malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wszystkiego dobrego Ramblowicze, zdrowych i wesolych swiat, mniej klotni, mniej podzialow, wiecej zrozumienia w tym czasie i na przyszlosc i duzo dystansu do zycia, nie bierzmy go zbyt na powaznie bo dzis zyjemy a jutro moze nas nie byc. Cieszmy sie tym zyciem, duzo sie smiejmy, czynmy dobro a jak najmniej zla, pomagajmy sobie i pamietajmy, ze jako ludzie wszyscy gramy do jednej bramki. A teraz idzmy sie nazrec :)
0
@patry295 lewicowcy natomiast slepo wierza we wszystko co jakis naukowiec powiedzial. A prawda jest, ze nauka uczy sie i rozwija na bledach. Ile przypadkow w historii bylo, ze naukowcy cos oglosili a po latach sie z tego wycofywali lub zmieniali swoje teorie? Nie we wszystko nalezy slepo wiedziec, bo i nauka myli sie w czasie swojego rozwoju
0
@patry295 2 lekarzy, do ktorych chodze prywatnie nie zaszczepi sie. Sorry bardziej ufam doswiadczeniu niz swiezakom ;)
2
@cules100pro Kane, Lukaku :)
3
@NaFazieHitman bo jak facet facetowi pcha knage to z gory jest lepszy we wszystkim ;) to tak samo jak z BLM
0
@MESSIah16 no jak? Nie bedziesz wiedzial czy bzykasz sie z kobieta czy facetem ;)
2
@marcin000019 nic nie moze zrobic zeby ja poprawic bo beton zawsze bedzie betonem. Zostalo mu tylko smiac sie.
1
Griezmann pilkarz mem :/
0
@donleo12 hyper x cloud II
3
@FCMichalo wowo CR naprawde mnie zdziwil. Szacun
2
@Ls0811 Co to ma do tego? Wlasnie dlatego nie ma prawa NIGDY byc obowiazkowa.
4
Pedri jak Ty mi zaimponowales
1
@GadulkiGembulki no coz, biegacze maja Semenye, pilkarze Griezmanna :(
3
@Bykunn nie chodzi o fizyke tylko o to, ze przez takich niedzielnych jadacych 30 inni zaczynaja ich wyprzedzac, tak wiec wlasnie oni glownie przyczyniaja sie do stworzenia zagrozenia. Droga jest do jazdy a nie kulania. I jak ktos boi sie przekroczyc 30 to znaczy, ze w zadnym wypadku nie nadaje sie do jady bo zwyczajnie czuje sie niepewnie na drodze. Szybkosc nie jest glowna przyczyna wypadkow tylko bezmyslnosc, wyprzedzanie pod gore, na 3, na zakrecie, przy nie wystarczajacej widocznosci i tym podobne
22
@Chwytliwy jasne, czarny nie moze byc aktorem bo jest dyskryminowany, co Ty w ogole piszesz, czasy kiedy nie bylo miejsca dla czarnych dawno temu sie skonczyly. Maja takie same mozliwosci jak biali od dawna. Kolega ponizej dobrze napisal. Jak zdecydowana wiekszosc raperow w USA jest czarna to jest to rasizm wobec bialych? Oczywiscie, ze nie. Kumasz w ogole, ze rasizm dziala w obie strony? Tu nie ma o co sie wyklocac nawet. Przechodzac do tematu glownego wedlug mnie totalna glupota jest zmiana postaci, ktore byly okreslone w pierwowzorze. Skoro ktos byl bialy to na jaka cholere tworzyc tego samego bohatera tylko czarnego? Zeby udowodnic jakas wyimaginowana glupote. Tak samo jak bohater byl czarny to po co robic go bialym. Dwie strony, zawsze dwie. To jest tylko tworzone tylko po to aby nakrecac ludzi. Tak ciezko jest stworzyc nowego bohatera, ktory bedzie czarny? Nowa role, ktora niczego nie bedzie musiala udowadniac i wciskac? Nie jest to chyba trudny wyczyn...
52
@Chwytliwy dlaczego w takim razie w sytuacji kiedy fani burza sie o zmiane postaci bialych na ciemnoskore w produkcjach wtedy jest nagonka, ze sa rasistami? Jaki zatem jest sens takich zmian skoro w pierwowzorach bohaterami byli biali? F..k logic.
0
@Tomo1989 o Suarezie tez wiele osob tak pisalo :)
0
Majac do wyboru Haalanda i Kane'a kogo byscie wybrali na 9 i dlaczego?
21
Nigdzie. Przyszla lepsza liga i odeszly bramki. Tyle, nie ma co rozstrzasac :)
1
@Ojciec5tkidzieci dzwiek odkurzacza, ewentualnie pralki :D bialy szum jest swietny :D
0
@chosenone zeby byla jasnosc, nie jestem antycovidowcem i nie neguje tego, ze umieraja nie niego ludzie, nie twiwrdze tez, ze szczepionki z reguly sa zle. Tutaj piszs tylko i wylacznie o tej szczepionce, o ktorej bardzo malo wiedza nawet jej tworcy.
0
@chosenone nie wiem, mnostwo osob z mojego otoczenia przeszlo covid i nikt powiklan nie ma, zrzekanie sie w pierwszej kolejnosci odpowiedzialnosci jest niepowazne. W ciagu pierwszej dobry juz sa przypadki, gdzie ludzie dostali wstrzasu wiec o czym w ogole mowa.. ale jeszcze raz zadam pytanie, jak mozna podac komus cos co nie jest w zaden sposob zbadane, jesli chodzi o interakcje z innymi lekami? To jest podstawa. Kazdy nawet lek, nie wspominajac o szczepionkach ma cala game wypisanych interakcji i jest zbadany pod tym katem.
0
@chosenone gdzie zrobili testy na alergeny, ktore podali w szczepionce w Wielkiej Brytanii?
0
@chosenone firma farmaceutyczna pierwsze co zrobila to zrzekla sie odpowiedzialnosci ;)
1
@chosenone a co zbadali i sprawdzili skoro nawet nie ma podanej i zbadanej interakcji z innymi lekami co jest oczywista podstawa?
0
@DLFCB uuu psychika siadla, ogolnie chyba kolor czarny powinien zostac wykluczony z palety barw xD
3
@chavez mnie nazwali jak bylem blady. Ty i nawet sie nie obrazilem ;)
6
@Barca1992 nie bo biały jest zły i najgorszy a czarny jest biedny i dobry xD i bialy jest bialy a czarny jest bialy. I pamietaj zeby nigdy nie mowic, ze masz czarne buty bo pojdziesz do wiezienia. Jak cos to sa one afroamerykanskie ;)
0
@Fenelon dzieki! Chociaz malo zauwazylem na tym filmiku, cos musial powiedziec ale nie wylapalem
1
Co tam w Paryzu sie odwalilo, ze druzyny zeszly z boiska??