1

@Xirrus mylicie do czego sluza fotoradary. Nieoznaczone spowoduja odwrotny skutek. Miejsca niebezpieczne dalej beda niebezpieczne bo nie beda zwalniac. A chodzi o to zebyte miejsca byly jezdzone wolniej. Chyba, ze dla was satysfakcja z mandatu jest wazniejsza niz bezpieczenstwo, o ktorym kolega dzien w dzien pisze :)

0

Karny przeciwko realowi! Negreira!

0

@Popitek12 mózg, nić porozumienia z nią grą słow, subtelność. Czasem średnia kobieta posiadająca pewne cechy bije na głowę te piękne i jest dużo bardziej pociągająca.

0

@draxidox ze ci sie chlopie chce codziennie wrzucac te wypociny. Swoja droga fotorady sa stawiane w chyba niebezpiecznych miejscach wiec oznaczenie wczesniej tego niebezpiecznego miejsca aby kierowca zwolnil jest jak najbardziej a miejscu. Zreszta widze, ze bardziej mamy patrzec na licznik niz na droge zeby tylko o 1km nie przekroczyc. Cale szczescie, ze nie ma jeszcze takich swirow u nas.

0

@SzczenaWojtula zapomniales uzyc jeszcze raz slowa "bestialskim" Izraelem

0

@barteq calkiem mozliwe

0

@siuuu ponad 5k netto na poczatek sie dostaje po licencjacie. Zrobisz mgr i masz 6k na poczatek przygody z praca. To zle? Liczac jeszcze dodatki i to, ze z biegiem czasu dostaje sie podwyzki.

0

@FCB_dimiC ale to sa takie wlasnie "pojedyncze" przypadki. A gdzie cala reszta?

2

@Comentateiro ale zastanawia mnie jak to sie ma do przyjmowania na uczelnie gdzie na medycyne jest 1 miejsce na 30 chetnych. Bo nie uwierze, ze potem kazdy lekarz nagle opuszcza kraj.

1

Tak, zmiany w skladzie dla was wyszly idealnie.

1

Niestety dzis mecz na konto Flicka - za duzo zmian w skladzie na raz na trudnym zawsze terenie. Szkoda, glupio stracone punkty. Mecz ten tez pokazal, ze zawodnicy typu Ferran, Dominguez, Gerard to poziom Barcy D.

1

@DragonxNF bo wyszli plackami

0

Takie za darmo oddane punkty dzisiaj :/ w troche niezrozumialy sposob. Na Osasune na wyjezdzie, z ktora zazwyczaj jest ciezko az tyle zmian jednoczesnie w skladzie? To nie moglo sie udac. Dziwne tez, ze w przerwie brak zmian.

0

Za mocne zmiany Flicka dziś. Rotacje jak najbardziej, ale nie pol skladu jednoczesnie tym bardziej z nasza jakoscia na lawce :/

1

@Sulimo ja caly czas lece na wkladach. Znicze nowe z 2 razy w roku kupuje a tak to wklady. A chodze co tydzien na cmentarze.

1

@Gacek5 ale fabularnie jak wypada i klimatycznie? Pierwsza czesc byla rewelacyjna a tej niestety sie obawiam

1

@Arekvip mysle, ze krocej. Przeciez nie ma jakiejs dlugiej przerwy. Jeszcze na euro byl w treningu, raptem 2 miesiace bez gry. Chwila moment i dojdzie do siebie. Kilka meczykow i wraca do podstawy.

1

@Antimadridista_WR ludzie tu pisza, ze 1500 - 2000. Kurde tyle to na wesele a nie komunie raczej. A pozniej dziwota, ze quady ludzie kupuja na takie okazje i sam prezent jest wazniejszy od wydarzenia. Wiadomo, zalezy kto ile chce dac i kogo na ile stac ale 1500k na komunie dla mnie osobiscie wydaje sie byc absurdalne. Mysle ze 500-1000 to sa ok widelki na te okazje.

1

Nie uwierze to, ze Pena moze byc nr 1 a Wojtek rezerwowym. To jest niemozliwe

0

@Arden ogolnie nie, w ostatnich 2 latach na pewno tak

3

@bartas97 mysle, ze real powinien dostac za to karnego

0

@Martinho taktyk

0

@szymon6847 Casado z Bernalem moga stworzyc potezny duet w przyszlosciowo :)

0

@Sysia11 ja jestem rabinem, ktory twierdzi ze znowu przecietnie :D w obronie slabo, w ataku przewidywalnie znowu. Najgorsze sa te wrzutki, albo w nogi albo do nikogo. Duzo pokazuje sie do gry

0

Martwi Balde bo gra deliktanie mowiac slabo :/ gdzies sie zatrzymal juz dawno w rozwoju a mam wrazenie, ze wrecz cofnal.

1

@normasubiektywna Kurtuła lubi to :)

0

@A4ron Niemcy prawie caly mecz powinni grac w 10. Watpie, ze z Hiszpania wytrwaliby o jednego mniej. Dodatkowo tam chyba przed reka byl spalony.

0

@Stinger_ Carvajal lub Rodri

5

@vincentPL jak bedzie gral Pena to w styczniu bedziemy grac juz o pietruszke

2

@bartekvisca zawsze tak uwazalem. Bravo u nas byl kapitalnym bramkarzem, szkoda ze jego przygoda tak krotko trwala przez placzka Marca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?