1

Powinien byc tytul fenomenalni Neymar i Suarez! Zawsze zapominacie o Luisie a on niczym nie ustepuje! :)

0

Kazdy na swiecie obecnie wychwala Lewego i bardzo dobrze. Jednak Suarez za ten rok powinien zajac 2 miejsce na gali zlotej pilki. Strzela duzo asystuje duzo walczy za 3 i fenomenalnie gra bez pilki. Strzelal najwazniejsze gole. Z psg z bayernem w finale z juve w finale pk w superpucharze europy. Chlop jest nieoceniony i troche niedoceniany mysle.

0

Prawde mowiac dla mnie liderem jest Luisito

6

Neymar Neymar ale nie zapominajmy o Luisie bo to on do tej pory ciagnal wozek. Mamy 3 crackow i tyle :)

3

Mysle ze nie powinno juz nigdy wiecej byc watpliwosci kto powinien byc nr 1 w naszej bramce.

0

Ma mi sie zrobic przykro? To co wyprawia w tym sezonie jest dramatem ale lepiej slepo wierzyc w to ze wszystko jest ok.. tak cala formacja obronna gra fatalnie

0

dramat.. obrona fatalnie, pomoc fatalnie, a ter Stegen brak slow. ile mozna takie babole wpuszczac? co mecz? i jeszcze pretensje do Suareza, ze pilki nie wybil ktora leciala 2 metry nad nim?? Niech Masip staje miedzy slupkami bo cierpliwosc sie konczy

1

Ale lawke to mamy magiczna :p strach sie bac..

0

szkoda ze to nie jest 2-0 tylko 4-0 do odrobienia, szkoda ze nie mozna skorzystac z Neya ktory wnosi duzo magii i blyskotliwosci i szkoda po Athletic zapewne wyjdzie sie bronic i utrzymac wynik

0

Nie chce zeby odchodzil

4

To chyba nie ma sie z czego cieszyc. Katalonce dali sie ladnie nabrac na tryplet i 2 transfery przedwyborcze..

0

Z takimi zawodnikami zneutralizowac najpierw przeciwnika?? Co ty chlopie gadasz za bzdury. To Chile powinno sie martwic jak zatrzymac Argentyne. Cale szczescie ze tego chlopa nie ma juz w klubie bo kompletnie niczgo sie nie nauczyl odkad odszedl. Nadal nie potrafi nadac swojej druzynie zadnego kompletnie zadnego stylu. Trener typu jest bo jest aby druzyna miala z kim wyjsc z szatni. Mozecie hejtowac moje zdanie ale taka jest smutna i bolesna prawda na jego temat.

0

Nie no bez jaj nie porównuj Pogby do S. Roberto czy jakis Samperow... litosci

0

nie, Tata odpowiada za to ze gra Argentyny wyglada jak flaki z olejem

1

Kondogbia fotogeniczny nie ma co :D

17

jak ja sie ciesze ze Taty nie ma juz z nami...

0

oszczęnie się porusza? w finale był zawsze i wszędzie az sie dziwilem z czego on ma pluca :D

0

właśnie marzy mi się taki pakiet :)

0

według mnie to Roberto musi odejść od kilku sezonów :P

0

Pogba + jeden "klepak" i nic poza tym :) Vidal to też dobre posunięcie tak uważam, ale oby Dani jeszcze został

0

mamy Vidala, uważam to za dobre posunięcie, ale mam nadzieję, że Dani mimo wszystko zostanie. chciałbym żeby przybył Pogba bo pokazał w finale, że umiejętności na miarę Barcelony posiada. Z pewnością wniósłby dużo siły, szybkości i błyskotliwości do środka pola. Poza tym, jeśli plotki o Gundoganie były faktyczne to też myślę, że to nie byle jaki zawodnik i chciałbym go w pakiecie z Pogbą. Z całym szacunkiem ale S. Roberto pozwoliłbym odejść za dopłatą.. Za Gundo oczywiście fajnie byłoby sprowadzić Isco (niemożliwe) lub kogoś o podobnym profilu tzn takiego typowego klepaka ala Xavi jednak mało jest zawodników o takim profilu obecnie. Veratti? nie widzę w nim tego co widzą wszyscy choć zawodnikiem jest oczywiście dobrym. i na tym bym skończył transfery.

0

ja mysle ze to dobry transfer akurat. chcialbym zeby Dani zostal jeszcze na sezon lub dwa a Vidal ogrywal sie przy nim. za rok badz dwa lata Vidal moglby godnie zastapic Alvesa

0

wszyscy sobie fantazjują kto i ile bramek ma jutro strzelić a czy to ważne? :) oby wygrać! ja bym chciał żeby ter Stegen za długo kwadrat przytrzymał i piłka przelobowała Buffona.. :D po zwycięstwo!

1

tata nie jest wybitnym trenerem. nie ma co na sile wmawiac sobie, ze jest inaczej..

0

Jesli chce grac tu to przyjdzie a jesli jest nastawiony tylko na kase to won! Z pewnoscia nie jest godny na chwile obecna 2 miejsca w drabince. Wybujale ego? Dla takich miejsce w klubie zwanym R...

0

Chcialby sie dowiedziec czegos o wyjezdzie do Berlina na final. Znajde gdzies ten temat? Jak to wyglada? Mozna sie jeszcze zapisac?

0

Sam sie puknij w leb jesli jestes tak malo inteligentny i nie potrafisz zauwazac tak prostych rzeczy to ci wspolczuje.. byc moze Depor jest zaprzyjaznionym klubem i nie ma w tym nic dziwnego. Typowa sytuacja w footballu. Widac ile meczow obejrzales w zyciu znawco..

9

czerwony? kto widzial mecz zauwazyl , ze to byl prezent dla Deportivo. W drugiej polowie nie chcieli nawet oddawac strzalow na ich bramke. ustawka jak nic :)

0

sezon sie przemeczymy a w kolejnych trzeba ich postawic do pionu .. ;) wyjazdowki bardzo fajne

1

moze 2 pomocnikow kupia? to by nie bylo glupie jako , ze tracimy Xaviego. Jeden silny szybki i blyskotliwy - Pogba, a drugi bardziej do rozegrania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?