1

Vamos Espana! Po zwycięstwo i oby bez kontuzji

0

Piękny Rekin dobija Atletico! Tak jest

3

Jeeeest! Yamal bohaterem. Cóż za ważne trafienie. Vamos Barca

1

@Luciano99 Oj tak :)

0

Oj miasto Newcastle dzisiaj chyba nie zaśnie

0

Ehh, Atletico nabrało człowieka aby oglądać do samego końca i co i Real w cwiercfinale

3

Alez wykonanie karnego przez męczennika ;)

2

Czyli El Clasico w finale CL ;)

0

@CurryTheGoat30 nie, USG Paris

0

Jak myślicie USG odrobi strate i awansuje?

0

MVP spotkania : Raphinha

5

Czyli Wojtuś jest naszym talizmanem :)

0

Zasłużona owacja dla Yamala, oby do końca sezonu bez kontuzji i będzie pieknie

0

@Batys cieplutko się tu robi

6

Mój Boże, mlody co ty robisz!?

0

Barcaaaaa! Piękna asysta Yamala i RAPHINHA gol

0

Vamos Barca!!! Po awans

1

Dzisiaj Barcelona zaimponowała grając w osłabieniu. Co za mecz Wojtusia :)

0

Oj jak dobrze, że spalony

1

Brasil!Brasil!Brasil! Jeszcze tylko pol godziny..

0

Raphinha!!!!Jest!Jest!

0

To sobie wymyślił Flick

0

Pięknie obrońcy z żółtymi kartkami w takich okolicznościach. Boże miej Barcelone w opiece ;)

0

To musi być bramka!

1

Już zaczynają, ehhh KONCENTRACJA!!

1

Pieprzone reklamy

0

Vamos Barca! Pomimo deszczu w Lizbonie po zwycięstwo

3

Alvarez co za gol

1

A ten dalej marnuje, ehhh

2

Ależ asysta Araujo do Robercika ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?