0

Panie sędzio kończ pan ten mecz ;)

0

Uffff czyli dzisiaj się dobrze wylosowalo. Także z Leganes będzie remis ;)

0

@TR3YWAY yyy, wszyscy :)

1

Cóż za wykończenie Pana Rekina, oby to utrzymali

1

Ale jaja Rekin strzelił

0

Piękny Raphinha strzela! Brasil

1

Moze dzisiaj wieczorem dobrze się wylosuje forma Barcelony i wygraja ;)

0

Ehhh, czyli juz po meczu. Druzyna z Madrytu będzie w fazie pucharowej CL i pewnie wiadomo jak to się skończy

2

Ferran ty dziady pieprzony, won z tego klubu

4

Bardzo dobra akcja, i równe dobre zakończenie

0

Niestety druzyna ze stolicy Hiszpanii pewnie wygra ten mecz

0

Niech futbolowi bogowie sprawia aby klub ze stolicy Hiszpanii przegral dzisiaj mecz

0

Wystarczy mieć nadzieję, że Yamal już do końca sezonu bez kontuzji i przynajmniej będziemy walczyć dalej

0

Uff dobrze, że strzelił

0

Jak!!!?Można tego nie wykorzystać...ehhh znów zanosi się na stratę punktow

10

Przynajmniej Pena ladnie sygnalizował ręką spalonego ;)

2

Z takim zmiennikiem Lewego to nie poszalajemy w tym sezonie

0

@FcPortoFan1999 oby jak najszybciej

0

Panie Boze czy w tym klubie będzie kiedyś normalnie? ;)

3

Brawo panie Kelleher

1

Panie Salah, strzel pan coś dzisiaj i pokonajcie drużynę ze stolicy Hiszpanii

1

To jest to panie Robercie. Vamos

1

Pięknie to zrobil Olmo

2

Robert Lewandowski!Znów zapisał się w historii futbolu

0

Po zwycięstwo, mimo obecności Martina w pierwszym składzie. Vamos Barca!

1

Hmm, jesli zaczynamy tracić punkty, to może powinien dać szansę Wojtusiowi ;) (nie no Pena dziś zagrał dobrze)

1

@Michael24 ale nawet z czystej ciekawości ludzkiej, naukowej ;)

4

@Michael24 czyli kwestia czasu jak zalozy OF

0

@Maker0 nasz kapitan....

4

Ach, wspomnienia wracają...pięknie sfrajerzony mecz z naszej strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?