0

Pytanie z cyklu ważnych:
Byłem dziś u dentysty, zaleczył mi zęba i powiedział że może trochę poboleć. Minęło 6h i wciąż boli jak pieron, mimo że wziąłem 2 tabletki (Metafen około 17 i Ibuprom Max około 20:30). Pomaga właściwie tylko woda, gdy biorę łyk i trzymam parę sekund po stronie zęba. Czy jest możliwość bym wziął jeszcze jedną tabletkę (np. Polopirynę S) na noc, czy nie ma już sensu? Co robić, by ból nie był tak ostry?

4

Ronaldo to absolutny fenomen. Nie ma Go cały mecz, gra pokracznie, a w bardzo prestiżowym meczu wali 2 gole, jeden z karnego, drugi kolanem na pustą.
Szok.
Złota Piłka 2018, 2019, 2020, 2021, 2022.

1

Jak PSG przetrwa napór Realu (co było do przewidzenia), to będzie mieć szansę w II połowie, tak jak my na Bernabeu. Nie da się tak grać przez cały mecz, Real w końcu opadnie z sił. Kluczowa będzie pierwsza połowa.

0

Kurski zapomniał mikrofony dokupić :/

3

C+ za czasów Orlowskiego, Laskowskiego, Twarowskiego, La Ligi, LM itp. to niedościgniony wzór jak prowadzić transmisje i jak świetnie można komentować mecze.
IMO Eleven nigdy się nie zbliży do tego poziomu. Niczym Real Zidana do Barcelony Guardioli.

3

Szpakowski jest świetny, choć IMO lepiej by brzmiało słowo "był" świetny.
Bardzo dużo ma pomyłek... jednak jest to niepodważalna legenda komentarzu w Polsce.

5

Chyba nikt mnie bardziej nie irytuje w TVP jak Żewłakow i Iwański.
Laskowski się tam marnuje. Mogłoby Go Eleven wykupić, choć do Eleven też mam sporo zastrzeżeń. Taki już jestem... nie dogodzisz :/

12

Cudowni eksperci w TVP. M.in. Żewłakow. Brakowało mi Jego absolutnie błyskotliwych myśli.

67

"- Dzień dobry czy są kartki walentynkowe z napisem: "dla tej jedynej"?
- Tak, są.
- To poproszę sześć."

Śmiechłem :)

1

Heh, dokładnie mam to samo. Jutro do dentysty.
Ja tego nie ogarniam, dbam jak się da, mało jem słodyczy etc, a i tak coś się psuje.
Moja dziewczyna poza samym dbaniem to wpierdziela czekolady jak porąbana i nic się nie dzieje, zęby śliczne i niepsujące się.
Niesprawiedliwość, o!

1

W Twoim wieku tatuś mioł 2 lata wincyj.

1

Byłoby świetnie. Do pełni szczęścia przydałby się jakiś dobry rozgrywający typu Seri, czy właśnie Thiago.

7

Miazga totalna była. Jeszcze pamiętam PES 3 z Pierluigi Colliną na okładce i te problemy z płynnością na PC, później fantastyczny PES 4, PES 5 również bardzo dobry, ale trochę gorszy od 4, no i opus magnum - PES 6 i szok jak to wygląda, jak się super gra, jak może wyglądać w ogóle gra... :)
Świetne czasy.

12

W grze też, człowiek nie zaprzątał sobie głowy tym, że zawodnicy są mało inteligentni, że grafika brzydka, że gra oszukuje czy coś, tylko po prostu grał i miał duży fun. Wraz z rozwojem technologii, poszedł "rozwój" naszego ego i naszych oczekiwań względem gier, dlatego też (w tym mnie) dużo rzeczy w najnowszych produkcjach takich jak PES i FIFA wkurza i frustruje, bo wiem że mogłyby być zrobione dużo lepiej :)

A czasy na podwórku... ech, piękne czasy. Chlip...

3

Jakiś czas temu sięgnąłem ponownie po PES-a, tym razem 2018.
Czy Wy też macie takie wrażenie, że formacja obronna w PES 2018 (PC) stoi na żenująco niskim poziomie? Czy to po prostu moje antytalencie?
Naciskam, nie udało się, ok -> kontra przeciwnika, specjalnie przełączam na zawodnika, który jest po drugiej stronie by podbiec trochę do przeciwnika czekającego na podanie, przełączam na zawodnika który jest obok przeciwnika z piłką -> zawodnik który miał podążać za przeciwnikiem po drugiej stronie kompletnie go odpuszcza -> zawodnik przy tym z piłką nie blokuje podania, podaje do niepilnowanego ziomeczka -> gol -> wkurzenie, frustracja, jedno wielkie WTF.
Druga sytuacja, która mnie wkurza, to wiele razy gdy takim Messim udało mi się przedryblować paru zawodników i chciałem podać do np. Alby, to Suarez szczęśliwy zablokował mi podanie i straciłem piłkę poprzez... złe ustawienie piłkarza nad którym nie miałem wpływu.
Trzecia sytuacja, to gdy zawodnik straci piłkę, to kompletnie do niej nie biegnie. Odpuszcza, spaceruje, ma kompletnie w dupie to, że idzie kontra, mimo że naciskam i pressing zawodnikiem, jak i całą drużyną.
Nie jestem w stanie ogarnąć za każdym razem ruchu do piłki, dlatego oczekuje pomocy od gry w tym aspekcie, by się przyjemniej grało. Ale nie, bo po co. Zawodnik stoi i stać będzie po stracie, dopóki go "nie załączysz", a to też chwilę trwa zanim inteligentnie się zorientuje "o co kaman" i podąży za przeciwnikiem, który już strzela mi gola...

Uff. Ulżyło mi trochę :)
Wybaczcie za spam/prymitywny post, ale chciałem gdzieś o tym napisać i też dowiedzieć się czy inni mają podobne odczucia.
Ogólnie 2018 wydaje się być w wielu kwestiach lepsze od 2017, m.in. drybling, czy podania w końcu są naprawdę w porządku, ale pewne kwestie ciągle są niedopracowane, jak dla mnie bezsensowne i niezrozumiałe.

1

Hype!
Nie mogę się doczekać nowego tworu CDP Red. Choć po Dzikim Gonie poprzeczka jest postawiona na wysokości ego CR7.

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107845

69

Wolski przed chwilą powiedział, że publiczność gwiżdże na grę Barcelony.
WTF?
Przecież Oni gwiżdżą, bo bramkarz Valencii przedłuża grę...

3

Bardzo śmiesznie teraz wyglądają te komentarze przed meczem (których było bardzo dużo) zapewniające o magii. Taka pewność, takie totalne zlekceważenie rywala że szok. Nigdzie na zagranicznej stronie nie było takiej arogancji i pewności, że z pewnością (!) obejrzymy dzisiaj magię, że pomoc zagra wybitnie i że w ogóle wszyscy będą fapać co minutę przez jakieś genialne zagrania...
Coraz bardziej jest mi wstyd za ten naród. Wczoraj naczytałem się dużo dziwnych i trochę przerażających rzeczy na temat głośnej sprawy w górach, nie tylko tutaj, ale też na fb, czy na innych stronach, totalna znieczulica i obojętność. Dziś niby prymitywna sprawa -> mecz, a jednak bardzo duża ignorancja i zbytnia pewność swoich racji była strasznie zauważalna i znów bardzo psuła ogólny odbiór...
Smutne to trochę. Mam wrażenie, że jakoś... nie potrafimy uczyć się na błędach i być coraz mądrzejszymi życiowo. Przyjdzie jakiś trudny moment, trochę polamentujemy, spuścimy głowę, minie trochę czasu i znów będziemy robić i mówić jak wcześniej, jakby nigdy nic.

0

Cywilizacja jest fantastyczna :)

53

Po czymś takim wchodzili przy -40/50 i przy ogromnym wietrze...

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/27173497_2147992018768148_6360848031283812599_o.jpg?oh=293be6a9e7dfc5f896760758fa5d6dd2&oe=5B221665

"Raz jeszcze:

To była jedna z najszybszych i najbardziej niesamowitych akcji ratunkowych w historii himalaizmu. Wszelkie dywagacje na temat "czy mogli, czy powinni" iść jeszcze po Tomka, są absurdalne. Ci ludzie ryzykowali własne życie, pędząc na pomoc w nieznanym, trudnym terenie, zimą, nocą, przy -40°C.

Uratowali człowieka. Bez tej heroicznej akcji, Elisabeth Revol z odmrożonymi nogami i rękami nie byłaby w stanie samodzielnie zejść z tej góry.

Gdyby był choćby cień szansy na uratowanie Tomka, wypluliby płuca, by to zrobić." [Tatromaniak]

18

Fakt.
Jestem wciąż w szoku ile się naczytałem różnych "mądrości" wczoraj i tutaj na LR i w komentarzach, że to wszystko bez sensu, że to ich decyzja, żeby nie pomagać, że to z naszych pieniędzy wszystko idzie...
Totalna ignorancja, znieczulica, obojętność, głupota i nieinteligencja...

1

" Co Wam to przeszkadza że tam ratują ludzi ? "
W tym pytaniu zawarte jest moje przerażenie na temat ludzkości... Jak może komuś przeszkadzać ratowanie ludzi... ech.

7

Ciekaw jestem co będą ludzie pisać, jak rzeczywiście On będzie żył.
Śmieszne i tragiczne jest pieprzenie o tym, że cała ta akcja jest bez sensu, a jeszcze argument o podatkach jest totalnie idiotyczny.
Lepiej siedzieć sobie na dupie w cieplutkim domeczku i być życiowym przegrywem i klepać w klawiaturę swoje "mądrości" popijając Żuberka...
Ech.

4

"Za tych kilka miesięcy bardzo nie chciałbym usłyszeć, że Człowiekiem Roku w Polsce został premier, minister, mistrz olimpijski czy król strzelców mundialu. To są Ludzie Roku 2018. Choćby nie wiem co."

1

"Ostatnia rodzina"
"Cicha noc"
"Ida"
W zasadzie wszystkie filmy Smarzowskiego

0

Ok, czyli to nie dla mnie :/

0

Hah :D
Ja z tym na razie nie mam problemu... na razie. Ale im dłużej będę przesiadywać na LR, tym bardziej będzie mi się chciało zagrać. A to będzie największy błąd w moim życiu :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?