0

A... a Polska? :(


EDIT: "W sumie zapomniałem o Polakach, którzy spokojnie mogą powalczyć o pierwszą 4 jak nie wyżej ;)"

No właśnie! :)

120

Fichado.

6

Aa, ten mały tak?
No niezły, ale wątpię że będzie lepszy niż Maradona...

47

Młody, perspektywiczny zawodnik. Dobry ruch Fergusona. Powinien zdominować futbol na lata, no chyba że będzie miał jakiegoś bardziej utalentowanego rywala...

0

Niby dlaczego uważasz, że mnie to bawi?
Nie zgadzam się. Na razie. Za mało dowodów, by myśleć że nagle piłkarze będą stąd uciekać/nie chcieć przychodzić. Ale czas pokaże.

1

Wszystko wskazuje na to, że to przez problemy podatkowe :)
Oczywiście ludzie będą mówić, że po prostu już nie chce mu się tutaj grać itp, że już wszystko tutaj osiągnął, że musi poszukać innych wrażeń bla bla bla... a tak na dobrą sprawę, to wielokrotnie mówił w wywiadach, że tutaj chce być przez długi czas. Nagle wyskoczyła sprawa z podatkami i nagle zaczęły się pojawiać informacje o tym, że Ronaldo może odejść z Realu... ;)

12

Cadena to dość wiarygodne źródło.
Jeśli naprawdę będą Go trzymać na siłę, to jest to mocne sk*****... :/

14

A ja nie. Oczywiście strzela mnóstwo bramek itp, ale tak na dobrą sprawę bez Cristiano Real po prostu lepiej wyglądał. Był "luźniejszy", bardziej finezyjny, kreatywny, poza tym Cristiano 3/4 meczów w poprzednim sezonie grał po prostu słabo, czasami wręcz karykaturalnie. I to nie jest uniżanie Jego wartości, tylko po prostu fakt. Real w miejsce CR może kupić paru zawodników, którzy mogą nie tylko strzelać bramki, ale również być bardzo kreatywni, świetnie dryblować i dawać drużynie więcej aniżeli gole.
Tak więc osobiście wolałbym żeby został, poza tym będzie mi brakować tej rywalizacji :)

0

Sprawdź podłączenie z kartą graficzną. Bardzo możliwe, że nie wykrywa właśnie tego komponentu.

4

Niestety nic nie napiszą, bo to są tchórze :)
Nie potrafią racjonalnie konfrontować się z drugą osobą, która ma inne zdanie niż Oni. Powyższy przykład, który napisała "Indyczka" jest idealnym przykładem. Typowe tchórzostwo, nic więcej. Nie warto sobie tym bardziej zaprzątać głowy :)

36

#dojrzałość

3

eljarektobarcelonyfan.com

A tak na serio, to może wyciągnij jakiś znaczący, acz krótki tekst z hymnu, lub z przyśpiewek Barcelony ;)

totsunitsfemforca.com
mesqueunclub.pl

Nie są wyszukane, ale z pewnością każdy kto to zobaczy, będzie wiedział o jaki klub chodzi.

7

...a u nas Verratti będzie słabo grać, nie sprawdzi się i po jakimś czasie będzie siedział na ławie
:D
Po różnych rzeczach w futbolu, które miały miejsce w ostatnich latach - już chyba nic mnie nie zdziwi

12

O! Mądre PSG!

26

"Myślę, że warto jest wymienić zwycięski skład Barcelony z pamiętnego 5:0..."

1

Postaci w Fifie i w Pesie będą jeszcze się dziwnie ruszać przez parę lat... tak to jest jak się robi gry co roku.
Niemniej jednak i tak wygląda to ok

8

Pełny, nowy trailer PES-a 2018.
Wygląda to całkiem, całkiem :)

3

PS: A komentarz bardzo dobry. Wczoraj również mnie to raziło, ale nie miałem czasu by się włączyć w jakiś rozsądny sposób do dyskusji. Najbardziej zraziło mnie pytanie, coś w stylu: "Verratti w Barcelonie, czy noc z Antonellą?"
Mega głupie i niedojrzałe.

43

Najlepszy możliwy komplement?
"Cześć kocie, podobasz mi się i puknąłbym Cie w myślach. Umówisz się ze mną?"
Doprawdy, to komplement który chciałaby usłyszeć każda kobieta :)

1

Btw już jutro pełny trailer nowego PES-a :)
Tylko przypominam jak zarąbiście to wyglądało na teaserze... oby rzeczywiście gra była tak realistyczna.

0

To Espanyol idzie po dublet/tryplet :(

2

Campli to agent Verrattiego. Chyba.

0

Fakt, jednak parę razy się to pojawiało na różnych poważniejszych profilach o Barcelonie etc.

Mimo wszystko z dystansem do tego trzeba podejść, to prawda. Niemniej jednak dla mnie to trochę heheszky :D

13

Oficjalnie Mbappe NIE przejdzie do Realu!

Mbappe: "Cristiano is one of my idols, but for me, Messi is the best player in the world."

:v

2

Resumując myślę, że kreatywność całego zespołu wzrośnie o jakieś 23%.



( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Z tych wszystkich to mi wystarczy "tylko" Verratti :P
Bellerin oczywiście też potrzebny, ale jeśli miałbym wybierać, to byłbym strasznie zadowolony z transferu Marco. Nasza pomoc ze słabej stałaby się mocna.

0

A pod spodem komentarz z filmikiem, gdzie tak samo kibice PSG śpiewają :)
Poza tym na oficjalnym instagramie Verrattiego tego nie widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?