0

Niech chłopaki, którzy dostali szanse to wykorzystają i przyczynia się do co raz bliższego celu jakim jest zdobycie mistrzostwa.

5

Chce tylko jednego aby Ferran Torres Garcia zamknął wszystkim niedowiarkom mordy w końcówce sezonu! Tego potrzebujemy, Vamos!

2

Brawo dla sędziow póki co ;)

0

Czy Bilbao da radę chociaż zremisować? Oto jest pytanie? Pozdro

2

Czyli pan Rekin ma nas poprowadzić po potrójna koronę ;) Oby sprostał zadaniu

0

W mordę jeża ale będzie ciężko z tym Interem w półfinale

0

Awans po 6 latach do półfinału! Ale po jakich nerwach! Fajnie byłoby zagrać w finale. A i w sobotę moze byc ciężko o punkty z Celta w lidze

3

Araujo ty dziadu

0

Kurva Fermin zasrany nie potrafi wykończyć

6

Samobój ratuje nas przed kompromitacja

0

To się dzieje, nie wierze

0

@Fake69 ty ale cały zespół gra póki co fatalnie

0

Czyli nie ma Pedriego to nie ma Barcy

1

Strzelajcie a nie podawajcie na 7 metrze

0

Uspokójcie to do wafla jasnego

0

Oby tylko bez kontuzji i Lewy ze setnym golem

0

Sławek, kurva :( . Kto ci kazał gadac te formułkę..ehhh troszki chyba mu to zaszkodzi

0

@kubix05 nie no mecz pewnie sprzedany ;)

2

@Encore i nie odpowiada na pytania jak jedna taka

2

Jak dobrze, że udało się przepchnąć ten mecz. Spotkanie do zapomnienia. Najważniejsza 3 pkt. Oby Balde bez poważniejszej kontuzji

0

Panie Inigo Martinez wielki SZACUN

0

Ten to się nie nauczy wykańczać takich akcji, ehhh

0

Jest, jest. Ufff jak dobrze, że to wpadlo

1

Frienkie cała nadzieja w tobie ;)

1

Szykuje się strata punktow

0

Ale całkiem ładnie szczeka ;)

7

Jeszcze na koniec Stano zaorał byłego prowadzacego Mam Talnet

3

O proszę, Stanowski kłamie ;)

5

Kim pan jest do cholery? ;)

0

Roast Rafała Trzaskowskiego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?