lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ pięknie. Olmo debesciak
1
O proszę Uszaty z bramka
3
Vamos Bilbao! Po zwycięstwo nad Atleti
1
Wielkie brawa dla Betisu. Tylko oby nasi jutro wygrali a będzie pięknie
2
@Kapitan hawk marzy mi się powrot Douglas' a
0
Cóż za akcja Yamala! I brameczka Robercika
1
@old.school wstydzę sie
0
@Messi1000000 ja juz wyłączyłem, przyznaje się bez bicia. A teraz jest tak pięknie
0
Ja już ich w nich zwatpilem a tu Inigo strzela na 3:2
1
Dziękujemy za wspaniały początek a zarazem koniec tego meczu.
0
Bardzo ładne wejscie w mecz kurlaaaa
0
Niech Rekin pokaże w tym meczu na co go stać
0
Jeśli tylko Olmo bedzie zdrowy na końcówkę sezonu to może dać nam sporo radości :)
1
O jeszcze Rekinek walnął brame ;)
0
Olmo cóż za gol. Oto chodzi
0
Najważniejsze 3 pkt i pozycja lidera
6
Plan na drugą połowę, jak najszybciej strzelić bramke na 2:0 zanim Gavi dostanie 2 żółta kartkę ;)
0
Vamos!!!LewanGoalski! Tak jest
1
Cholera bo zaraz się zemsi i Rayo z niczego strzeli bramke
0
Tylko bez żadnych jajec, liczy się tylko wygrana :)
0
@tomek8756 coś pięknego hahahah
1
Haaland wytrzymal i wykorzystał. Czyli jakieś szanse są dalej aby Real wyeliminować
1
Co tak długo zwlekali z tą decyzja...
1
No to City po dobry wynik przed rewanżem :)
3
Tak właśnie strzela pan z Brazylii. Raphinha!!!
2
Pedri, Pedri auuuu! Cóż za asysta
0
Ulalala, Ferminator! Cóż za wejscie
2
@ShawnC i ma żółtko
2
Czyli Gavi do zmiany w przerwie
1
Lewandowski!!! Tak jest!