lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No nareszcie Fermin wykorzystuje sytuacje. Brawo!
2
@Luciano99 cholera dobrze ,że człowiek się skupił na oglądaniu meczu a nie komentowaniu ;)
1
To co w sobotę zagra Fati, Fort, Victor, Christensen, Torre, Ter Stegen. Jakieś roszady Hansi musi zrobić. Ciekawe co wymysli
0
@Axoon jest kozak, nie :)
1
No nic może się uda we wtorek awansować do finalu ale będzie ciężko, zwłaszcza, że obrona się posypała
0
Vamos Barca! Po dobry wynik
0
Mam nadzieję, że jutro zobaczymy Raphinhnie w TOP dyspozycji
1
@Faro nawet tak nie gadaj
0
Cholera ale kocurek z naszego byłego zawodnika. Forma życia prawdopodobnie
1
@zodiak_10 widocznie sędziowie lubią byc wyzywani przez niego
0
@La Pulgaa e i tak dobrze,że bandyta Rudiger dostal 6 spotkan kary
2
To co dzisiaj za Arsenalem? ;)
0
Wczoraj Barca świętowała a dzisiaj Liverpool ma szansę oficjalnie zdobyc Premier League 2025
6
Robert i Wojciech dwaj przyjaciele z boiska zdobyli kolejne trofeum z Barcelona a mogą sięgnąć po więcej. Wspaniała historia.
1
@Kengo już w euforii zapomniałem o nim. Cubarsi, Cubarsi, Cubarsi!
1
Jak dobrze mieć w zespole genialnego nastolatka :)
0
@D10SLEO najważniejsze,że pomimo tego PUCHAR JEST NASZ
5
Rudiger jest osoba niebezpieczna. Powinien się udać do Choroszczy ;)
3
Ależ niesamowite emocje w tym finale. Już wydawało się, że nie zdobędziemy trofeum a REKIN dal nam nowe życie. I ten strzał pana KOUNDE coś fantastycznego! Barca to potęga. A już w środę kolejny etap, mimo zmęczenie i kontuzji wierzę, że DAMY radę. Vamos
0
Pedriiiii King! Geniusz
2
Oby tylko w sobotę mlody tak nie zyebal
0
Panie Boże daj zdrowie dla Olmo do końca sezonu a może być pięknie ;)
0
Oto chodzi! Olmo pięknie!
0
Jeszcze mecz życia bramkarza
1
Musi wejść Raphinha bo nikt nie potrafi strzelić bramki mimo tylu okazji
0
Ile jeszcze zmarnowanych szans?
0
Nie no to się zemsci, Araujo co ty robisz :(
0
To powinien być goal
0
@4drian0 a jak Ter Stegen dzisiaj zayebe to co ma zagrać w sobotnim finale?
1
@Sulimo raczej już ostaniaaaa szanse dostaje