lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba się teraz skupić na sobie i wygrać te kilka meczów z rzędu może nawet 10-11:) real i Atletico teraz ciężkie mecze więc jeszcze będą gubić punkty ale my też mamy obowiązek teraz do końca rundy wszystko wygrywac:)
0
@Czajka90
Owszem:)
1
@Guffi
Koleś porównuje dane z 20.11. Zarówno na Onet jak i strony rządowej Szwecji.
Swoją drogą WTF? Ty tak na serio? Zresztą większość tu na stronie ma problemy z leczeniem i logika więc czego oczekuje.
Zegnam
1
@Nihas
Pisze Ci fakty A Ty dalej swoje. Rozumiem że jak ktoś co mówił 2+2 równa się to też negowales ho uwazales się za mądrego.
Żenada.
1
@mat32
Tylko przy tym segmencie dołożenia trochę do nowego auta to 30-60 kafli więc sporo.
Chyba że to po nowy w tej cenie:)
1
@Nihas
Rozumiem że Onet lepiej wie niż strona rządową Szwecjii:) polewka.
Żenada szkoda z Tobą gadać.
1
@Guffi
Nie wierzę. Artykuł z soboty dotyczący wyników piątkowych.
Kto zmienia wyniki? Koleś Ty jesteś tak mało inteligentny czy tylko udajesz. Na stronie szwedzkiej wyniki były dopiero w poniedziałek więc Onet napisał artykuł z czapy.
Ale rozumiem że jak ktoś co pokaże dowód to nadal kwestionujesz.
Żenada. Bez odbioru
0
@DzizuSS
Fati, był takim piłkarzem pól na pół pierwszy sklad, Pedro obecnie pierwszy sklad, Dest prawie też.
Ale to nie ma znaczenia wychowanek czy nie, koeman wg mnie stawia na młodych.
1
@Nihas
koleś ty umiesz myśleć?
artykuł z soboty - jak byk pisze w piątek w Szwecji- w artykule
poza tym patrz na liczbę zgonów czy 18,19,20 albo 21 listopada w któryś z tych dni miałeś 66 zgonów w ciagu doby?
otóż nie
1
@Guffi
jest błąd - artykuł z 21.11:)
dane z ostatniej doby czyli 20.11 - duży błąd
szczególnie że w artykule jest napisane w piątek (20.11)
coś ci nie wyszło czepianie się
zwróc uwagę na liczbę zgonów 66 nie było w żadnym z dni przed i po
1
@Guffi
i ja porównuje dane z 20.11:) także onet wprowadził w duży błąd
1
@Nihas
przetłumacz sobie
Avlidna per dag - dobowe smierci
Sjukdomsfall per dag - dobowe zarażenia
1
RZETELNOŚĆ MEDIÓW
oto najlepszy przykład - artykuł z onet z 21.11.2020
artykuł o Szwecji -
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-w-szwecji-przyrost-zakazen-przerosl-oczekiwania/rvyjg4v
cytat: "W piątek w Szwecji odnotowano 7 tys. 240 zakażeń
koronawirusem, to największy dobowy przyrost od początku pandemii. Na
COVID-19 w ciągu ostatniej doby zmarło 66 osób. To jedna z wyższych
liczb zgonów od kilku miesięcy."
tymczasem na oficjalnej rządowej stronie Szwecji mamy 22 zgony
a przypadki chorób dzinnie to 5 465, link poniżej
https://experience.arcgis.com/experience/09f821667ce64bf7be6f9f87457ed9aa
NIEZŁA MANIPULACJA MEDIÓW
wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie
Avlidna per dag - dobowe smierci
Sjukdomsfall per dag - dobowe zarażenia
porównać należy dane dla 20.11.2020
1
@pax
napisane jest że chodzi o młodych piłkarzy a nie tych co nie grali w ogóle dotychczas:)
domyślać to się możemy co autor miał na myśli.
a pozycja dembele to się wzmocniła po tym jak okazało się że nie odejdzie, bo obaj spokojnie mogą grać razem w pierwszym składzie:) i oby tak było
co by nie było alena pewnie jeszcze dostanie szanse bo zaprezentował się dobrze
8
@DzizuSS
przecież to robi od poczatku sezonu - dembele, de jong, fati, pedri, dest
+ minuty dla trincao
nowowścia może być teraz alena i araujo
1
@pax
a de jong, pedri i dembele to są starzy, czy trincao
dest - to może już teraz być pierwszy wybór nawet przy zdrowy ms.roberto
nadodzące mecze to osasuna, ferencvaros, cadiz
może jednak da szanse młodym - alena po tym meczu zasługuje
0
@Anto89
niezły intelekt pokazujesz - mówisz o czymś głupim a nawet nie odniesiesz się do tego
żenada
0
@polishtoaster
może tak choć jak mówię limit na razie nie jest problemem ale za chwilę będzie, bo nie po to był ustalany aby go wiecznie łamać
mi się wydaje że akurat u nas zawsze się jakaś kasa znajdzie:) za duża instytucja:) pozdro
0
@Ghotti
dzięki:) tą bójkę coś kojarzyłem
ciekawe czy w Napoli spokorniał czy inaczej się zachowywał bo był tam dla nich jak Bóg
1
Ktoś zna szczegóły czemu Maradona odszedł z Barcelony do Napoli?
w końcu miał całkiem niezłe 2 sezony u nas, statystycznie było to całkiem oki a Napoli nie było i nie jest przecież mega wielką marką
0
@rocky5
a co wliczałeś do samochodu? ubezpieczenie też?
1
@MarFan
ale przecież napisałem że jak ktoś oszczędza to może wydać mniej na jedzenie, drobną chemię, a jak dbasz o dom to koszty drobnej chemii są spore - świece zapachowe, płyny do prania, odświeżacze powietrza, baterie do różnych sprzętów, te wszystkie domestosy, cliny, cilit bang itp. itd. to spokojnie 200-300 PLN miesiecznie - mi cięzko okreslic bo to dla mnie zakupy codzinne z jedzeniem
już nie mówię że można kupić chleb za 2-3 PLN i porządny chleb za 5-10 PLN I takich rzeczy jest mnóstwo
wiec jak twierdzisz ze robisz zakupy raz w tygodniu 300-400 PLN to robisz raczej oszczędne zakupy
1
@MensculinVeB
dokładnie ale i tak są koszty utrzymania domu - śmieci, kanalizacja, woda, koszt ogrzewania domu itp. itd.
powodzenia
2
@MensculinVeB
to zależy
jedzenie i chemia gosp. 2000-2500 PLN
paliwo pewnie z 400 PLN
TV, Internet, prąd - 200 PLN
ubrania, kosmetyki, pierdoły 1500-2000 PLN
już z samych tych rzeczy masz koło 4000-5000 PLN - uwaga bez kosztów mieszkania
sądzę że ktoś oszczędny mógłby zejść do ok. 3500 PLN (bez kosztów mieszkania)
i pamietaj że masz jeszcze roczne wydatki jak ubezpieczenie samochodów, wakacje
1
@MesQueUnClub96
ja się pytam czy w tych 2 sytuacjach mial zasługi czy nie?
umiemy czytać?
0
@Tomek54321
tak dużo szczęścia, najpierw murzyn (nie pamiętam nazwiska) kopnął tak słabo że gorzej się nie dało - i to nie zasługa Neuera bo piłka sam do niego leciała, a drugio raz szaboszalai strzelił z 10 metrów Panu Bogu w okno
gdzie tu widzisz zasługę neuera?
tak w kwstii wykańczania akcji przez rywali mają dużo szczęścia bo obronę maja słąbą i zobaczysz że w kluczowym momencie moze to się od nich odwrócić - szczęscie
0
@Rewolucja123
ale fakt jest taki że trincao zagrał słabo po prostu, kojarze go tylko ze stratami i potykaniem się o własne nogi, a idealnym podsumowaniem była sytuacja jak zamiast przyszpieszyć akcje to porobił rulety dla samego show i cofnął się do połowy boiska
liczę na niego ale na razie nic niestety nie pokazuje
0
@Yoshi94
tak pedri:)
0
@Rewolucja123
z tym najlepszy z podstawowej czwórki ofensywnych piłkarzy to poleciałeś
martin - 2 gole, 1 asysta - mówi ci to coś:) a ofensywnych piłkarzy ocenia się z efektywności i wkładu dla drużyny
lubie trincao ale wyraźnie widać że ciągle jest za bardzo zestesowany, poczekajmy jak będzie dalej grał bo na razie nie miał niestety ani jednego dobrego wystepu, ale wierzę że będzie juz tylko lepiej
6
niewiarygodny jest ten Inter, co roku buńczuczni a co roku kończą tak samo - nie potrafią nawet wyjść z grupy LM
Atletico skomplikowało sobie życie, a też byli tacy pewni siebie
Atalanta ładnie pograła i szkoda że ktoś z pary Ajax, Atalanta odpadnie już na tym etapie
Bayern - od dłuższego czasu mają oprócz świetnej gry dużo szczęścia, to jak Salzburg nie strzelił tych 2 setek to kryminał:), obstawiam więc że to szczęście opuści ich w najgorszym momencie
dziś za Kolejarzem:)