0

@Barcaa12 taa chyba Marquez

4

Czyli w następnym sezonie kontynuacja serii pt. "jesteśmy dziadami" ..... :(

1

City frajerzy i tyle. A klub z Madrytu raczej zdobędzie kolejny Puchar Europy niestety

1

W mordę jeża mamy dogrywke

1

Swoją drogą Xavi jeśli chce jeszcze kiedyś dostać posadę w jakimś dobrym klubie europejskim to musi zapanować nad emocjami. Bo nie może być tak,że wypada co jakiś czas za czerwone kartki i ciągle sapanie do sędziów. A co do meczu to wiadomo, czerwo Araujo ustawiło spotkanie niestety.

3

Brawo Yamal!Brawo Raphinha!

3

Vamos Barca! Po awans!

2

Czy wierzycie w final Champions League Barca vs City?

0

Cholera żyjemy w takich czasach,iż jakiś większy konflikt światowy jest coraz bardziej realny

0

Zwycięstwo w Paryżu musi cieszyć. Ale dwumecz jeszcze nie jest rozstrzygniety

4

Ależ wejście Christensena! Coś fantastycznego

0

Raphinha! Jeszcze Barca nie zginęła!

1

Welcome to FC obsrani...

0

Raphinha tak jest! Vamos

2

Aj jaka szkoda, że Roberto nie zagra w rewanżu. Jasny gwint

2

Ale się komentator jara USG i Mbappe :)

1

Gaucho na trybunach :)

1

Vamos Barca! Niech pokaza pełnię swoich możliwości

2

Dobrze, że Champions League powroci do Canal plus :)

1

Niesamowite spotkanie w mordę jeża!Ale oby to City awansowało dalej

0

Fantastycznie Foden!Jazda z nimi!

0

Jednak Kevin pewnie nie jest w stanie grać, wielka szkoda

0

@abram3k o kurla, to grubo

1

A Kiwior cos zawalil ,że go Arteta zdjął?

0

Teraz daje żółtą a przedtem to nie.....!

0

Czysto było, niech wstaje gracz z Brazylii

3

Tak jest! Brawo City i Bernardo!

3

Juras Jurkowski komentuje na Polsacie premium mecz Arsenal vs Bayern :)

2

Vamos Manchester City! Pokażcie klubowi ze stolicy Hiszpanii miejsce w szeregu :)

2

Dlaczego De Bruyne na ławce?Jakiś uraz czy Pep znowu sobie coś wymyślił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?