1

Lata posuchy sie szykuja

2

Ile trzeba pracowac zeby zlozyc oferte? Bo juz od niepamietnych czasow pracuja zeby kawalek papieru z oferta wyslac

19

Sedziowie odrzucaja var? Bo 90% nie mogloby pomagac przescieradlom mimo ze im kibicuja

0

W niczym nie jest lepszy od Vidala moim zdaniem. Tylko szybkosciowo, ale Vidal tez nie jest jakims wolnym biegaczem

5

Oczywiscie ze Vidal ;)

0

Bieraj Audi :) fajnie sie smiga.

0

Chile Chile Chile :D nasz kochany Bravo :D

4

Rzygam ta portugalia i tym ich niekonczacym sie fartem

0

Z cala pewnoscia Messi. Mysle, ze to najlepszy zawodnik w historii. Ale gra Ronniego byla najpiekniejsza i najbardziej magiczna ever. Przeciez czlowiek nie mial na playaku takich pomyslow jak on w realu na boisku :D

2

Skad my to znamy. Portugalii nie idzie to trzeba isc na karne :D

1

Chyba 5... 4 ma byc Marlon w kolejce.

22

I tak skoncza sie zapewne nasze transfery. Wezma Paulinho i Lime, prawy obronca nagle okaze sie niepotrzebny bo przeciez Roberto radzi sobie a na skrzydlo Deulofeu przyjdzie bo przeciez on ma dna Barcy. Trafia czlowieka jak widzi co tu sie odwala

0

Chcialbym go ale to jest pozycja ktora na ta chwile potrzebujemy najmniej do obsadzenia

0

Dziekuje bardzo :)

0

Poda ktos link do meczu?

1

Milan tez ma ladny

1

Verratti nie jest niezbedny powiadasz??

21

Co sie wszyscy uczepili tego Paco? Co jak co ale gosciu gra conajmniej przyzwoicie. Ja tam sie go nie czepiam. Poczatek mial trudny ale potem gral bardzo fajnie. Tym bardziej na tyle minut ile dostawal.

0

Veratti i...... Kevin de Bruyne i dziekuje dobranoc :) tryplecik. Marzenie :)

0

Zaczyna sie rozdawanie w gratisie za darmo...

4

Co Ty chory?? Pomocnika to musimy kupic. Wszyscy zapominaja ze Messi jest najznakomitszym napadziorem i nie robmy z niego pomocnika. Owszem rozgrywa tez znakomicie ale duzo tracimy z przodu kiedy musi sie cofac. Wladnie stad problemy czasem ze strzeleniem gola autobusom. Gdyby tak nie musial sie cofac gleboko to duuuuuzo wiecej zamieszania byloby w polu karnym

1

Real taki wielki a trypletu tez nie zdobyl nigdy. Nie mowic o 6 pucharach w jednym roku kalendarzowym.

5

Najsmieszniejsze to jest sedziowanie w meczach Realu w tym sezonie. Nie wiem jak mozna czyc sie spelnionym po takim mistrzostwie, gdzie w zywe oczy jaja sobie robia i pokazuja calemu swiatu o co chodzi w lidze hiszpanskiej.

0

Paco musi zostac! On jest naprawde solidnym grajkiem i na tyle minut ile dostaje gra bardzo przyzwoicie.

1

Nie martw sie, nie wybije :)

2

Hahaha wiedzialem ze tak bedzie. Kazdy po kolei sie na nas wypnie. Ale z drugiej strony krzyzyk na droge dla tego pana. Nic na sile. Niech sobie gra w tym zalosnym klubie. Bedzie walczyl w lidze europejskiej. A jego jedynym trofeum jakie w karierze bedzie mogl zdobywac to puchar anglii o ile sie uda :) nigdy wiecej juz o niego bym sie nie staral na miejscu Barcelony.

2

Kurna zadnego Herrery. Juz sie zaczyna zapychanie? Jenyyyyyyyyyy

3

Dobra szybkoscia i dryblingiem???hahahahaha

9

Sprzedac. Przestanmy sobie w koncu wciskac ten glupi kit ze trzeba dawac szanse itd. Ja widze ze to sie stalo bardzo modne. Taka obrona na sile. Badzmy chociaz troche obiektywni i nie bojmy sie czasem skrytykowac. Gosciu nie jest zawodnikiem na miare Barcelony. Zycze mu dobrze ale to nie miejsce dla niego. A jeden mecz z jednym dobrym podaniem tego nie zmienia. Jesli bedzie dosc korzystna oferta to odzyskajmy kase i zainwestujmy w zawodnika jakiego nam potrzeba naprawde

0

Az dziwie sie ze Mundo i Sport jeszcze o nim nic nie napisali nigdy ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?