1

No ja bym jednak nie zamienil ;)

3

Nie pisz takich rzeczy bo jeszcze sobie do serca wezmie

0

Ale ta Holandia slaba jest. Polski sklad jest o niebo lepszy :) gdzie ta Holka z czasow Bergkapma i Davidsa

0

Oni chca kupic di marie i Coutinho czy di zamiast Coutinho?

0

Ja bym chcial zeby nasi pomocnicy mieli takie przestoje jak Isco. Powaznie

1

Trzymamy za slowo :D

0

Messi dziesiatki razy to robil ;)

1

Alez Francja ma kadre - wow. Payrzac jeszcze na tych, ktorzy powolania nie dostali. Pozazdroscic

0

To nie byl trolling :) gdyby gosc nic nie dawal to by na pewno nie gral w reprezentacji Brazylii. To nie Kenia czy Tadzykistan tylko Brazylia. Tam nie graja przypadkowi ludzie. Nie jest wirtuozem, ale z pewnoscia moze wniesc sile do naszej druzyny, ktorej ewidentnie brakuje. Jak patrze na linie pomocy to mam wrazenie, ze mamy samych anemikow :) ja trzymam za niego kciuki skoro juz tu jest.

2

Daj mu juz spokoj :) smiem twierdzic, ze Paulinho jest duzo lepszym zawodnikiem niz ten Seri, ktory rozegral kapitalny dwumecz z Neapolem. W reprezentacji gra bardzo solidnie.

0

W takim razie masz racje :) dokladnie, w LM moze byc bardzo ciezko w tym sezonie, ale obysmy sie milo zaskoczyli

0

A dla mnie to wcale nieglupi pomysl. Raz, ze mielibysmy mecze tylko na najwyzszym poziomie a dwa, ze skonczylyby sie wałki. Kazdy gralby z kazdym i wszyscy mieliby rowne szanse. Bez losowan, bez szczescia. Wygralaby po prostu najlepsza i najrowniejsza druzyna.

0

p$g tez

10

Wydaje sie byc fajnym gosciem :) nie bylem za tym transferem ale niech mu sie dobrze wiedzie

0

Dokladnie :) chociaz zamiast balerinki zostawilbym Semedo

2

Na pewno Marcelo w pierwszym skladzie bo to najlepszy LO na swiecie. I za anemicznego Busiego dalbym bramkostrzelnego i czyszczacego Casemiro ktory wyrasta na topowego DM

0

Zielinski petarda! Fenomenalne podania otwierajace. Kilka w przeciagu kilku minut. W 5 min wykreowal 2 sytuacje sam na sam

2

Moim zdaniem niech dadza sobie z nim spokoj. To borussia sie sfrajerzy bo nikt inny nawet 100 mln im za niego nie da.

0

dac sobie spokoj z nim. on nie jest 100 wart a co dopiero 150. nie robmy jaj i nie dajmy sie wydymac

0

I Coutinho do tego i kadra kompletna

2

Niech go sprowadza ale do tego obowiazkowo Coutinho i dobry skrzydlowy. Mus. I pogonic Gomesa do Juve. Kasa sie przyda

0

Cos ty cpal? Rakieta daje duzo i haruje jak wol a Gomes powoduje ze gramy w 10

0

No jest drewniany :D porusza sie sztywno jak kolek, co nie zmienia faktu, ze jest bramkowym morderca :D

0

hahaha kompromitacja. my juz nikogo nie zobaczymy nowego w tym okienku. to sie wzmocnilismy :) mial byc Verratti i Cou do gry z MSN a nie mamy Neymara i zadnego sensownego pomocnika. brawo, tak sie robi interesy. dodam tylko ze jak zdecyduja sie sypnac 150 za Dembele to bedzie niezliczona kolejna kompromitacja.

1

Zapewne chodzilo o Ronaldo. I nie piszcie nawet, ze juz jest slaby. Jest drewniany, fakt. Ale bramkami niszczy nadal. To, ze jest zabojczym killerem trzeba mu przyznac

0

Semedo bardzo dobre spotkanie wczoraj rozegral. To jego poczatek a juz pokazal sie ze swietnej strony. Mysle, ze bedzie z niego pozytek, duzy pozytek :)

0

Bo nastrzela francuskim ogorkom duzo bramek?

0

Semedo mi imponuje

0

Nie podniecaj sie liga ogorkowa. Wiadomo, ze tam bedzie mial w sezonie po 30 bramek i asyst

0

Dokladnie. Nie moge tego przebolec. Ale paczka by byla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?