malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za rok z City :)
0
Na pewno nie dla nas ale dla Messiego najlepszym wyjsciem jest zmiana klubu... nie wierze w to co pisze ale tak to wyglada. Szkoda jego lat.
0
Gdzie Kane, Lukaku, de Bruyne? Pogba??? Serio??
0
juz znalazlem dzieki :)
0
pomoze ktos? podobno na ps4 jest juz do pobrania demo pesa 2018 ale kompletnie go nie moge odszukac. wie ktos cos? w ktorym miejscu moze jest w ps store?
0
Komedia jak wyglada pomoc pierwszego skladu. Jak w jakims Evertonie....
0
Jak na Arsenal to sklad maja dramatycznie slaby
4
Jedno jest pewne. Mielismy solidnie wzmocnic sie w tym okienku. Do najlepszego ataku na swiecie mielismy stworzyc bardzo mocna druga linie.. tymczasem mamy slabsza kadre niz przed okienkiem. Zwyczajnie sie oslabilismy. Jak najszybciej votum i niech ci kryminalisci zostana deportowani na drugi koniec swiata, jak najdalej od Barcelony. Doprowadzili najlepszy klub swiata do druzyny sredniej. To jest nie do pomyslenie jak szybko mozna zniszczyc cos co budowalo sie latami. Powinni poniesc tego konsekwencje. Nie pamietam kiedy bylem tak wsciekly na kogos w swiecie pilki.
0
Moim zdaniem Mbappe. Maja inny styl gry. Mbappe jest gwarancja goli a Usman mlynu przy lini i wiecej asyst
0
A ja wam powiem jedno nawet jesli sie nie zgadzacie z tym, ale Mbappe to bym tu przyjal z otwartymi ramionami. Przekocur
0
2x r1 wciskales i tez sobie pilke wypuszczales do przodu :)
0
kto wedlug was jest najlepszym pomocnikiem z wymienionych?
1. Thiago
2. Isco
3. Coutinho
4. Verratti
Wiem, ze Marco jest troche innym typem pomocnika od reszty ale juz nie wdawajmy sie w polemike na ten temat.
Jak to wyglada waszym zdaniem w kolejnosci?
1
Perez negocjuje Kane'a bo Tottenham w grupie :D
0
ja sympatia darze West Ham, chyba przez film Hooligans i tak mi zostalo :) w Anglii tez Liverpoolowi kibicuje chociaz nie do konca sa sredniakami, a w Hiszpanii Valencii. chcialbym zeby byli taka druzyna jak za czasow C. Lopeza i Mendiety
0
City tez swietna paczke ma :) ciekawe czy przelozy sie to na swietna gre
0
Nagle zgrywaja super milych bo w klubie sie powodzi i trofea sa. Jak Barca wygrywala wszystko to jakos nie byli tacy.. niech po prostu zamilkna
1
Summoners war ale ostrzegam ze pozeracz zycia :) zapomnisz ze trzeba jesc :D
0
Jak ja chce zeby to okno sie juz skonczylo...
0
Obojetnie :)
0
Jeszcze przydalby sie typowy rozgrywajacy i byloby pieknie :) albo na drugi rok atakowac powrot Thiago z calych sil na pozycje nr 6 :) jak nie Verratti to on.
0
Sugerujesz, ze Alena i Denis poprowadza nas po tryplet? :D
2
Roberto gra prawie caly czas. A z samymi "Denisami" to sorry ale sam Messi wozka nie uciagnie. Moze co najwyzej pchac taczke. Juz niejeden raz byl otoczony mlodymi i wygladalo to strasznie
21
Ale czego Ty oczekujesz? Ze nagle Alena i inni zaczna grac w podstawowym skladzie? Zeby od razu punkty pogubic? Daj mu odpowiedni czas na to
2
Pisze sie na to :d
0
Oni to nawet prezentacji nie potrafia ogarnac na czas o gdzie mowa o transferach :d
0
Rzuci ktos linkiem do meczu Real - Valencia zeby mozna bylo na tel obejrzec?
0
Paco jak zagra na srodku to i brameczke ukluje :) a jak ma grac na skrzydle to nie dziwcie sie, ze praktycznie nie gra
4
Przyszedl Semedo - super
Przyszedl Dembele - super
Przyszedl Paulinho - oby byl koniem, ktory bedzie czyscil wszystko i wszystkich :)
Gdyby przyszedl jeszcze Coutinho byloby super i calkiem niezle byloby to okieno - tak bardzo ogolnie.
Oczywiscie mimo, ze na plus, to tak czy inaczej zarzad out bo to smiech na sali co oni wyprawiaja i do czego doprowadzili nasza Barcelonke. Zarzadzanie i wszelkie negocjacje, szukanie talentow, patrzenie w przyszlosc itd na poziomie zerowym, jesli mowimy o takim poteznym klubie. Mam nadzieje, ze te transfery nie zamydla oczu niektorym.
Ps. W kolejnym roku niech wraca Thiago jako 6 :) i de Bruyne w paczce z nim :)
7
Villa bylby jak niegdys Larsson :) tez bym go chcial
1
Wychodzi ze Dembele jest lepszy niz Neymar hahah blagam Cie ... :)