1

Wspaniale będzie jak siatkarze pokonają w finale gospodarzy turnieju. Zasługują na złoto olimpijskie. Mocno wierze, ze tak się stanie.

3

Brawo Julka! Coś pięknego

4

Ależ to jest NIESAMOWITA druzyna

1

Brawo siatkarze!!! Będzie walka o medale

10

Brawo Iga Świątek

3

Jest medal! Brawo Klaudia

0

@Popitek12 a na Onecie już artykuł, że wygrał etap :)

0

Vamos Argentyna!

0

Jednak Rodri Mvp

0

MVP Olmo czy Yamal?

0

Hiszpanio co ty robisz?! :) Coś pięknego. Espana!

0

Nico!Nico! Oto chodzi! Vamos

3

Vamos Espana! Niech strzela gola w pierwszych minutach drugiej połowy i będzie dobrze

0

A może tak Alvaro Morata będzie bohaterem finalu :)

1

Foden w końcu gra jak Foden z City

0

Może wujek Laporta znajdzie pieniądze również na Xaviego z Holandii :)

1

Hiszpania jest piękna

0

Yamal!Yamal!Yamal! Geniusz

0

Vamos Espana! Po awans do finalu

0

@El Plutoninho przypominam ,że na Mundialu przegraliśmy w grupie z Mistrzami Swiata

2

@fart tyle to nie, Hiszpania mu to wybije z głowy

8

Szkoda trochę ekipy z Turcji

1

Dlaczego oni nie strzelają tych karnych na tzw. całą pete

0

Dembelinho można by rzec :)

0

Czyżby się wylosowal dobrze grający Dembele

1

Piekny strzał Czuameniego :)

0

Espana! Espana!Espana! Gospodarze poza turniejem! Swoją drogą to się upieklo trenerowi Hiszpanii..drugi raz chyba nie popełni tego błędu aby zdejmować najlepszych skrzydłowych tak wcześnie

1

Jakoś nie widzę szans Hiszpanii w dogrywce...

1

No i załatwili Pedriego kurna..

2

Taki mecz a maja go komentować Iwański i Węgrzyn..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?