0

Ależ szkoda, że nie wpadlo

0

Robercik poszedł z ta akcja jak DZIK

3

Czyli to co var i sędziowie zawalili z Sociedad to teraz nam oddali, nie wyrzucając Martina z boiska

3

Ale mamy szczęście, że Martin nie wyleciał

0

Raphinha!!!Oto chodzi.

0

Martin już zaczyna.....

1

Oby tylko niejaki Martin nie zawalil nam meczu. Vamos Barca

0

Ale City dostaje wpierdziel i to jeszcze u siebie na Stadionie

4

Jesteśmy dziadami i tyle w temacie

0

Nie ma w składzie genialnego nastolatka i nawet Raphinha nie istnieje, ehhh

0

Hansi dlaczego Ansu a nie Torre

1

@FCB24 no normalnie ;)

0

Ale mamy farta teraz

0

I co nie pokażą powtórki

3

Jaki kurla walek

2

Ależ klub ze stolicy dostaje lanie od Poznania

1

Ferminek tak jest, asysta Pan KOUNDE

2

Ale co gra pan Żul Kounde to nie mam pytań ;)

0

Brasil! Raphinha kocur

2

Pan dobijak Lewandowski ;)

1

Ale to zawalil Robert, oby się to nie zemscilo

1

Oj chyba pan Martin się nie nadaje na poważne granie..

1

Tak jest, Inigo Martinez

0

I zaczynamy zabawę ;)

0

Po zwycięstwo i bez kontuzji. Amen

1

Casado i Olmo dzisiaj TOP

0

O zaczynają faulować gnidy

1

@Derean ależ miałem strach jak go któryś kopnął. Już myslalem ,że jakaś kontuzja ale na szczęście nic mu się nie stalo

0

@MarianekFCB ponoć się cieszył nadmiernie po zdobyciu bramki, przed ławka drużyny ze stolicy Hiszpanii

1

@Luciano99 za takie zwycięstwo na Bernabeu, to wręcz nie wypada się "nie napic"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?