@spyke Ile Wam trzeba tłumaczyć, że po praktycznie 10 sezonach kompromitacji potrzeba kilku lepszych żeby wróciła wiara? Ja się nie dziwię nikomu kto wątpi bo ma prawo wątpić.
Zamknięcie Peni w kiblu to była najlepsza decyzja ever. Ktokolwiek to zrobił powinien celebrować puchar jak cokolwiek wygramy razem z drużyną na murawie.
1
@kulek22 Idzie na kolanach do Częstochowy
2
@jacobFCB w decathlonie mają dobre ochraniacze na kolana, ale bierz te droższe, nie żałuj.
1
Spalony Lewego na czubek buta był, to i ten był :) jakby ktoś z Madrytu to czytał i miał jakieś wątpliwości.
12
Teraz nawet 1-1 to jest super wynik przy tym co się stało. :p
0
@Sulimo Oby tak do końca sezonu xd
1
@partymaker Przez takie zdanie ludzi on na siłę próbuje być po środku i mu nie wychodzi niestety.
1
Klatkę wybierają spokojnie, będzie karny :P
1
Live gol hahahahahhahaha, ja wysiadam
0
Napiszcie SMS Ćwiąkale że Aralczo nie ma żółtej...
0
Pedri zostaje, więc Hansi jest gościem z mega inteligencją, bo ostatnio jak go zdjął to nam się plan posypał.
0
Ale z tymi piłkami w pole karne to też mamy szczęście, piłka dziś nie szuka graczy Benficy, na nasze szczęście.
0
Statystyki i wynik w meczu PSG Live to jest matrix. Jakieś szamańskie sztuczki?
0
@spyke Ile Wam trzeba tłumaczyć, że po praktycznie 10 sezonach kompromitacji potrzeba kilku lepszych żeby wróciła wiara? Ja się nie dziwię nikomu kto wątpi bo ma prawo wątpić.
0
@Gitarkafcb Nie gra nic i daje bengiera, ostatnio znane
8
Rapha kolejny raz nie gra nic i nagle dotyk Ronaldinho. Piękna bramka.
2
Casado -> Dingdong na już
11
Laporta niech już szuka szwagra co stawia pomniki, bo dzięki Szczęsnemu na razie się nie kompromitujemy tu. Chyba najlepszy mecz Wojtasa.
2
Lamine do bazy hehe, słaby był jak barszczyk ale przez czerwo nie mógł nic więcej zrobić.
40
Zamknięcie Peni w kiblu to była najlepsza decyzja ever. Ktokolwiek to zrobił powinien celebrować puchar jak cokolwiek wygramy razem z drużyną na murawie.
0
@ViscaelBarca2007 4-0 właśnie :)
2
Hahaha właśnie 4-0 nam przed oczami minęło.
0
@Eto'o9 R10 To jest ten sam co był wtedy na varze czy sędziował? Bez jaj haha.
11
Bez Szczeny w bramce już ze 3-0 byśmy dostawali i mieli flashbacki, może bramkarz odmieni losy Barcy w LM.
0
@Lordzi Tam pominęli to całkowicie
1
Może sędzia obejrzał co odwalił i odda nam to w drugiej połowie?
0
@Lordzi Pokazali na początku i 2/3 w studio mówiło o faulu.
3
@FCB NA ZAWSZE! No tak, sam się wyj**ał w sytuacji sam na sam. Przecież on go pchnął i przewrócił bez kontaktu z piłką, sytuacja 0/1
9
Hahaha Barcola też faulowany w plecy i zero czerwa dla Live. Popis sędziów dziś.
2
Pavlidis faulował De Jonga :) znowu Varcelona atakuje?
11
Komu on to podawał? Kurwa ludzie, druga setka, co zrobiła Benfica tutaj?