kuz

1

@kulek22 Idzie na kolanach do Częstochowy

kuz

2

@jacobFCB w decathlonie mają dobre ochraniacze na kolana, ale bierz te droższe, nie żałuj.

kuz

1

Spalony Lewego na czubek buta był, to i ten był :) jakby ktoś z Madrytu to czytał i miał jakieś wątpliwości.

kuz

12

Teraz nawet 1-1 to jest super wynik przy tym co się stało. :p

kuz

0

@Sulimo Oby tak do końca sezonu xd

kuz

1

@partymaker Przez takie zdanie ludzi on na siłę próbuje być po środku i mu nie wychodzi niestety.

kuz

1

Klatkę wybierają spokojnie, będzie karny :P

kuz

1

Live gol hahahahahhahaha, ja wysiadam

kuz

0

Napiszcie SMS Ćwiąkale że Aralczo nie ma żółtej...

kuz

0

Pedri zostaje, więc Hansi jest gościem z mega inteligencją, bo ostatnio jak go zdjął to nam się plan posypał.

kuz

0

Ale z tymi piłkami w pole karne to też mamy szczęście, piłka dziś nie szuka graczy Benficy, na nasze szczęście.

kuz

0

Statystyki i wynik w meczu PSG Live to jest matrix. Jakieś szamańskie sztuczki?

kuz

0

@spyke Ile Wam trzeba tłumaczyć, że po praktycznie 10 sezonach kompromitacji potrzeba kilku lepszych żeby wróciła wiara? Ja się nie dziwię nikomu kto wątpi bo ma prawo wątpić.

kuz

0

@Gitarkafcb Nie gra nic i daje bengiera, ostatnio znane

kuz

8

Rapha kolejny raz nie gra nic i nagle dotyk Ronaldinho. Piękna bramka.

kuz

2

Casado -> Dingdong na już

kuz

11

Laporta niech już szuka szwagra co stawia pomniki, bo dzięki Szczęsnemu na razie się nie kompromitujemy tu. Chyba najlepszy mecz Wojtasa.

kuz

2

Lamine do bazy hehe, słaby był jak barszczyk ale przez czerwo nie mógł nic więcej zrobić.

kuz

40

Zamknięcie Peni w kiblu to była najlepsza decyzja ever. Ktokolwiek to zrobił powinien celebrować puchar jak cokolwiek wygramy razem z drużyną na murawie.

kuz

0

@ViscaelBarca2007 4-0 właśnie :)

kuz

2

Hahaha właśnie 4-0 nam przed oczami minęło.

kuz

0

@Eto'o9 R10 To jest ten sam co był wtedy na varze czy sędziował? Bez jaj haha.

kuz

11

Bez Szczeny w bramce już ze 3-0 byśmy dostawali i mieli flashbacki, może bramkarz odmieni losy Barcy w LM.

kuz

0

@Lordzi Tam pominęli to całkowicie

kuz

1

Może sędzia obejrzał co odwalił i odda nam to w drugiej połowie?

kuz

0

@Lordzi Pokazali na początku i 2/3 w studio mówiło o faulu.

kuz

3

@FCB NA ZAWSZE! No tak, sam się wyj**ał w sytuacji sam na sam. Przecież on go pchnął i przewrócił bez kontaktu z piłką, sytuacja 0/1

kuz

9

Hahaha Barcola też faulowany w plecy i zero czerwa dla Live. Popis sędziów dziś.

kuz

2

Pavlidis faulował De Jonga :) znowu Varcelona atakuje?

kuz

11

Komu on to podawał? Kurwa ludzie, druga setka, co zrobiła Benfica tutaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?