3

Dlatego na Nich nie głosowałem, choć partia na którą oddałem głos też mnie zawiodła :)
Jednak większość ludzi jak widać ma zdanie: Dajoo pińcet zloty, to na co narzekać? Peło nigdy by nie dao, tylko okradajo, Tusk zdrajca narodó!11

8

https://silesion.pl/czas-powiedziec-jasno-pis-prze-do-dyktatury-13-07-2017

Jak tutaj ktoś kiedyś napisał w kontekście Barcelony:
"Powoli, acz konsekwentnie, staczamy się..."
Dobry tekst.

*już widzę ten hejt ze strony popleczników naszego małego Kima...

2

U mnie bardzo podobnie :)
Skoro już przy piwach kraftowych jesteśmy, polecam Ci piwa, które niedawno próbowałem (w większości zagraniczne i drogie, ale warto!):
- De Molen Weer & Wind (najlepsze piwo jakie w życiu piłem, około 30 zł za 0,3l)
- Artezan Samiec Alfa Barrel Aged (mega rzadkie piwo do dostania, ale genialne, najdroższe piwo jakie kiedykolwiek kupiłem, 80 zł za 0,3l!)
- Imperial Biscotti Break z Evil Twin Brewing (cena około 20/30 zł, baaardzo dobre, czekoladowe, pełne, treściwe, kawowe)
- Misty z Trzech Kumpli (moje ulubione piwo dostępne w większości sklepów z piwami kraftowymi, bardzo dobre, orzeźwiające owocowe, zrzuciło z piedestału Pan IPAni u mnie w rankingu) :)

0

W sumie... trafiłeś w sedno :)
Poziom dziennikarstwa w naszym kraju jest niestety bardzo słaby...
Swego czasu Wojewódzki kiedyś fajnie o tym mówił, jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam:

2

Potwierdzam słowa "aligatora" :)
Mam 23 lata, nie mam matury (!), a pracuje jako grafik (w agencji kreatywnej i jako freelancer) i jest nieźle :)
Wszystko zależy od branży. Chcesz być lekarzem - bez studiów nic nie zrobisz. Masz talent, zacięcie techniczne/technologiczne - studia raczej nie dadzą Ci jakichś dużych możliwości (choć są wyjątki, ale jest ich bardzo mało..). Te możliwości stworzysz sobie sam. Od Ciebie zależy co z tym zrobisz, czy będziesz mieć na tyle samozaparcia, pasji i chęci by się kształcić w tym co chcesz by Ci przynosiło dobrą gotówkę i satysfakcje.

19

Patrząc na stosunki Alvesa z naszym genialnym Bartłomiejem, to bardziej poszedł tam powiedzieć mu, by nie pakował się w to g*wno...

4

Dla mnie to jest najgorsze w tej partii... sam tego doświadczyłem i czasem doświadczam. Ta partia to jedna wielka hipokryzja i zakłamanie. Platforma zresztą też, z różnicą że Platforma i inne nie otaczają się zakłamanym płaszczykiem wiary:

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20031899_2016956375205485_5018346033298473669_n.jpg?oh=90396ce7b90cbb6cb3b9a30fd3128cfa&oe=5A118206

2

Pracę mogą mieć wszyscy, ale jak będą zarabiać po 2 tyś brutto, to poziom życia się za bardzo nie podniesie.

0

Spoko, my będziemy mieli za to 28-letniego Paulinho!
Ostatnio jak Douglas był, to ogarnęliśmy tryplet, więc teraz pewnie tryplet będzie co sezon. Ten Bartomeu to jest jednak geniusz.

8

Takiego Busquets'a potrzebujemy w przyszłym sezonie.

http://footballgala.com/the-feint-of-busquets/

1

0

Mogliby na czas tego transferu pożyczyć faks od Madrytu... :/

44

Chyba jeszcze nigdy nie byłem tak zdegustowany ruchami transferowymi Barcelony jak w tym okienku odkąd im kibicuję (2004 rok)... :/
Nawet jakiś tam Kerrison, czy Czyhrynski mnie aż tak nie dołowali jak nazwisko Paulinho. Poza tym przy tamtych dwóch piłkarzach nie trzeba było szukać graczy z topu, a jedynie by uzupełnić skład. Tutaj mamy obowiązek (!) szukać graczy z topu patrząc na nasza pomoc, a interesujemy się jakimś 28-letnim ziomkiem z ligi chińskiej... przecież to jest jakiś absurd :/

14

Zrobiłem tam, gdzie uważałem za słuszne. Bezsensu byłoby w monologu robić odstępy, by jeszcze wydłużyć komentarz. Odstępy zrobiłem, by oddzielić informacje skąd ten monolog się wziął etc.
Zresztą, komu się tłumaczę. Nie czytaj, jeśli Ci przeszkadza ten komentarz, ale przeczytaj książkę "Pep Guardiola, Sztuka Zwyciężania", bo naprawdę warto.

8

Plusy mnie nie obchodzą (szok, nie?)
Myślę, że warto to przeczytać. Kto przeczyta, to przeczyta, kto nie, to Jego sprawa. Uznałem, że warto to zamieścić, to co ludzie z tym zrobią to już nie moja sprawa.

29

" - Dzień dobry, panowie. Wyobraźcie sobie jak wielką motywacją jest dla mnie obecność tutaj, możliwość trenowania tego zespołu. To największy zaszczyt. Przede wszystkim kocham ten klub. Nigdy nie podjąłbym decyzji, która mogłaby go skrzywdzić lub byłaby wbrew niemu. Wszystko, co robię, opiera się na mojej miłości do FC Barcelony. Obecnie potrzebujemy i pragniemy porządku, oraz dyscypliny. Drużyna ma za sobą okres, w którym nie wszyscy pokazali odpowiedni profesjonalizm. Przyszła pora, żeby zacząć działać i dawać z siebie wszystko. Stanowiłem część tego klubu przez wiele lat i znam błędy, które były popełniane w przeszłości. Będę bronił Was do ostatniej kropli krwi, ale mogę też zapewnić, że będę dla Was bardzo wymagający: dokładnie jak i dla siebie. Proszę Was tylko o jedno. Nie zganię Was za niecelne podanie, albo zmarnowanie okazji na strzelenie gola, o ile tylko będę wiedział, że dajecie z siebie 100%. Mogę wybaczyć Wam każdy błąd, ale nie wybaczę Wam, jeśli nie oddacie swojego serca i duszy Barcelonie. Nie proszę Was o wyniki, tylko o wydajność. Nie chcę słuchać ludzi spekulujących na temat naszej gry, jeśli będzie ona jedynie grą na pół gwizdka, czy zawodników, którzy nie dawali z siebie wszystkiego. To jest Barça Panowie, tego się od nas oczekuje i tego będę od Was oczekiwał również ja. Musicie dawać z siebie wszystko. Pojedynczy piłkarz jest nikim, potrzebuje swoich kolegów z zespołu i wszystkich dookoła: to odnosi się do każdego, kto jest w tym pokoju, do ludzi, którzy Was teraz otaczają. Wielu z Was mnie nie zna, więc wykorzystamy kilka następnych dni na stworzenie grupy, może nawet rodziny. Jeśli ktoś ma jakieś problemy, zawsze jestem dostępny, nie tylko w sprawach sportowych, ale też zawodowych, rodzinnych, środowiskowych. Jesteśmy tutaj, żeby wzajemnie sobie pomagać i mieć pewność, że między nami panuje duchowa harmonia, aby piłkarze nie odczuwali napięcia, czy podziałów. Jesteśmy jednością, a nie zbiorowiskiem małych grupek, ponieważ to zawsze niszczy poczucie przynależności do drużyny. Piłkarze, siedzący w tym pokoju, są bardzo dobrymi zawodnikami, więc jeśli nie uda nam się z Nimi niczego osiągnąć, będzie to nasza wina. Poza tym trzymajmy się razem, kiedy przyjdą ciężkie czasy. Niech nic nie wycieka do prasy. Nie chcę, żeby ktoś walczył na własną rękę. Bądźmy zjednoczeni, zaufajcie mi. Kiedyś, jako zawodnik, byłem na Waszym miejscu i wiem, przez co przechodzicie, co czujecie. Styl gry dyktuje nam historia tego klubu i będziemy jej wierni. Kiedy mamy piłkę, nie możemy jej stracić. A kiedy to się stanie, biegnijmy, żeby ją odzyskać. To w zasadzie wszystko.”

Pierwsza przemowa Pepa Guardioli do piłkarzy i całego sztabu Barcelony w 2009 roku, odtworzona za pomocą wspomnień m.in. Xaviego, Iniesty, Pique, Tito, Henry’ego, Eto’o, Messiego, fizjoterapeuty Emili Ricarta, klubowych dziennikarzy Chemiego Teresa i Sergiego Noguerasa.

Fragment książki „Pep Guardiola, Sztuka Zwyciężania” – Guillem Balague

0

Git, dzięki bardzo. Mam taką nadzieje, że u mnie również tak będzie.

0

Czy ktoś zwracał pieniądze na konto bankowe z PayPal?
Ile coś takiego mniej więcej trwa?
Wczoraj przelałem dość znaczną kwotę na PayPal, jednak był jakiś konflikt przy płatności na jednej stronie i uznałem, że lepiej będzie przelać pieniądze z powrotem na konto bankowe podane na PayPal. Na profilu piszę 1-2 dni robocze. Jest szansa, że dziś te pieniądze zostaną zwrócone? Czy bardziej prawdopodobne jest, że trzeba poczekać do poniedziałku/wtorku?

6

Sezon ogórkowy, więc to coś zupełnie normalnego, że ludzie o tym piszą/mówią. Tym bardziej, że od transferów Barcelony w tym oknie będzie dużo zależeć w kontekście walki o przyszłe trofea...

1

Nie zostaniemy z Paulinho, bo odrzucili ofertę Bartka...
#przegryw

20

Lisa można zestawić razem z Niesiołowskim i Pawłowicz. Ten sam kaliber.
Frustraci, krzykacze i tyle.

31

Stary! Liga Chińska! 28 lat! Do wyciągnięcia Christian Eriksen (25 lat, jedna z głównych postaci Tottenhamu), Seri (25 lat, jedna z głównych postaci OGC Nice), Verratti (absolutna gwiazda), Dembele, a Oni wysłali ofertę za 28 letniego gościa z ligi chińskiej...
Tego nawet nie chce mi się rozwijać. Wnioski są oczywiste.

0

"Hajs, hajs, hajs, hajs, hajs, hajs, hajs, co to futbol? co to piłka nożna? hajs, hajs, hajs, hajs, hajs, co to futbol? co to piłka nożna?, co to futbol? co to piłka nożna? hajs, hajs, hajs, hajs"
Tak mniej więcej wyglądają głowy ludzi z tego zarządu :/
Coraz bardziej jest to śmieszne i żałosne...

66

Wiedz, że jesteś totalnym przegrywem i nieudacznikiem, jeśli szukasz do wzmocnienia jednej z najlepszych drużyn świata 28-letniego gracza ligi chińskiej, który... odrzuca propozycję pracy dla Ciebie.
Bartomeu, FUERA!

0

Jeden z moich ulubionych zespołów. Skoczne ;)

1

Jeden z naszych (wielokrotnie było Go widać w czapce Barcelony etc.) potrzebuje pomocy, więc wrzucam :)

https://pomagamy.im/BEREZAK2017

13

0

Jak już wszyscy wiemy nowym menedżerem generalnym obszaru sportowego został Pep Segura. Nic na temat gościa nie wiem, ale śledzę różne profile na facebook'u, m.in. profil Rafaela Hernándeza, który jest dziennikarzem i prowadzi bardzo znany fanpage "Grup 14" (https://www.facebook.com/Grup14/?fref=ts)
Zamieścił na swoim profilu taką informacje odnośnie tego nowego menedżera:
"The man who has been destroying and disrupting La Masia..."

Czy ktoś wie coś więcej na ten temat? Czy rzeczywiście gościu był odpowiedzialny za niszczenie La Masii jak Hernández pisze?

10

Jak to działa w Barcelonie w tym momencie?
Hmm, pomyślmy:
" - Ile ten gościu kosztuje?
- Chyba mało, jakiś tam drybling ma, chyba jest pomocnikiem, ale jak coś to wrzucimy go na prawą obronę HEHE
- No ok HEHE, to jest myśl, dorzucimy może jakieś zmienne i dzi*ki dla ojca/kuzyna/wujka i będziemy mieli następnych piłkarzy po dobrej cenie HEHE
- No to załatwione HEHE
- kibice coś mówili o Verrattim, czy Bellerinie
- aaa, drogo, ale opchnij komuś Tello za jakieś 5 mln, dorzuć nasze zmienne i będzie git, po co się męczyć HEHE"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?