lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vamos Espana! Po zwycięstwo i oby bez kontuzji
0
Piękny Rekin dobija Atletico! Tak jest
3
Jeeeest! Yamal bohaterem. Cóż za ważne trafienie. Vamos Barca
1
@Luciano99 Oj tak :)
0
Oj miasto Newcastle dzisiaj chyba nie zaśnie
0
Ehh, Atletico nabrało człowieka aby oglądać do samego końca i co i Real w cwiercfinale
3
Alez wykonanie karnego przez męczennika ;)
2
Czyli El Clasico w finale CL ;)
0
@CurryTheGoat30 nie, USG Paris
0
Jak myślicie USG odrobi strate i awansuje?
0
MVP spotkania : Raphinha
5
Czyli Wojtuś jest naszym talizmanem :)
0
Zasłużona owacja dla Yamala, oby do końca sezonu bez kontuzji i będzie pieknie
0
@Batys cieplutko się tu robi
6
Mój Boże, mlody co ty robisz!?
0
Barcaaaaa! Piękna asysta Yamala i RAPHINHA gol
0
Vamos Barca!!! Po awans
1
Dzisiaj Barcelona zaimponowała grając w osłabieniu. Co za mecz Wojtusia :)
0
Oj jak dobrze, że spalony
1
Brasil!Brasil!Brasil! Jeszcze tylko pol godziny..
0
Raphinha!!!!Jest!Jest!
0
To sobie wymyślił Flick
0
Pięknie obrońcy z żółtymi kartkami w takich okolicznościach. Boże miej Barcelone w opiece ;)
0
To musi być bramka!
1
Już zaczynają, ehhh KONCENTRACJA!!
1
Pieprzone reklamy
0
Vamos Barca! Pomimo deszczu w Lizbonie po zwycięstwo
3
Alvarez co za gol
1
A ten dalej marnuje, ehhh
2
Ależ asysta Araujo do Robercika ;)