lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I tak Milik nic by nie strzelił w reprezentacji znając zycie
1
@macio_944 o ja cie p...
0
@626 o to to ,jestem za
4
Real powinien zostać wykluczony z rozgrywek Ligi Mistrzow :) Taka jest moja prawda futbolu
1
Vamos Borussia!!!
0
@Rust_Cohle nein!
1
Oby jutro o tej porze Borussia odliczała sekundy do zakończenia finalu przy korzystnym wyniku dla siebie
0
Wspaniała informacja :)
5
Już spisałem Iga na straty a ona pokazała niesamowity charakter! Wow! Prawdziwa Mistrzyni
5
Campeone!Campeones!Campeones!
1
Aż się nie chce wierzyć, że ten klub przejmie trener bez DNA Barcelony :)
0
@FcPortoFan1999 idealne nazwisko do uniwersum polskiej piłki
0
Barca stała się klubem memem i również Wisła Kraków, której też kibicuje. Jak żyć? :) Jak myślicie kto wygra Usyk czy Fury?
0
Pieprzony Real, tyle tylko mozna powiedzieć..
3
Cóż można powiedzieć oprócz kuwra nac. W sumie mogli by im dzisiaj wręczyć puchar za zdobycie CL, bo wiadomo,że wygraja z BVB
0
Faul chyba był do uja?
0
Brawo Dejwis!Tak jest
0
@FcPortoFan1999 no niby tak ale gramy z liderem, potem Katowice w formie a my w nie potrafimy wygrać z ostatnim zespołem. W dodatku od 59 min grakacym w 10 zawodników, i jeszcze karny zmarniwany to nie ma o czym gadac
0
Wisełka jednak zostaje w 1 lidze na następny sezon. Ale co mieliśmy 4 dni mega radości po zdobyciu Pucharu Polski to nasze i nikt nam tego nie odbierze. P.S. może kiedyś się uda awansować do ekstraklasy :)
0
@michal199500hehe w końcu się ujawni zmysł, pomysł i projekt pt. Xavi
3
@Tuc dla Hernandeza priorytetem jest przedłużenie kontraktu z Sergim Roberto, nawet kosztem wysłania Roque na wypożyczenie..
2
Ale polska ekstraklasa jest żałosna. Te wszystkie wyniki są mocno podejrzane
2
Xavi dziękujemy, dziękujemy!Tak jest to jest ten projekt...
0
Jesteśmy dziadami sialalalalala, hej Xavi gol
1
Mimo tego,że wróciłem ze stolicy jakieś 3 h z hakiem temu to mnie nadal nosi. PUCHAR jest NASZ. Wisła Kraków! Podziękowania dla kibiców ze Szczecina za współudział w fantastycznej otoczce tego wydarzenia. A dzisiaj zapraszamy kibiców Wisełki na rynek około 14 na świętowanie! Vamos
3
Vamos Wisła!Po puchar
2
Ładnie huknął Sane
0
@Kacper313 XD..........
0
Vamos Bayern! Mimo tego,że nie lubię niemieckich druzyn
0
Coraz lepiej się zapowiada