0

Oj piękna kolejka cudów w ekstraklasie :)

3

Ładnie ustawiona kolejka w ekstraklasie. Wszyscy z czołówki przegrali mecze ;)

3

Jutro tylko zwycięstwo z Sevilla i będzie elegancko. A później każdy mecz w lidze to jak final dla nas jeśli chcemy faktycznie wygrac te rozgrywki

0

Czyli graczowi z Anglii się nie daje kartek, ot taka zasada w LaLiga

2

@ali3gator oby tak do końca sezonu ;)

0

Brawo Alvarez i brawa dla sędziego za sluzna decyzję

1

Ej, Rekin zostaw jeszcze coś na LaLiga i Champions League a nie dzisiaj się wystrzelasz ;)

2

Hmm znów Barca bez Roberta gromi od początku meczu, ciekawe ;)

3

O Zalewski wszedł na ostanie 15 minut, ciekawe czy coś pokaże pozytywnego

0

Ależ upokorzenie Man City przez Arsenal

0

Ehh, no City nie za mocne przed starciami z Realem :(

1

Havertz coś ty zrobil, hahahah

0

No nareszcie w mordę jeża. Robercik!

0

No to po 3 pkt! Vamos!

1

Chyba jutro piłkarze nie dadzą 4 liter i wygraja z Alaves ;)

0

No i już z Wojtusiem w składzie nie wygrywamy wszystkiego

0

Vamos Barca! To co dzisiaj pora na bramke Szczęsnego ;)

1

Jeszcze będzie pięknie w mordę jeża :)

1

@Criss18Barca taki final byłby godny AO

1

@BARCA1899Messi zgadza się. Mam nadzieję, że Flick w 2 sezonie odpowiednio zlozy klocki i powalczy skutecznie o mistrzostwo.

0

Oj Barca, Barca, stracić punkty z takim Getafe przy porażce Atletico to praktycznie się eliminujesz z walki o LaLiga

1

Jak dalej będą marnować to nic z tego nie bedzie

0

Czyli De Jong ma nas zbawic

16

Przecież mnie pokuwri jak stracimy dzisiaj punkty przy porażce Atletico

1

Brawo dla Rekina

0

Mlody nie przestaje zaskakiwać :)

4

Ale pan Żul wpierdzielil bramke

3

Ulalalala ładnie to zrobili. I wykończenie Kounde perfekt

0

Gaviiiii! Oto chodzi

5

Puchar jest nasz! Sialalala ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?