malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Az dziwie sie ze Mundo i Sport jeszcze o nim nic nie napisali nigdy ;p
1
Dlatego bylem ciekawy co o nim sadzicie :) ja tez uwazam ze miazdzy swoja gra. A do tego jest bardzo uniwersalny bo i w srodku pola gra, kreuje, dobry strzal ma, a do tego moze w razie potrzeby na skrzydle zagrac na takim samym swietnym poziomie. Marzenie :)
1
A co myslicie o de Bruynie? Swietny zawodnik ze swietnymi otwierajacymi podaniami. Troche grajacy w nienaszym stylu. Ale jestem ciekaw waszego zdania :)
1
A moim zdaniem nie do konca takiego gracza potrzebujemy. Niech zrobia wszystko zeby Verrattiego sciagnac. Cou jest swietny i tez na pewno sie przyda ale najbardziej potrzebujemy typowego lacznika miedzy formacje. Kreatora rowniez ale czy Filip jest kreatorem? Mysle ze to bardziej typowy drybler holujacy pilke
1
To ja bym chcial zeby nasze transfery tak nie wypalaly ze ktos wedruje na lawke a jak wchodzi to za kazdym razem zmienia bieg meczu i wygrywa go w ostatnich minutach ;)
0
Przepiekna. Kupilbym od razu :)
0
A moim zdaniem zabiera miejsce komus bardziej wartosciowemu. Nie mam nic do niego ale szczerze w zadnym meczu nie zaimonowal mi kompletnie niczym.
0
Na nc + gdzies obejrze walke ??
13
My sobie poradzimy. Ale modlmy sie za Valencie. Niech nastrzelaja niewazne jak. Ze spalonego, reka, plecami, dupa obojetnie ale zeby tylko cos powchodzilo :D
10
Mam wrazenie ze Ronnie caly srodek by nam zrobil :D te jego podania.... mistrzostwo. Juz wiemy skad Messi ma to cos w sobie ;p az sie lezka kreci w oku i przypominaja sie stare dobre czasy. Ile bym dal za tego najlepszego Ronniego ... :) wymienilbym go na kazdego zawodnika na swiecie no moze poza Messiaszem. Az sie rozmarzylem :D
3
A mnie martwi ta wypowiedz bo skladu na pewno nie mamy kompletnego. Dla mnie dosc duze zmiany powinny nastapic. A przede wszystkim w lini pomocy. I nie chodzi tu o to zeby kupic jakiegos obambe zapchajdziure zeby tylko moc powiedziec ze wzmocniono kadre..
12
Ani Coutinho ani Dybala nie sa srodkowymi pomocnikami. Co wy ludzie cpiecie ;p
0
Roznica tez taka ze ponosilismy porazki 1-0 2-1 itd a w tym sezonie 4-0 3-0
2
I zarazem najslabszy mistrz w historii LM :D
0
Przeciez tamtego Iniesty nie ma od 3 sezonow. Anemia - niestety :/
0
A mi jest przykro.. powinnismy pozegnac sie z wieloma zawodnikami jak dla mnie. Denis nie jest i nie bedzie pilkarzem na miare Barcelony. Mimo sympatii do Rafinhii to samo. Arda potrafi zagrac super ale to nie to. O Gomesie nawet nie bede pisal... Busi? Strasznie razi w oczy jego zolwie tempo w poruszaniu sie. Gosciu jest artysta, ale jednoczesnie anemikiem. No i najgorsze.. ale Andrzej nie jest juz tym Andrzejem i tez nim juz nie bedzie. Jego osoba najbardziej mnie boli. Kocham go, ale podobnie jak Busi fizycznie to jest kryminal. Brak mu tej sily, zrywu, polotu. I prawda jest taka ze wiecej odpoczywa niz gra. A siedzac traci sie meczowy rytm. Tego sie nie oszuka. :( osobiscie zostawilbym w pomocy tylko i wylacznie Rakiete na ta chwile, ktory mimo spadku formy potrafi jeszcze dac duzo, czasem po prostu wybiegac mecz, czasem trafic glowa czy z dalszej odleglosci. Pomoc jest drastycznie to zmiany. I nie byle kim. Wartosciowymi zawodnikami, przemyslanymi. Taki Veratti jest stylem podobny do Xaviego. Wlasnie brakuje nam lacznika miedzy formacjami. Typowego lacznika. Jesli nie Marco to ktos inny ale o takim wlasnie profilu. A do pary pomocnik o mocny zrywnym wejsciu do przodu. Czy tak ciezko myslec przy transferach? Czy tak ciezko wyszukac pilkarzy o danej charakterystyce ktorej wymaga nasza formacja i sklad? Naprawde to jest do zrobienia...
19
Nigdy w zyciu Masche nie moze grac z Alba w ustawieniu z 3 obroncami
2
Haha widze humor dopisuje :D
13
Pique powinien byc naszym kapitanem. Jest szczery, pewny i ma jaja. Ma cechy przywodcy. Z calym szacunkiem dla Andrzejka ale moim zdaniem taki wlasnie powinien byc prawdziwy kapitan.
0
A to sciezka prowadzi do tryumfu :D
0
Nie chce go tu! Za jego zachowanie w odtatnim meczu. Z calym szacunkiem dla jego umiejetnosci. Niech siedzi cicho w PSG
0
Messi od dluzszego czasu dramat :/ ze skrajnosci w skrajnosc. Tyle radosci a tu nagle klapa. Oby real sie potknal dzis. Chocby remis.
0
Tak troche pogrzebowo :D
0
Juz sie zaczynaja alternatywy... nie to ze Bellerin jest dla mnie jakims przekotem ale jak widze wpisy o alternatywach to mnie trafia.. zawsze tak sie konczy i potem przychodza zawodnicy jak do jakiegos sredniaka
0
Neymar na miesiac na lawe. Kazdy kontakt z pilka strata.
0
A ja chce Vidala a nie zadnego Cancelo. Taki troche drugi Alves.
2
Ty jestes normalny? Suarez jest dla Ciebie przereklamowana gwiazda?? Chlopie i u nas i za czasow Liverpoolu, ba... nawet za czasow Ajaxu byl i jest przekozakiem. Od lat napastnik z absolutnego topu
0
Moze zle to ujalem. Bo nie byl nigdy jakims pazernym gosciem. Ale podwyzka z ok 20 baniek na 35 to naprawde dosc spore wymagania. Ale mam nadzieje, ze wszystko dobrze pojdzie i znajdzie sie jakis kompromis z obu stron :) jasne ze najlepszy pilkarz wszechczasow powinien byc najbardziej doceniony, zgadzam sie. Tylko z drugiej strony patrzac na to ile sa w stanie oferowac teraz Chinczycy to gracze beda oczekiwali takich sum ze w glowie sie nie miesci
0
Messi troche tez przegina ze swoimi wymaganiami.. wiadomo kim jest dla Barcy, ale z glodu raczej nie umiera.. zawsze mowil o milosci do klubu a co kontrakt to widac jakie znaczenia dla niego ma kasa :/ albo jego ojca.
0
Gdzie jest do cholery prawa strona??? Nie da sie tego ogladac. Od kilku miechow az oczy bola. Juz nawet o wyniki nie chodzi. Zadnego stylu nie mamy ani pomyslu na gre. Wszystko jest przypadkiem, gra chaotyczna. Chyba Lucho juz stracil wszelkie pomysly na ta druzyne. Dramat wielkimi literami.