0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tvp zrobiło w końcu transmisję łączoną czy znów nie?

1

Jak dobrze, że dziś dzień na odpoczynek :)
Pozdrawiam wszystkich imprezowiczów itp.

1

Jak coś to Czesio rysuje na tablicy w kanale zero. Ale uj wie o co mu chodzi

1

Lakaka znów nie trafił :)

1

Znów jesteśmy dziadami na turnieju piłkarskim...

0

No wreszcie strzelili gola. Aż sławny Own Goal musiał się wpisać na listę strzelców

2

Oby się to nie zemściło ,te niewykorzystane sytuacje

0

Nico to powinien być gol

0

Mam nadzieję ,że Hiszpania wygra ale może być tak iż obydwie ekipy podziela się punktami i spokojnie awansują do następnej fazy turnieju

0

Chyba,że mu Mielcarski wkręcił, że się tak wymawia Leao

0

0

"Krystyna" 39 lat i w podstawowym składzie Portugalii i pewnie coś strzeli dzisiaj. Można go lubić lub nie ale jest kozak

3

I pierwszy remis i kupony poszły się...

1

Szkoda ,że nie utrzymaliśmy remisu. Ale trzeba przyznac,że chłopaki walczyli

4

Tak jest! Vamos Espana

1

Ciekawe czy Salamon jutro strzeli samobója bo ponoć ma zagrać w miejsce Dawidowicz a :(

1

@Chada racja, raz słyszałem historie ziomka, który tam był i właśnie mówił co zastał w toi toi - u . Hałda g....

0

Panowie i Panie obyśmy w niedzielę nie doświadczyli tego co dzisiaj Szkoci :)

0

Bardzo dobra decyzja arbitra

2

Penalty jak nic i czerwo?Oby Gundo nic nie bylo po tym starciu

0

Niemiaszki narazie pokazują moc

1

A mogliśmy zagrać z Litwa. Wygrana 2:0 i bez kontuzji ehhh

1

Co jest Chleb Guardiola ich przetrenował czy co?O co chodzi

8

Oby Karolowi nic nie było w mordę jeza

6

Vamos Konfederacja!

0

Ale,ze jeszcze Ukrainiec pograza rodaków

0

Ależ jesteśmy mocni. Nawet bez zawodnika, który na co dzień gra w zespole FC Barcelona :)

0

Ale widzicie państwo, zszedł z boiska Milik i lepiej zaczęliśmy grac

0

Kyljanie Mekambe i Wirdzilu WAN Dajku bójcie się potężnej Polski!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?