malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myslicie, czy Thiago moglby grac razem z Isco w lini pomocy przy ustawieniu 433 jak u nas i Busi z nimi?
10
Jeszcze niedawno o tym pisalem, ze wcale sie nie zdziwie jak Messi pojdzie do Guardioli. I nawet bym go nie skrytykowal ani slowem. Zwyczajnie szkoda jego lat na tkwienie w takim bagnie. Moze wygrywac jeszcze wszystko, niestety nie w tym klubie z takim skladem. Jak sie wkurzy to pojdzie. I tak - jest to jak najbardziej realny scenariusz.
0
Suarez i Pique ok. Natomiast Iniesta? Z calym szacunkiem ale nasz Andrzejek wprowadza anemie do gry od dlyzszego czasu. A co do skladow wczesniejszych - milo bylo widziec Deco, Motte, Ville, Eto'o, Henry'ego Yaye Toure, itd. Te sklady naprawde wygladaly poteznie w porownaniu to dzisiejszych czasow
4
Nie pamietam tak slabego skladu Barcelony na papierze. Tak obiektywnie, zobaczcie jak to wyglada i przypomnijcie sobie wyjsciowe jedenestki w ostatnich 10-12 latach
0
Zgadzam sie. Kovacic daleko przed Sergim
10
Przyjdzie Seri i nadal bedziemy potrzevowac Coutinho i swietnego skrzydlowego
0
Z tym gubieniem punktow to bym sie nie wyrywal. W poprzedbim sezonie tez bylo: Real jeszcze zgubi punkty, spokojnie. No i? I nie zgubil. Z taka gra sa bezkonkurencyjni. Za to my bedziemy tracic punkty z byle kim. Kazdy jest e stanie z nami remisowac i wygrywac. Czy to bedzie Granada czy Levante czy Valencia. Kazdy moze spokojnie urywac nam punkty.
0
No ale ma racje . A kto moglby sie u nich zalapac? Messi Suarez Pique moze Umtiti na lawke. I koniec. Na 1000 % nikt wiecej.
2
Bravo tez go wciagal nosem gdy gral u nas
1
A po co mieli sie wysilac przy wyniku 5-1 ?
0
Reksio
0
Roni i Juninho :)
0
Cholernie przykro mi tak myslec i napisac ale.... niestety dla Iniesty juz szkoda miejsca w skladzie :( magik ale obecnie to jest cien tego zawodnika juz. Czasu sie nie oszuka
2
Juz nie przesadzajcie z tym Roberto. Fajny grajek ale bez przesady. Bie jest jakims kosmita. Mnostwo lepszych zawodnikow jest. A porownywanie Modricia mimo jesgo wieku jest zalosne
3
Szefie wroc! I zrob porzadek w tym klubie
0
Kwestia tygodnia zmienia postac rzeczy :D
0
No ale skoro oddana ilosc strzalow nie jest wyznacznikiem dobrej gry ( gdzie najpierw trzeba wykreowac sytuacje zeby ten strzal oddac ) to co nim jest? Bo na pewno nie bezproduktywne podawanie na srodku boiska
0
I co z tego? Ja tez mam ambicje. I za 10 tys zl moglbym grac w Barcelonie :)
0
Pffff jak lubialem psg tak teraz kibicowalbym realowi w takim meczu
2
Troche nie rozumiem osob, ktore pisza, ze wcale nie zagralismy zle. To jak zagralismy? Jak nazwac gre, w ktorej po pierwszej polowie mielismy oddany jeden strzal na bramke po rzucie wolnym Messiego? I ktos tam z prawej strony chyba raz probowal... to nie jest zla gra? Co z tego, ze wymieniali podania na srodku jesli nie konczyli tego nawet strzalem. Karygodne. W drugiej polowie cos sie zaczelo dziac ale tez niewiele
0
To nie powinien byc kapitanem nie majac cech przywodczych.
0
Nie denerwujcie sie. Czego sie spodziewaliscie? Ja dokladnie tego co sie stalo. Nie ma co sie oszukiwac. Jestesmy w ciemnej du....e i tak bedzie przez dluzszy czas. Tu nawet nie chodzi o 2 transfery. Tu chodzi o wymiane co najmniej 7-8 zawodnikow w skali calej druzyny. Nie ma sensu sie nawet wpieniac bo tak bedzie wygladal caly sezon. Obawiam sie tylko ze na jednym sezonie sie nie skonczy... na razie era tego klubu dobiegla konca. Smutne ale prawdziwe, dopoki cala zaloga biura sie nie zmieni to nic lepszego nas nie czeka. Malo tego, zobaczycie, ze i z ogorami mecze beda wygladaly identycznie. Co 3 ogorek bedzie wywozil korzystny wynik
0
Moze kupia wszystich? :D nie pogniewalbym sie
0
Obowiazkowy tytul :) dla mnie 10/10 film
1
Caly swiat z nas sie smieje ;) okladki sportu i mundo... i to: paulinho fichado...
0
Isco? Praktycznie zawsze kiedy gra, gra swietnie. Chyba za bardzo ufasz mediom, ktore wypisywaly, ze Isco nie do konca sie sprawdza. A bylo z goła inacze. Fenomenalny gracz odkad gral jeszcze w Maladze, nie mowiac juz o grze dla przescieradel
2
Ja sie wcale nie zdziwie jak Messi za rok w wakacje odejdzie do Guardioli. I wcale bym mu sie nie dziwil. Nawet bym go rozumial. Niestety ale on tu nie ma z kim grac ! Sami z Suarezem i Pique swiata nie zwojuja.
0
Przysiegam ze chce mi sie plakac. Co sie stalo z naszym ukochanym klubem :( nie wiem nawet co napisac. Brak slow .. lata posuchu, lata bez trofeow. Przeciez nawet nie bedzie sie chcialo ogladac gry tej druzyny ... kocham ponad wszystko od kilkunastu lat ten klub ale wyglada na to ze to jest koniec na dlugie lata. Dlaczego? Bo nawet jesli spala na stosie caly ten zarzad to zanim te druzyne sie odbuduje, sprowadzi prawdziwych dobrych graczy, pozbedzie sie szrotu to beda mijaly kolejne lata :(
14
To juz bym wolal zeby nikogo nie kupili
16
Di maria tak a Isco nie??? Ty tak serio?