malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No ja bym jednak nie zamienil ;)
3
Nie pisz takich rzeczy bo jeszcze sobie do serca wezmie
0
Ale ta Holandia slaba jest. Polski sklad jest o niebo lepszy :) gdzie ta Holka z czasow Bergkapma i Davidsa
0
Oni chca kupic di marie i Coutinho czy di zamiast Coutinho?
0
Ja bym chcial zeby nasi pomocnicy mieli takie przestoje jak Isco. Powaznie
1
Trzymamy za slowo :D
0
Messi dziesiatki razy to robil ;)
1
Alez Francja ma kadre - wow. Payrzac jeszcze na tych, ktorzy powolania nie dostali. Pozazdroscic
0
To nie byl trolling :) gdyby gosc nic nie dawal to by na pewno nie gral w reprezentacji Brazylii. To nie Kenia czy Tadzykistan tylko Brazylia. Tam nie graja przypadkowi ludzie. Nie jest wirtuozem, ale z pewnoscia moze wniesc sile do naszej druzyny, ktorej ewidentnie brakuje. Jak patrze na linie pomocy to mam wrazenie, ze mamy samych anemikow :) ja trzymam za niego kciuki skoro juz tu jest.
2
Daj mu juz spokoj :) smiem twierdzic, ze Paulinho jest duzo lepszym zawodnikiem niz ten Seri, ktory rozegral kapitalny dwumecz z Neapolem. W reprezentacji gra bardzo solidnie.
0
W takim razie masz racje :) dokladnie, w LM moze byc bardzo ciezko w tym sezonie, ale obysmy sie milo zaskoczyli
0
A dla mnie to wcale nieglupi pomysl. Raz, ze mielibysmy mecze tylko na najwyzszym poziomie a dwa, ze skonczylyby sie wałki. Kazdy gralby z kazdym i wszyscy mieliby rowne szanse. Bez losowan, bez szczescia. Wygralaby po prostu najlepsza i najrowniejsza druzyna.
0
p$g tez
10
Wydaje sie byc fajnym gosciem :) nie bylem za tym transferem ale niech mu sie dobrze wiedzie
0
Dokladnie :) chociaz zamiast balerinki zostawilbym Semedo
2
Na pewno Marcelo w pierwszym skladzie bo to najlepszy LO na swiecie. I za anemicznego Busiego dalbym bramkostrzelnego i czyszczacego Casemiro ktory wyrasta na topowego DM
0
Zielinski petarda! Fenomenalne podania otwierajace. Kilka w przeciagu kilku minut. W 5 min wykreowal 2 sytuacje sam na sam
2
Moim zdaniem niech dadza sobie z nim spokoj. To borussia sie sfrajerzy bo nikt inny nawet 100 mln im za niego nie da.
0
dac sobie spokoj z nim. on nie jest 100 wart a co dopiero 150. nie robmy jaj i nie dajmy sie wydymac
0
I Coutinho do tego i kadra kompletna
2
Niech go sprowadza ale do tego obowiazkowo Coutinho i dobry skrzydlowy. Mus. I pogonic Gomesa do Juve. Kasa sie przyda
0
Cos ty cpal? Rakieta daje duzo i haruje jak wol a Gomes powoduje ze gramy w 10
0
No jest drewniany :D porusza sie sztywno jak kolek, co nie zmienia faktu, ze jest bramkowym morderca :D
0
hahaha kompromitacja. my juz nikogo nie zobaczymy nowego w tym okienku. to sie wzmocnilismy :) mial byc Verratti i Cou do gry z MSN a nie mamy Neymara i zadnego sensownego pomocnika. brawo, tak sie robi interesy. dodam tylko ze jak zdecyduja sie sypnac 150 za Dembele to bedzie niezliczona kolejna kompromitacja.
1
Zapewne chodzilo o Ronaldo. I nie piszcie nawet, ze juz jest slaby. Jest drewniany, fakt. Ale bramkami niszczy nadal. To, ze jest zabojczym killerem trzeba mu przyznac
0
Semedo bardzo dobre spotkanie wczoraj rozegral. To jego poczatek a juz pokazal sie ze swietnej strony. Mysle, ze bedzie z niego pozytek, duzy pozytek :)
0
Bo nastrzela francuskim ogorkom duzo bramek?
0
Semedo mi imponuje
0
Nie podniecaj sie liga ogorkowa. Wiadomo, ze tam bedzie mial w sezonie po 30 bramek i asyst
0
Dokladnie. Nie moge tego przebolec. Ale paczka by byla