lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcaa12 taa chyba Marquez
4
Czyli w następnym sezonie kontynuacja serii pt. "jesteśmy dziadami" ..... :(
1
City frajerzy i tyle. A klub z Madrytu raczej zdobędzie kolejny Puchar Europy niestety
1
W mordę jeża mamy dogrywke
1
Swoją drogą Xavi jeśli chce jeszcze kiedyś dostać posadę w jakimś dobrym klubie europejskim to musi zapanować nad emocjami. Bo nie może być tak,że wypada co jakiś czas za czerwone kartki i ciągle sapanie do sędziów. A co do meczu to wiadomo, czerwo Araujo ustawiło spotkanie niestety.
3
Brawo Yamal!Brawo Raphinha!
3
Vamos Barca! Po awans!
2
Czy wierzycie w final Champions League Barca vs City?
0
Cholera żyjemy w takich czasach,iż jakiś większy konflikt światowy jest coraz bardziej realny
0
Zwycięstwo w Paryżu musi cieszyć. Ale dwumecz jeszcze nie jest rozstrzygniety
4
Ależ wejście Christensena! Coś fantastycznego
0
Raphinha! Jeszcze Barca nie zginęła!
1
Welcome to FC obsrani...
0
Raphinha tak jest! Vamos
2
Aj jaka szkoda, że Roberto nie zagra w rewanżu. Jasny gwint
2
Ale się komentator jara USG i Mbappe :)
1
Gaucho na trybunach :)
1
Vamos Barca! Niech pokaza pełnię swoich możliwości
2
Dobrze, że Champions League powroci do Canal plus :)
1
Niesamowite spotkanie w mordę jeża!Ale oby to City awansowało dalej
0
Fantastycznie Foden!Jazda z nimi!
0
Jednak Kevin pewnie nie jest w stanie grać, wielka szkoda
0
@abram3k o kurla, to grubo
1
A Kiwior cos zawalil ,że go Arteta zdjął?
0
Teraz daje żółtą a przedtem to nie.....!
0
Czysto było, niech wstaje gracz z Brazylii
3
Tak jest! Brawo City i Bernardo!
3
Juras Jurkowski komentuje na Polsacie premium mecz Arsenal vs Bayern :)
2
Vamos Manchester City! Pokażcie klubowi ze stolicy Hiszpanii miejsce w szeregu :)
2
Dlaczego De Bruyne na ławce?Jakiś uraz czy Pep znowu sobie coś wymyślił?