macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wybacz, masz rację.
Ostatnio jestem dość cięty na ten naród :/
2
Kolejny dowód na to, że ludzi można bardzo łatwo manipulować, szczególnie nasz naród...
53
Widzieliście nowe mieszkanie Neymara w Paryżu? Trzeba przyznać, że robi wrażenie!
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20525698_1615246361859286_2132561241027339935_n.jpg?oh=1e2c7747f8b84103d302d2479f61c87c&oe=59F4A5F6
3
Jak lampki na choince.
0
Heh :D
0
Do podstawówki jeszcze chodzisz? :D
12
https://media.giphy.com/media/3og0IG0KwTbLJxr1K0/giphy.gif
Dokładnie tak wyglądałem po przeczytaniu informacji, że Paulinho już nie jest w orbicie zainteresowań Barcelony i dokładnie tak będę wyglądać jak ściągniemy "przynajmniej" kogoś z dwójki Coutinho/Dembele.
2
Czego się nie robi w akcie zemsty za 6:1... :)
6
To teraz jest wymarzona sytuacja, by wynegocjować Verrattiego :D
0
Tym bardziej, że część pewnie pije kraftowe :D
1
Ty to wiesz, ja to wiem, część ludzi to wie.
Ale czy Bartomeu to wie? :D
Patrząc na niepełnosprytne zabezpieczenie się w dobrych (!) pomocników, mam pewne wątpliwości...
18
Coraz bardziej zaczynam być szczęśliwy z odejścia Neymara. Drużyna będzie spokojniejsza i mniej afer. Zauważcie, że bardzo dużo afer, które bardzo podburzyły wartość tego klubu były właśnie afery z Neymarem, czasem również Jego niedojrzałe zachowanie.
Sportowo tracimy - to oczywiste. Jednak wydaje mi się, że zyskujemy spokój i szansę na przywrócenie tej wartości drużyny, utraconej w ostatnich latach przez różne afery.
Będzie dobrze, poradzą sobie, a właściwie liczę na to, że poradzą sobie jeszcze lepiej ;)
13
"Barcelona zgarnia trzeci tryplet! Fantastyczny sezon Valverde!"
Reasumując - na to chyba wszyscy czekamy najbardziej :)
1
Siemaneczko mordeczko!
0
SPORT i co ciekawe "AS" dość ostro. Dziennikarzy widać sporo kosztowała ta szopka :D
13
Jeszcze jeden bardzo trafny obrazek od R4six'a ;)
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/20616780_1070282709768722_1056881617641984188_o.png?oh=80ea637a1385a0d8ff765352a800f27e&oe=59FDF535
6
Redaktorzy fcbarca.com w tym momencie:
https://media.giphy.com/media/HgRCL6irM8unm/giphy.gif
:P
26
Kierunek: Bieszczady.
11
Zezo Cartoons jak zwykle trafnie:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/20525391_652755828262601_7082541905642132005_n.jpg?oh=e71add0657c492d43abc76dcab80c198&oe=5A34ABA8
267
"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
Niech taka Barcelona będzie przez cały sezon.
Coś pięknego, mimo że to mecze towarzyskie.
7
:)
4
"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."
Miłość do pieniędzy przesądziła. Jestem przekonany, że głównie to. Nielogiczne jest iść do klubu, który jest klubem o mniejszej legendzie, mniejszym "hajpie" niż Barcelona. W dodatku do klubu, który mimo wszystko jest klubem trochę słabszym, który nie ma tak genialnych zawodników jak Messi, Iniesta.
Głównie to kasa przesądziła. Może jeszcze były jakieś drobniejsze sprawy, ale myślę, że to właśnie pieniądze były jednym z czynników odejścia Neymara.
A jeśli rzeczywiście tak jest, to Neymar w tym momencie stracił dużo szacunku. Sportowo - świetny zawodnik, w tym momencie jeden z najlepszych. Poza sportem - niedojrzały dzieciak. I tak przez większość czasu teraz pozostanie. Jeśli chce mieć taką opinie - ok, Jego wybór. My sobie poradzimy.
67
El Prat Esports: Ernesto Valverde jest wściekły na Neymara za starcie z Nélsonem Semedo i nie powoła go na El Clásico z Realem Madryt.
Jeśli to prawda, Valverde ma u mnie dużego plusa.
Liczę zresztą na to, że jak dojdzie do starcia pomiędzy Barceloną, a PSG, to kibice Barcelony upomną się na Camp Nou o Jego teraźniejsze, bardzo niedojrzałe zachowanie związane z transferem etc...
0
Po co?
"z Neymarem już sporo było odjazdów"
Po to.
8
Gwiazdorek kurna...
Nie wiem o co poszło, ale z Neymarem już sporo było odjazdów.
Świetny piłkarz, niemniej jednak IMO z Nim jest za dużo problemów, za bardzo jest niedojrzały jako piłkarz i w zasadzie bez bólu Go pożegnam.
5
O Neymarze zostało już powiedziane praktycznie wszystko. Osobiście jestem bardzo poirytowany zachowaniem samego piłkarza, jak i Jego ojca, który jestem przekonany - macza swe paluchy do tego transferu. Uważam, że Neymar odejdzie. To nie jest oczywiście typ piłkarza, który jest wierny jednemu klubowi. Nie sądziłem tylko, że tak szybko odejdzie, myślałem że jeszcze pogra przynajmniej 2 lata. Jednak pieniądze zrobią wszystko. Bo o tym w tym wszystkim chodzi. Nikt mi nie wmówi, że chodzi o to, że "wyjdzie spod cienia Messiego", jak właśnie Leo sprawia, że Neymar jest lepszym piłkarzem. Pójdzie po prostu do gorszego zespołu, z mniejszym potencjałem i "hajpem", ale za to będzie miał kasy jak lodu On i Jego ojciec. I o to w tym wszystkim moim zdaniem niestety chodzi. Przykre.
21
W sumie chyba bardziej Jego ojciec... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Tak gdzieś napisali... :P
Szkoda, że godzina taka "średnia" mimo że to weekend. Wczoraj, a właściwie dziś obejrzałem pierwszą połowę, a wstałem o 6:30 do pracy. Jestem tak przymulony, że to jest dramat. Ale warto było w końcu ujrzeć te mordki grające w piłkę po tak długiej przerwie.