0

@DonMatteo901
to zaproponuj kogoś innego do 4-2-3-1, myślałem camavinga, ale nie możemy grać samymi młokosami, moriba - ale tu tez bym poczekał jeszcze

a pogba to typ walczaka, lidera zespołu, kogoś kto pobudzi zespół do walki

to on byli liderem Francuzów w 2018 roku:) i kogoś takiego nam brakuje w zespole, o takich cechach osobowych

a w MANU wg mnie on się wypalił, ileż można grać w zespole bez sukcesów, a taka zmiana zespołu wg mnie by mu i nam pomogła

0

@Michal_2003
ale popatrzcie ze my w pomocy nie mamy wartosciowych graczy, a pogba i doswiadczony i bardzo dobry, ostatnio słabiej w MU, ale wg mnie potrzeba mu zmiany otoczenia

0

@Fawrf
a kim chcesz grać na środku- busi?, alena? tak naprawde do gry nadaja sie tam de jong i pijanić a reszta odstaje, a pogba to swietny pilkarz, lider a takich pilkarzy nam brakuje

nie koniecznie, wydaje mi się niestety ze messi odejdzie po sezonie, tak samo pewnie ktos z dwójki (griezmann, coutinho)

a w 4-2-3-1 taki skałd byłby mega fajny patrzac tylko na pomoc i atak

de jong (busi)- pogba( pijanic)

demebele(trincao)- griezmann (pedri)- fati (depay)
halaand (depay)

0

Halaand, Garcia, Pogba , Depay - ale czy to realne transfery u nas?
ależ byłby to mocny skład:)

1

po zwycięstwo:) licze na dobry mecz Greizmann i Dembele:) kolejny mecz Pedri i Trincao oraz zobaczymy co Alena pokaże, może Puig wejdzie?:)

0

@Rewolucja123
COU NA 9? postradałeś zmysły:)?

0

@maroon
koleś weź się może schowaj w norze, bo przychodzisz i siejesz tu propagandę

0

@zadafcb
a kogo pozyskali celtowie jeszcze?

0

@Bartek22
jest ogrmona różnica, były zamkniete sklepy wtedy również, galerie całkowiecie, teraz galerie tylko na chwile, zamkniete były castoramy, obi itp.

0

0

@ShawnC
haha rozwaliłeś system:) ja też:)

0

@maroon
A na aids też będą kazać pokazywać wynik testu? Abstrakcja. Szczególnie że niektórzy naukowcy twierdzą że odporność nacovid jest dluga- vide Uniwersytet Kalifornijski

0

można się śmiać ale taki charakterny piłkarz jak zlatan w tym momencie byłby dla nas zbawieniem:) zobaczcie jak potrafił wyciągnąć milan z bagna:) bo oprócz talentu liczy się również psychika zespołu, nie ma się co oszukiwać my w składzie talent mamy ale brakuje dowódcy, messi się niestety trochę schował, ale jakby zaczął strzelać to też mimo braku takich cech sportowo mógłby znów być przywódcą

mentalność zwycięzców, walczaków - wg mnie tego bardzo brakuje naszemu zespołowi

1

@Rewolucja123
ja chcę
Mats
Dest, Mingueza, Lenglet, Alba

Pjanić, Aleña
dembele-coutinho-pedri
griezmann

z ławki puig, trincao, de la fuenta

0

a gdzie messi? o czymś nie wiem?

1

@SiSenior
dokładnie tak jest i to zupełnie normalne:) tak naprawdę liczba zmarłych to tylko statystyka na koniec dnia, każdego martwią tylko jego bliscy bo takie jest życie

0

@tobiasson92
HAHA DOBRE:)

0

@arraco
DRUGA SPRAWA w tym momencie takei działania byłby nielegalne wiec policja to się może cmoknąć w pompę

0

mamy 3 poważne kontuzje - pique, s.roeberto fati

ale może tak właśnie miało być - przekonamy się o sile Araujo, Dest, może w zimę kupią garcia, depay

i tak miałbyć to sezon przejściowy ale też ogrywanie tych co mają za chwilę stanowić o sile zespołu, koeman na razie jako trener nie ma szczęścia, ale wierzę że do jego zespołu się ono w kocu odwróci, bo nie gramy tak źle jak na to wskazują punkty

fajnie jakby klarował sie teraz zespół na przyszłe lata bo nie oszukujmy sie pique, busi, s.roberto cyz nawet messi który wg mnie niestety odejdzie (ale to chyba bedzie dla dobra wszystkich) to już pomału melodia przeszłości

jedyne co mnie martwi to brak lidera na boisku, który jak nie idzie to pociągnie zespół, potrzebujemy jak tlenu wygrać jak mecz jak przegrywamy aby ten zespół nabrał ikry, pewności siebie, zawziętości

0

@HERORICH2
no zobaczymy, żeby nie było wolę Was niż Real ale trochę pokory bo przychodzisz tutaj i tylko próbujesz prowokować, jakoś po waszym meczu z Bayernem cię nie było

0

@Jacu327
Mi się wydaje że nie przesłali wymiany pokoleniowej. Tylko to jest właśnie przejście. Barcelona ma Fatim, de jong, pedri, Dest, lenglet, araujo, dembele, też stegen czyli 8 pozycji z 11 młodymi do tego może przyjdzie Garcia, przesunięty zostanie blade i korona do pierwszego zespołu. Brakuje box to box jednego pomocnika i 9.
Tu widzę camavinga i Halaand. Ale taka kadra ma szansę za 3-4 lata znów być najlepsza na swiecie:)

0

@tomczkin
I wygraliśmy z juventusem

1

@HERORICH2
Wy i tak ligi nie wygracie:)

0

Zastanawia mnie jedno. Czemu nikt w tym klubie z braku laku nie ściągnął giroud lub dzeko. Według mnie dali by radę.
A w lat ja tu widzę halaand i tyle. Eric Garcia i wijnaldum, depay.

Ter stegen/pena

Dest/s.roberto-lenglet/s.garcia-kanude/araujo-alba/balde
De jong/moriba- wijnaldum/pijanic
Dembele/trincao-griezmann/pedri-fati/depay
Halaand/giroud
Niestety nie wierzę że Messi zostanie A reszta powinna odejść tak po prostu.
Potrzeba kilka transferów w tym 2 wielkie


1

O co tu chodzi. Kolejny raz bramkarz sabotuje nam mecz. Radnego teraz też Steven. Po co on tam wychodził. Ile to było 40 metr? Masakra
Trzeba przyznać że koemanowi szczęście nie sprzyja

0

@barcelonaLM
Ch...danam remis

0

@ViscaBarca123
Pytanie jak silnym fanem i czy jak Real po niego przyjdzie czy powiedziałby nie. Już wielu było takich fanów bez serca

0

@HERORICH2
nie doceniam Atletico, ale doceniam klasę Barcelony, która ma lepszy zespół po prostu wg mnie, jeszcze w fazie tworzenia, trochę nieskuteczny ale wg mnie lepszy, to będzie ciężki mecz bez dwóch zdań, ale liczę na wygraną 1:2; tak samo jak liczyłem na wygraną z Juve

a twoje Atletico co roku buńczuczne a co roku kończy się tak samo,
jeśli to bedzie Atletico z meczu z Bayernem to nie mamy się czego obawiać:)
jesli nie będzie to ciężki mecz bez dwóch zdań

1

@GolBarcaVamoss
może być:)

7

No cóż każda passa się kiedyś kończy:) my podobno też nie przegraliśmy u nich od 2009 roku bodajże? niby wskazuje to na remis, ale ja sądzę że damy radę:) Niemcy też osttanio nie przegrali wysoko od iluś tam lat (chyba ponad 50 lat), więc wszystko się da. musimy to wygrać i w to wierzę:) Vamos Barca:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?