kuz

15

Wszędzie, i wyciąć dziury u krawca?

kuz

0

W sumie to od urodzenia do 4 roku życia dorastał więc ma rację xD

kuz

0

On nawet po roku w USA wyglądał tragicznie, Rosja mu nie potrzebna.

kuz

0

Ziomek pozytywny, wie jak zarobić na tym rynku, więc ma co nie co w głowie. Chciałbym zwiedzić cały świat bardzo fajny utwór i serio dobrze mu wyszedł. :) Nie wadzi nikomu ma bekę ze wszystkiego i korzysta z życia.

kuz

0

Przecież karne w 17 to prościzna, od początku strzelam bez strzałki i zawsze trafiam w bramkę, nic trudnego... Mechanizm został ten sam tylko wykonanie się trochę zmienilo, nie wiem w czym wt widzicie problem.

kuz

6

Jak mam gorszy dzień i źle o sobie myślę, to oglądam to żeby się dowartościować.

kuz

23

Prawie jak z obrońcami. :)

kuz

0

Neymar przyjęcie na poziomie Ligi Francuskiej :D

kuz

12

Po co tutaj polityka? A kysz!

kuz

1

Co za brama! Willian!

kuz

1

Wchodzę na strone player a tam pakiet eleven 35zł... czy ich posrało z tą ceną? Wcześniej 15 zł za miesiąc a teraz na siłę wciskają jakieś kanały online.

kuz

0

Dokładnie jak wyżej, może być powołany, ale musi zagrać chociaż minutę.

kuz

3

Do 1 września 00:00

kuz

7

Chciałbym zobaczyć minę Neymara i Jego Ojca Jak PSG wyrzuca z LM. Mało prawdopodobne aczkolwiek niewykluczone.

kuz

0

GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuz

0

Pazdan zamiast środkiem... to nie to co Pique.

kuz

0

Wiem, ale jeszcze nikogo nie pokonaliśmy :)

kuz

0

Mecz się skończył czy oglądamy dwa inne?

kuz

10

Weź pomyśl, skręć w lewo, sprawdź czy jest miejsce, zaparkuj.

kuz

0

FC Szpital

kuz

0

Przecież napisałem że mniej niż 4.5 w meczu. Może źle to przedstawiłem ale o to właśnie mi chodziło. :P

kuz

0

Polska -4.5, Nigeria 12, Dania i Czesi za 20 zł

kuz

0

Stawiam dom na Francuzów

kuz

0

SPD Roqe Mesa z Las Palmas, LO Kieran Gibs, PS Guedes, SN Origi albo Musa.

kuz

0

A czy Benedito nie poprze Laporty przypadkiem?

kuz

1

A ja myślałem, że zamówił najlepszą pizze w mieście, są zdjęcia potwierdzające.

kuz

0

Fifę kupuję co roku od 2006, ale teraz 239 zł za grę to DUŻA przesada...

kuz

0

Albo może przyklepali kogoś dzisiaj wieczorem, a ogłoszą to dopiero jutro o 12? :D

kuz

0

No cóż, idę spać. Napompowali balonik konferencją po prezentacji Dembele, że sprowadzą jeszcze 1 albo 2 graczy, no to człowiek uwierzył bo przecież chyba poważni ludzie pracują na takich stanowiskach, nic się nie wydarzyło i już nie wydarzy. Witamy Laportę i od stycznia zaczynamy poważnie myśleć o zespole.

kuz

0

Wyszła jakaś oficjalka, że zamknięte transfery? Czy to tylko kolejne plotki dziennikarzy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?