12

Jaki to tier?

7

Hahah :D
I ta mina ziomeczka do którego grzybek mówił.

8

2

Tylko 23 dni do zwolnienia Zidane'a.
Heh.

A tutaj Real rozwala PSG 5:0 :D

0

Ja jestem w zasadzie 24h zalogowany, ale nie zawsze "pacze" :)
Teraz jestem w pracy, na jednej karcie La Rambla, czasem sobie odświeżam, coś przeczytam ciekawego. Zajmuje to parę minut, a pomaga w sumie w pracy, by odetchnąć :)

1

Wiadomo, Netflix bardzo dba o przesadną poprawność polityczną co jest mega irytujące. Ale Lauren S. Hissrich na swoim Twitterze napisała, żeby fani się nie martwili, bo doskonale zdaje sobie sprawę ze świata nad którym pracuje, ze słowiańskości itp.
Więc czarnego Geralta raczej nie zobaczymy :D

1

Też trochę się tego obawiam, dlatego staram się podchodzić z dozą ostrożności... ale jest ciężko. Tym bardziej, że Tomasz Bagiński i Platige nad tym trzymają piecze, bo są naprawdę genialni.

12

Dobra informacja :)
Wiedźmin od Netflixa nabiera tempa, Cyberpunk od Redów najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany na E3...
Mmmm :)

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107507&utm_source=FB&utm_medium=post_link&utm_campaign=january18&utm_content=news

9

No. W sumie nie tylko z wyglądu :)

6

Przy "odrobinie" szczęścia i odpowiednim zaangażowaniu całej drużyny śmiem twierdzić, że ta drużyna jest zdolna do wygrania po raz kolejny trypletu.
Jeszcze w sierpniu było to dla mnie trochę śmieszne. Ale dziś... Iniesta będzie grał zapewne w LM, Coutinho będzie ciorać w Hiszpanii, mam nadzieje że Dembele szybko wyjdzie ze swoich dolegliwości, a nawet jak będą jakieś problemy, to ta drużyna nawet grają bez paru podstawowych graczy jest w stanie walczyć z najlepszymi (mecz z Juve w Turynie - bez Messiego, 0:3 na Bernabeu bez Dembele, Umtitiego itd.)
Oby zachowali spokój, zaangażowanie i formę :)

0

Wyjaśnione :)
Dzięki!

5

Oby w trofeach było podobnie ;)

32

To było "Betis" na stadionie, a nie "Messi" :D
Co nie zmienia faktu, że po przepięknym rajdzie Messiego i chyba "siatce" były gromkie brawa co było mega fajne.
Messi nieprawdopodobnie cieszy się grą i daje niesamowitą radość kibicom, chyba nie tylko nam, ale ludziom którzy po prostu kochają futbol.
WSTYD dla ludzi, którzy stawiają CR nad Leo. Wstyd. To jest poziom nieosiągalny dla nikogo, tym bardziej dla zakompleksionego Portugalczyka.

1

Oj to chyba będzie dziś stypa w Eleven...

1

Dobrą atmosferę tam mają :)

0

Akurat C+ przewyższa o parę poziomów Eleven pod względem profesjonalności, poziomu nadawanych programów/studiów, czy transmitowaniem meczów.
Wolskiemu mogę wybaczyć, choć fakt faktem że było to trochę nie na miejscu.
W każdym razie Eleven notorycznie sprawia u mnie zażenowanie.
Jeszcze trochę i zrezygnuje z ich usług. Tak po prostu. Wykupię gdzieś zagranicą stream i przynajmniej będę trochę zdrowszy.

58

Co za gość... Kolejne żenujące zachowanie CR7.
Najgorsze jest to, że komentatorzy jakby nigdy nic. Eleven nie zauważając na takie coś staje się równie żenujące co boiskowe popisy Cristiano. Suarezowi wytykali przez parę meczów, nawet jakiś czas temu symulkę Busquetsa sprzed 7 lat wspominali, ale tutaj ćśśśś, bo zaraz od Mirosławskiego będzie klapsik w pupeczkę.

1

Wydaje mi się, że i tak Real ten mecz wygra, jednak ich forma jest tragiczna.
Mam nadzieje, że przygoda z LM skończy się w meczu z PSG. Jak Oni przejdą PSG z taką grą, to już nie wiem co musi się stać...

4

Właśnie włączyłem.
Nie musicie dziękować :)

9

Przed chwilą w końcu udało mi się zobaczyć film "Manchester by the sea", którego dystrybucja w PL była żenująca, w zasadzie nigdzie nie można było tego filmu zobaczyć.
Fantastyczne kino, pełne bardzo trudnych historii, dramatów przeplatających się z gorzkim humorem. Świetnie zagrany i bardzo refleksyjny. Polecam, warto zobaczyć, jeśli ktoś lubi trochę trudniejsze filmy.

PS. Na Metacritic 96/100 od krytyków, 8.2/10 od widzów. Nice.
http://www.metacritic.com/movie/manchester-by-the-sea

1

Nieprawdopodobna sytuacja z 2:23.
Messi się przewraca i pokazuje do sędziego, że faulu nie było, wstaje i walczy dalej. Cudo.

0

Jak to nie jest?! :O
Kurrrrłaaa, całe życie w kłamstwie...

10

Czy Wy też macie wrażenie, że Messi znacząco obniżył swoje rzuty wolne?
Oczywiście, strzelił z Sociedad, ale jednak to była trochę wina bramkarza, że kompletnie się nie rzucił. Pozostałe wolne Messiego są trochę w stylu... Ronaldo. W mur, albo niecelnie nad bramką. Pamiętam lata 2012/13/14 gdzie praktycznie każdy strzał Leo był ogromnym zagrożeniem. Dziś czegoś takiego nie ma. Zastanawiam się dlaczego. Mam nadzieje, że popracuje nad tym ponownie, bo brakuje mi tego :)

0

Polowanie na nogi czas zacząć... ech :/

0

Wiecie co się stało z wizja.tv i podobnymi serwisami?
Nagle usunięto C+, a teraz patrzę na wizja.tv, że nawet Eleven już nie ma.

0

"Framed" będzie pewnie następna w kolejności :)

Hmm, szczerze pisząc nie liczyłem nigdy. Nie gram aż tak "pro". Jeszcze, ale chciałbym się szkolić. Jak będzie więcej czasu, to częściej będę grać. Mój brat grał w lidze snookera w Warszawie, więc mam się od kogo uczyć :)

1

Też czasem gram ;)
Żałuje, że nie widziałem meczu, byłem jeszcze w pracy... ale 6:0 z Marciem Fu robi wrażenie, tym bardziej styl. Legenda, co tu dużo mówić. Jak nawet inne legendy pokroju Steva Davisa, czy Steva Hendriego mówią, że to O'Sullivan jest najlepszy.
Czytam właśnie Jego książkę, autobiografię pt. "Running" i polecam. Świetna.

5

Heh, w meczu snookera pomiędzy Barrym Hawkinsem, a Kyrenem Wilsonem, sędzia zapytał się zawodnika czy popełnił faul. Zawodnik powiedział, że nie i sędzia od razu przyjął to jako pewnik i faulu nie przyznał.
W piłce taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?