lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech chłopaki, którzy dostali szanse to wykorzystają i przyczynia się do co raz bliższego celu jakim jest zdobycie mistrzostwa.
5
Chce tylko jednego aby Ferran Torres Garcia zamknął wszystkim niedowiarkom mordy w końcówce sezonu! Tego potrzebujemy, Vamos!
2
Brawo dla sędziow póki co ;)
0
Czy Bilbao da radę chociaż zremisować? Oto jest pytanie? Pozdro
2
Czyli pan Rekin ma nas poprowadzić po potrójna koronę ;) Oby sprostał zadaniu
0
W mordę jeża ale będzie ciężko z tym Interem w półfinale
0
Awans po 6 latach do półfinału! Ale po jakich nerwach! Fajnie byłoby zagrać w finale. A i w sobotę moze byc ciężko o punkty z Celta w lidze
3
Araujo ty dziadu
0
Kurva Fermin zasrany nie potrafi wykończyć
6
Samobój ratuje nas przed kompromitacja
0
To się dzieje, nie wierze
0
@Fake69 ty ale cały zespół gra póki co fatalnie
0
Czyli nie ma Pedriego to nie ma Barcy
1
Strzelajcie a nie podawajcie na 7 metrze
0
Uspokójcie to do wafla jasnego
0
Oby tylko bez kontuzji i Lewy ze setnym golem
0
Sławek, kurva :( . Kto ci kazał gadac te formułkę..ehhh troszki chyba mu to zaszkodzi
0
@kubix05 nie no mecz pewnie sprzedany ;)
2
@Encore i nie odpowiada na pytania jak jedna taka
2
Jak dobrze, że udało się przepchnąć ten mecz. Spotkanie do zapomnienia. Najważniejsza 3 pkt. Oby Balde bez poważniejszej kontuzji
0
Panie Inigo Martinez wielki SZACUN
0
Ten to się nie nauczy wykańczać takich akcji, ehhh
0
Jest, jest. Ufff jak dobrze, że to wpadlo
1
Frienkie cała nadzieja w tobie ;)
1
Szykuje się strata punktow
0
Ale całkiem ładnie szczeka ;)
7
Jeszcze na koniec Stano zaorał byłego prowadzacego Mam Talnet
3
O proszę, Stanowski kłamie ;)
5
Kim pan jest do cholery? ;)
0
Roast Rafała Trzaskowskiego ;)