0

Az dziwie sie ze Mundo i Sport jeszcze o nim nic nie napisali nigdy ;p

1

Dlatego bylem ciekawy co o nim sadzicie :) ja tez uwazam ze miazdzy swoja gra. A do tego jest bardzo uniwersalny bo i w srodku pola gra, kreuje, dobry strzal ma, a do tego moze w razie potrzeby na skrzydle zagrac na takim samym swietnym poziomie. Marzenie :)

1

A co myslicie o de Bruynie? Swietny zawodnik ze swietnymi otwierajacymi podaniami. Troche grajacy w nienaszym stylu. Ale jestem ciekaw waszego zdania :)

1

A moim zdaniem nie do konca takiego gracza potrzebujemy. Niech zrobia wszystko zeby Verrattiego sciagnac. Cou jest swietny i tez na pewno sie przyda ale najbardziej potrzebujemy typowego lacznika miedzy formacje. Kreatora rowniez ale czy Filip jest kreatorem? Mysle ze to bardziej typowy drybler holujacy pilke

1

To ja bym chcial zeby nasze transfery tak nie wypalaly ze ktos wedruje na lawke a jak wchodzi to za kazdym razem zmienia bieg meczu i wygrywa go w ostatnich minutach ;)

0

Przepiekna. Kupilbym od razu :)

0

A moim zdaniem zabiera miejsce komus bardziej wartosciowemu. Nie mam nic do niego ale szczerze w zadnym meczu nie zaimonowal mi kompletnie niczym.

0

Na nc + gdzies obejrze walke ??

13

My sobie poradzimy. Ale modlmy sie za Valencie. Niech nastrzelaja niewazne jak. Ze spalonego, reka, plecami, dupa obojetnie ale zeby tylko cos powchodzilo :D

10

Mam wrazenie ze Ronnie caly srodek by nam zrobil :D te jego podania.... mistrzostwo. Juz wiemy skad Messi ma to cos w sobie ;p az sie lezka kreci w oku i przypominaja sie stare dobre czasy. Ile bym dal za tego najlepszego Ronniego ... :) wymienilbym go na kazdego zawodnika na swiecie no moze poza Messiaszem. Az sie rozmarzylem :D

3

A mnie martwi ta wypowiedz bo skladu na pewno nie mamy kompletnego. Dla mnie dosc duze zmiany powinny nastapic. A przede wszystkim w lini pomocy. I nie chodzi tu o to zeby kupic jakiegos obambe zapchajdziure zeby tylko moc powiedziec ze wzmocniono kadre..

12

Ani Coutinho ani Dybala nie sa srodkowymi pomocnikami. Co wy ludzie cpiecie ;p

0

Roznica tez taka ze ponosilismy porazki 1-0 2-1 itd a w tym sezonie 4-0 3-0

2

I zarazem najslabszy mistrz w historii LM :D

0

Przeciez tamtego Iniesty nie ma od 3 sezonow. Anemia - niestety :/

0

A mi jest przykro.. powinnismy pozegnac sie z wieloma zawodnikami jak dla mnie. Denis nie jest i nie bedzie pilkarzem na miare Barcelony. Mimo sympatii do Rafinhii to samo. Arda potrafi zagrac super ale to nie to. O Gomesie nawet nie bede pisal... Busi? Strasznie razi w oczy jego zolwie tempo w poruszaniu sie. Gosciu jest artysta, ale jednoczesnie anemikiem. No i najgorsze.. ale Andrzej nie jest juz tym Andrzejem i tez nim juz nie bedzie. Jego osoba najbardziej mnie boli. Kocham go, ale podobnie jak Busi fizycznie to jest kryminal. Brak mu tej sily, zrywu, polotu. I prawda jest taka ze wiecej odpoczywa niz gra. A siedzac traci sie meczowy rytm. Tego sie nie oszuka. :( osobiscie zostawilbym w pomocy tylko i wylacznie Rakiete na ta chwile, ktory mimo spadku formy potrafi jeszcze dac duzo, czasem po prostu wybiegac mecz, czasem trafic glowa czy z dalszej odleglosci. Pomoc jest drastycznie to zmiany. I nie byle kim. Wartosciowymi zawodnikami, przemyslanymi. Taki Veratti jest stylem podobny do Xaviego. Wlasnie brakuje nam lacznika miedzy formacjami. Typowego lacznika. Jesli nie Marco to ktos inny ale o takim wlasnie profilu. A do pary pomocnik o mocny zrywnym wejsciu do przodu. Czy tak ciezko myslec przy transferach? Czy tak ciezko wyszukac pilkarzy o danej charakterystyce ktorej wymaga nasza formacja i sklad? Naprawde to jest do zrobienia...

19

Nigdy w zyciu Masche nie moze grac z Alba w ustawieniu z 3 obroncami

2

Haha widze humor dopisuje :D

13

Pique powinien byc naszym kapitanem. Jest szczery, pewny i ma jaja. Ma cechy przywodcy. Z calym szacunkiem dla Andrzejka ale moim zdaniem taki wlasnie powinien byc prawdziwy kapitan.

0

A to sciezka prowadzi do tryumfu :D

0

Nie chce go tu! Za jego zachowanie w odtatnim meczu. Z calym szacunkiem dla jego umiejetnosci. Niech siedzi cicho w PSG

0

Messi od dluzszego czasu dramat :/ ze skrajnosci w skrajnosc. Tyle radosci a tu nagle klapa. Oby real sie potknal dzis. Chocby remis.

0

Tak troche pogrzebowo :D

0

Juz sie zaczynaja alternatywy... nie to ze Bellerin jest dla mnie jakims przekotem ale jak widze wpisy o alternatywach to mnie trafia.. zawsze tak sie konczy i potem przychodza zawodnicy jak do jakiegos sredniaka

0

Neymar na miesiac na lawe. Kazdy kontakt z pilka strata.

0

A ja chce Vidala a nie zadnego Cancelo. Taki troche drugi Alves.

2

Ty jestes normalny? Suarez jest dla Ciebie przereklamowana gwiazda?? Chlopie i u nas i za czasow Liverpoolu, ba... nawet za czasow Ajaxu byl i jest przekozakiem. Od lat napastnik z absolutnego topu

0

Moze zle to ujalem. Bo nie byl nigdy jakims pazernym gosciem. Ale podwyzka z ok 20 baniek na 35 to naprawde dosc spore wymagania. Ale mam nadzieje, ze wszystko dobrze pojdzie i znajdzie sie jakis kompromis z obu stron :) jasne ze najlepszy pilkarz wszechczasow powinien byc najbardziej doceniony, zgadzam sie. Tylko z drugiej strony patrzac na to ile sa w stanie oferowac teraz Chinczycy to gracze beda oczekiwali takich sum ze w glowie sie nie miesci

0

Messi troche tez przegina ze swoimi wymaganiami.. wiadomo kim jest dla Barcy, ale z glodu raczej nie umiera.. zawsze mowil o milosci do klubu a co kontrakt to widac jakie znaczenia dla niego ma kasa :/ albo jego ojca.

0

Gdzie jest do cholery prawa strona??? Nie da sie tego ogladac. Od kilku miechow az oczy bola. Juz nawet o wyniki nie chodzi. Zadnego stylu nie mamy ani pomyslu na gre. Wszystko jest przypadkiem, gra chaotyczna. Chyba Lucho juz stracil wszelkie pomysly na ta druzyne. Dramat wielkimi literami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?