inne?
10
Weź pomyśl, skręć w lewo, sprawdź czy jest miejsce, zaparkuj.
0
FC Szpital
0
Przecież napisałem że mniej niż 4.5 w meczu. Może źle to przedstawiłem ale o to właśnie mi chodziło. :P
0
Polska -4.5, Nigeria 12, Dania i Czesi za 20 zł
0
Stawiam dom na Francuzów
0
SPD Roqe Mesa z Las Palmas, LO Kieran Gibs, PS Guedes, SN Origi albo Musa.
0
A czy Benedito nie poprze Laporty przypadkiem?
1
A ja myślałem, że zamówił najlepszą pizze w mieście, są zdjęcia potwierdzające.
0
Fifę kupuję co roku od 2006, ale teraz 239 zł za grę to DUŻA przesada...
0
Albo może przyklepali kogoś dzisiaj wieczorem, a ogłoszą to dopiero jutro o 12? :D
0
No cóż, idę spać. Napompowali balonik konferencją po prezentacji Dembele, że sprowadzą jeszcze 1 albo 2 graczy, no to człowiek uwierzył bo przecież chyba poważni ludzie pracują na takich stanowiskach, nic się nie wydarzyło i już nie wydarzy. Witamy Laportę i od stycznia zaczynamy poważnie myśleć o zespole.
0
Wyszła jakaś oficjalka, że zamknięte transfery? Czy to tylko kolejne plotki dziennikarzy?