macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Thunderstruck w tle. Lubię to!
1
Douglas!
Oj będzie tryplecik!
7
i Peszko z flaszką
3
A za Nim Paulinho...
4
Ładna... transmisja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Przecież to jest TVP, poza tym przecież to są "dziennikarze", a nie dziennikarze...
3
Proszę :)
5
Mistrzostwo :)
Klopp genialnie został zrobiony.
Jeśli było, to przepraszam, ale nawet 2 i 3 raz się to fajnie ogląda :)
0
Pirlo, Modric, Asensio, oczywiście Verratti.
0
Wybacz, masz rację.
Ostatnio jestem dość cięty na ten naród :/
2
Kolejny dowód na to, że ludzi można bardzo łatwo manipulować, szczególnie nasz naród...
53
Widzieliście nowe mieszkanie Neymara w Paryżu? Trzeba przyznać, że robi wrażenie!
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20525698_1615246361859286_2132561241027339935_n.jpg?oh=1e2c7747f8b84103d302d2479f61c87c&oe=59F4A5F6
3
Jak lampki na choince.
0
Heh :D
0
Do podstawówki jeszcze chodzisz? :D
12
https://media.giphy.com/media/3og0IG0KwTbLJxr1K0/giphy.gif
Dokładnie tak wyglądałem po przeczytaniu informacji, że Paulinho już nie jest w orbicie zainteresowań Barcelony i dokładnie tak będę wyglądać jak ściągniemy "przynajmniej" kogoś z dwójki Coutinho/Dembele.
2
Czego się nie robi w akcie zemsty za 6:1... :)
6
To teraz jest wymarzona sytuacja, by wynegocjować Verrattiego :D
0
Tym bardziej, że część pewnie pije kraftowe :D
1
Ty to wiesz, ja to wiem, część ludzi to wie.
Ale czy Bartomeu to wie? :D
Patrząc na niepełnosprytne zabezpieczenie się w dobrych (!) pomocników, mam pewne wątpliwości...
18
Coraz bardziej zaczynam być szczęśliwy z odejścia Neymara. Drużyna będzie spokojniejsza i mniej afer. Zauważcie, że bardzo dużo afer, które bardzo podburzyły wartość tego klubu były właśnie afery z Neymarem, czasem również Jego niedojrzałe zachowanie.
Sportowo tracimy - to oczywiste. Jednak wydaje mi się, że zyskujemy spokój i szansę na przywrócenie tej wartości drużyny, utraconej w ostatnich latach przez różne afery.
Będzie dobrze, poradzą sobie, a właściwie liczę na to, że poradzą sobie jeszcze lepiej ;)
13
"Barcelona zgarnia trzeci tryplet! Fantastyczny sezon Valverde!"
Reasumując - na to chyba wszyscy czekamy najbardziej :)
1
Siemaneczko mordeczko!
0
SPORT i co ciekawe "AS" dość ostro. Dziennikarzy widać sporo kosztowała ta szopka :D
13
Jeszcze jeden bardzo trafny obrazek od R4six'a ;)
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/20616780_1070282709768722_1056881617641984188_o.png?oh=80ea637a1385a0d8ff765352a800f27e&oe=59FDF535
6
Redaktorzy fcbarca.com w tym momencie:
https://media.giphy.com/media/HgRCL6irM8unm/giphy.gif
:P
26
Kierunek: Bieszczady.
11
Zezo Cartoons jak zwykle trafnie:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/20525391_652755828262601_7082541905642132005_n.jpg?oh=e71add0657c492d43abc76dcab80c198&oe=5A34ABA8
267
"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.