malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB ja widze w takich ludziach jak on zaburzenia normalnosci bo kazdy czlowiek, ktory ma chociaz troche serca nie przejdzie obojetnie wobec zywej istoty, ktora nie moze sobie poradzic i jest skazana na smierc.
6
@marcin62 ale debil. Widzialby psa i by poszedl dalej
1
Dlugo nie trwalo. Szkoda, ze taki dobry zawodnik jest tak szklany.
0
@galix22 ja sie tylko dziwie, ze przez 10 lat nikt na to nie wpadl gdzie to bylo pierwsze co rzucalo sie w oczy
1
Pompuja tego zolwia a na razie tylko z karnych potrafi strzelac.
Faktycznie armata.
1
@takisobiektos ale przykry widok :( jak po wojnie
4
@NicoTuNicoTam czy ja wiem, prawde mowiac to Mbappe skillem do piet nie dorasta Neyowi
1
Ja od poczatku twierdzilem, ze nie powinno byc. Pilka zza plecow przy odwroceniu trafila w reke.
22
@NeroTFP1 z drugiej strony przy covidzie opozycja zachowywala sie identycznie. Po prostu polityka jest smietnikiem. Bez podzialu.
0
@Mezocyklon87 jestem z dolnego slaska i w niektorych miejscach jest nawet gorzej niz w 97. Teraz opady juz malo znacza bo wszystkie rzeki powylewaly. Tamy puscily itd. Juz za pozno. Jest dramat.
0
@kondzix2115 juz jest a Stroniu Slaskim jeszcze wiekszy dramat, pekla tama, domy wyrywa, wozy strazackie przykryte woda :/
4
Alez tragedia sie rozgrywa na dolnym slasku :/
9
To jest najbardziej po.....ny klub w historii tego sportu i tego nie da sie logicznie wytlumaczyc xD
1
@Matheu12 ale najgorzej, ze niektorzy tak parkuja, ze kierowca nie ma jak wsiasc. Z pasazerem to nie problem ale blokowac wejscie kierowcy to trzeba byc naprawde idiota.
1
@Zip swiadek koronny
0
@HypeR swietny glos ma dziewczyna ale srednio mi sie to zgrywa z LP :D mam bardzo skrajnie mieszane odczucia. Z jednej strony nowy kawalek bardzo mi podszedl i katuje go a z drugiej w starych kawalkach mi nie pasuje :D no i przesluchalem tez Emptiness Machine w wersji Chestera stworzony przez AI i jest oblednie ;p
0
@MesQueUnClub_87 ja Wirtza jak kolega nizej :) to taki troche nowy KDB
0
Gdybyscie mogli sprowadzic Musiale czy Wirtza to kogo byscie wybrali? Nie patrzac na to, ze mamy juz Olmo itp na pozycje ofensywnego pomocnika.
4
@Kondziubarca trybuny do samego konca kontraktu.
8
@VegetaPolska nie zawsze warto dawac z siebie wszystko. Kiedys sie moze tego nauczysz. Dojrzaly jestes wtedy gdy swiadomie wiesz kiedy nalezy pewne sytuacje odpuszczac.
2
@TR3YWAY dwubiegunowka - powodzenia ale zanim zwiariujesz Ty to wczesniej musisz zdazyc uciec. Nie smieje sie, serio pisze bo to moze Ci zrobic niezla sieczke z psychika.
1
@BARCA1899Messi Wirtz i Nico lub jakis swietny lewoskrzydlowy
0
@pt9 duze bo wybierasz tym swoj styl rozgrywki i to w jaki sposob chcesz przechodzic gre. Czy strzelajac, czy jak samuraj czy po cichu czy hakujac itd
1
@MichuZ44 kazdy sie glupio smieje, ze to scenariusze nierealne a jakos z czasem zawsze sie okazuje, ze to z czego sie smialiscie wlasnie ma miejsce ;)
1
@fart no dla mnie strasznie :D tam wiecej przerwy w grze niz samej gry bo caly czas jakies faule, 5 minut sie ustawiaja, ruszaja na siebie, 5 sekund i znowu przerwa :D
1
@Mitch_Atleta kolarstwo, skoki narciarskie, zuzel i football amerykanski/rugby
1
@Transu96 jakas z LG i na pewno nie z beko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze jedno okienko sie dobrze nie skonczylo a tu juz grzanie nastepnego xD a wiadomo, ze nie bedzie tu ani Taha ani Kimmicha ani Nico
3
@Lionel_Messi10 amigosi na zawsze :)