lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj piękna kolejka cudów w ekstraklasie :)
3
Ładnie ustawiona kolejka w ekstraklasie. Wszyscy z czołówki przegrali mecze ;)
3
Jutro tylko zwycięstwo z Sevilla i będzie elegancko. A później każdy mecz w lidze to jak final dla nas jeśli chcemy faktycznie wygrac te rozgrywki
0
Czyli graczowi z Anglii się nie daje kartek, ot taka zasada w LaLiga
2
@ali3gator oby tak do końca sezonu ;)
0
Brawo Alvarez i brawa dla sędziego za sluzna decyzję
1
Ej, Rekin zostaw jeszcze coś na LaLiga i Champions League a nie dzisiaj się wystrzelasz ;)
2
Hmm znów Barca bez Roberta gromi od początku meczu, ciekawe ;)
3
O Zalewski wszedł na ostanie 15 minut, ciekawe czy coś pokaże pozytywnego
0
Ależ upokorzenie Man City przez Arsenal
0
Ehh, no City nie za mocne przed starciami z Realem :(
1
Havertz coś ty zrobil, hahahah
0
No nareszcie w mordę jeża. Robercik!
0
No to po 3 pkt! Vamos!
1
Chyba jutro piłkarze nie dadzą 4 liter i wygraja z Alaves ;)
0
No i już z Wojtusiem w składzie nie wygrywamy wszystkiego
0
Vamos Barca! To co dzisiaj pora na bramke Szczęsnego ;)
1
Jeszcze będzie pięknie w mordę jeża :)
1
@Criss18Barca taki final byłby godny AO
1
@BARCA1899Messi zgadza się. Mam nadzieję, że Flick w 2 sezonie odpowiednio zlozy klocki i powalczy skutecznie o mistrzostwo.
0
Oj Barca, Barca, stracić punkty z takim Getafe przy porażce Atletico to praktycznie się eliminujesz z walki o LaLiga
1
Jak dalej będą marnować to nic z tego nie bedzie
0
Czyli De Jong ma nas zbawic
16
Przecież mnie pokuwri jak stracimy dzisiaj punkty przy porażce Atletico
1
Brawo dla Rekina
0
Mlody nie przestaje zaskakiwać :)
4
Ale pan Żul wpierdzielil bramke
3
Ulalalala ładnie to zrobili. I wykończenie Kounde perfekt
0
Gaviiiii! Oto chodzi
5
Puchar jest nasz! Sialalala ;)