0

Sprzadac Vidala zeby kupic Srne? Totalne nieporozumienie

1

Kiedy jak nie teraz? Oby wdarl sie przebojem do druzyny :)

0

Ale turbokozak z niego ;)

0

Uff kamien z serca. To nie jest krotki okres ale w porownaniu do 3-4 miesiecy... naprawde jestem szczesliwy :)

0

Nic mi nie da tylko nie moge im wybaczyc tej decyzji. Ten ruch to byl strzal w stope

2

Dalej fanatycy Niemca beda go bronic? Ktory to juz raz? Po raz kolejny napiszy. Bravo zjadal go w kazdym aspekcie. I moge znowu hejty dostac a i tak zawsze bede przy tym obstawal.

0

Tak ogladalem. Szalu nie bylo.

2

Gramy kupe w ostatnim czasie a mecz z Celticiem nie jest wyznacznukie. Dzisiaj slabo. Rozdajemy pubkty za darmo

8

Chyba nie doscignie bo jest 5-3 dla Mesjasza ;)

0

Neymar w gazie alr szkoda mi troche Ardy bo tez wlaczyl 5 bieg. Moze za Messiego wystapi na prawym skrzydle?

0

Chcialbym zeby Andre dostawal dosc sporo szans. Nie wiem, widze w nim jakis diamencik. W jego sposobie gry dostrzegam taki spokoj, opanowanie i elegancje. Mysle ze moze naprawde sporo wniesc jesli bedzie gral. Oby pokazal w Barcelonie to, co potrafi bo zapowiada sie na ciekawego grajka

5

Przestan Mark, przestan.... dla mnie stracil wiele przez to jak sie zachowal nakladajac presje i grozac odejsciem. Claudio nr 1. Zawsze cenilem go wyzej mimo ze ter Stegen takze jest na poziomie.

0

K......a bardzo szkoda... liczylem do samego konca ze cos sie zmieni i zostanie :(

0

Obejrzyj statystyki gry nogami zanim cos napiszesz. Ter Stegen jest daleko za plecami Bravo w tym elemencie. Malo tego. Neuer jest nawet za Brawo co pewnie cie zdziwi :)

0

Ja chcialbym zeby przyszedl ale jednoczesnie Munir ma zostac w klubie :)

0

Jesli jest dobry i perpektywiczny to bardzo fajnie ( nie widzialem go w akcji szcze mowiac wiec nie oceniam ), ale chcialbym dodatkowo jakiegos sprawdzonego swietnego obronce, ktory nie bedzie produktem ktory byc moze wypali tylko bedzie pewniakiem do gry. Wiecznie w tej obronie liczymy na czyjes odpalenie

32

W transferach przedsezonowych chodzi o wzmocnienia czy oslabienie druzyny? Bo juz sie pogubilem...

0

nigdy w zyciu!! wyjazd od niego!!

14

A ja wam powiem jedno. Kolejny raz pitwierdza sie to, ze Messi grajac na srodku gra duzo gorzej. Najbardziej efektywny jest na prawym skrzydle schodzac do srodka i robiac te slynne przerzuty rogale za plecy obroncow. W srodku to nie to samo.

0

Tyle ze Bravo nie jest wcale gorszy.. na ta chwile obstawiam ze Bravo jest w top 5 na swiecie z ta forma

7

Nie ma szans. Bedzie PSG albo Bayern albo Juve. Zawsze dostajemy najlepszych, nigdy od wielu lat nikogo latwego do przejscia :) Real moze dostac Zenit jak najbardziej ;)

3

ewentualnie i tak lepiej zaliczyc jakas wtope w pucharze bo mozna nadrobic drugim meczem. w lidze najbardziej szkoda gubic punkty

4

Napisze tylko jedno. Bravo to top 3 bramkarzy na swiecie.

0

no tak, niestety popularnosc przemawia na korzyc CR7, z tym sie zgodze. jednak jesli ktos oglada na biezaco mecze Barcelony i Realu to pod wzgledem indywidualnym w tym roku miedzy Suarezem a CR7 jest przepasc nawet bym powiedzial.

0

Obecnosc Ronaldo bedzie kpina. Messi wiadomo dlaczego. Neymar obecnie nr 2 na swiecie. Mial perfekcyjny i rowny caly rok. Byl kluczowa postacia a jego gra niejeden raz wprawila w okrzyk "wow". Nr 3 powinien byc Suarez. Tak, Luis, nie Ronaldo. Tyle, ile Suarez daje druzynie powinno odzwierciedlic sie wlasnie w nominacji do ZP. Fenomenalne wykonczenie, prawie w kazdym meczu udzial w bramkach, zasuwa za 5, swietne ostatnie podanie z pierwszej pilki, wszelkie odegrania, sciaganie na siebie obroncow, tworzenie wolnych przestrzeni. A jego zdobycze bramkowe nie polegaja na dostawieniu nogi do pustej bramki. Nie czeka az mu koledzy wypracuja okazje. Takze caly rok rowny i znakomity pod wzgledem indywidualnym. Daje duzo wiecej niz Ronaldo czy komus sie to podoba czy nie. Obiektywnie. I obiektywnie tak powinna wygladac ta trojka.

14

Glupoty piszesz. Pique jest cholernie inteligentnym gosciem. On po prostu ma dystans do swiata, jest szczery i nie wchodzi kazdemu po kolei w dupe. Kiedys to bylo zaleta a teraz widac dla ludzi to wada. Ode mnie szacun ze jest soba.

0

Zadna druzyna nie ma ani jednego takiego zawodnika jak my mamy trzech MSN :) absolutny szczyt pilkarski i........ najlepszy stworzony atak w historii?

0

No nie mow ze Bale'a stawiasz obok Suareza ... :)

4

Wszystko bedzie dobrze taka mamy nadzieje!!! Duzo sil bracie!!!

1

Powinien byc tytul fenomenalni Neymar i Suarez! Zawsze zapominacie o Luisie a on niczym nie ustepuje! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?