malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xirrus mylicie do czego sluza fotoradary. Nieoznaczone spowoduja odwrotny skutek. Miejsca niebezpieczne dalej beda niebezpieczne bo nie beda zwalniac. A chodzi o to zebyte miejsca byly jezdzone wolniej. Chyba, ze dla was satysfakcja z mandatu jest wazniejsza niz bezpieczenstwo, o ktorym kolega dzien w dzien pisze :)
0
Karny przeciwko realowi! Negreira!
0
@Popitek12 mózg, nić porozumienia z nią grą słow, subtelność. Czasem średnia kobieta posiadająca pewne cechy bije na głowę te piękne i jest dużo bardziej pociągająca.
0
@draxidox ze ci sie chlopie chce codziennie wrzucac te wypociny. Swoja droga fotorady sa stawiane w chyba niebezpiecznych miejscach wiec oznaczenie wczesniej tego niebezpiecznego miejsca aby kierowca zwolnil jest jak najbardziej a miejscu. Zreszta widze, ze bardziej mamy patrzec na licznik niz na droge zeby tylko o 1km nie przekroczyc. Cale szczescie, ze nie ma jeszcze takich swirow u nas.
0
@SzczenaWojtula zapomniales uzyc jeszcze raz slowa "bestialskim" Izraelem
0
@barteq calkiem mozliwe
0
@siuuu ponad 5k netto na poczatek sie dostaje po licencjacie. Zrobisz mgr i masz 6k na poczatek przygody z praca. To zle? Liczac jeszcze dodatki i to, ze z biegiem czasu dostaje sie podwyzki.
0
@FCB_dimiC ale to sa takie wlasnie "pojedyncze" przypadki. A gdzie cala reszta?
2
@Comentateiro ale zastanawia mnie jak to sie ma do przyjmowania na uczelnie gdzie na medycyne jest 1 miejsce na 30 chetnych. Bo nie uwierze, ze potem kazdy lekarz nagle opuszcza kraj.
1
Tak, zmiany w skladzie dla was wyszly idealnie.
1
Niestety dzis mecz na konto Flicka - za duzo zmian w skladzie na raz na trudnym zawsze terenie. Szkoda, glupio stracone punkty. Mecz ten tez pokazal, ze zawodnicy typu Ferran, Dominguez, Gerard to poziom Barcy D.
1
@DragonxNF bo wyszli plackami
0
Takie za darmo oddane punkty dzisiaj :/ w troche niezrozumialy sposob. Na Osasune na wyjezdzie, z ktora zazwyczaj jest ciezko az tyle zmian jednoczesnie w skladzie? To nie moglo sie udac. Dziwne tez, ze w przerwie brak zmian.
0
Za mocne zmiany Flicka dziś. Rotacje jak najbardziej, ale nie pol skladu jednoczesnie tym bardziej z nasza jakoscia na lawce :/
1
@Sulimo ja caly czas lece na wkladach. Znicze nowe z 2 razy w roku kupuje a tak to wklady. A chodze co tydzien na cmentarze.
1
@Gacek5 ale fabularnie jak wypada i klimatycznie? Pierwsza czesc byla rewelacyjna a tej niestety sie obawiam
1
@Arekvip mysle, ze krocej. Przeciez nie ma jakiejs dlugiej przerwy. Jeszcze na euro byl w treningu, raptem 2 miesiace bez gry. Chwila moment i dojdzie do siebie. Kilka meczykow i wraca do podstawy.
1
@Antimadridista_WR ludzie tu pisza, ze 1500 - 2000. Kurde tyle to na wesele a nie komunie raczej. A pozniej dziwota, ze quady ludzie kupuja na takie okazje i sam prezent jest wazniejszy od wydarzenia. Wiadomo, zalezy kto ile chce dac i kogo na ile stac ale 1500k na komunie dla mnie osobiscie wydaje sie byc absurdalne. Mysle ze 500-1000 to sa ok widelki na te okazje.
1
Nie uwierze to, ze Pena moze byc nr 1 a Wojtek rezerwowym. To jest niemozliwe
0
@Arden ogolnie nie, w ostatnich 2 latach na pewno tak
3
@bartas97 mysle, ze real powinien dostac za to karnego
0
@Martinho taktyk
0
@szymon6847 Casado z Bernalem moga stworzyc potezny duet w przyszlosciowo :)
0
@Sysia11 ja jestem rabinem, ktory twierdzi ze znowu przecietnie :D w obronie slabo, w ataku przewidywalnie znowu. Najgorsze sa te wrzutki, albo w nogi albo do nikogo. Duzo pokazuje sie do gry
0
Martwi Balde bo gra deliktanie mowiac slabo :/ gdzies sie zatrzymal juz dawno w rozwoju a mam wrazenie, ze wrecz cofnal.
1
@normasubiektywna Kurtuła lubi to :)
0
@A4ron Niemcy prawie caly mecz powinni grac w 10. Watpie, ze z Hiszpania wytrwaliby o jednego mniej. Dodatkowo tam chyba przed reka byl spalony.
0
@Stinger_ Carvajal lub Rodri
5
@vincentPL jak bedzie gral Pena to w styczniu bedziemy grac juz o pietruszke
2
@bartekvisca zawsze tak uwazalem. Bravo u nas byl kapitalnym bramkarzem, szkoda ze jego przygoda tak krotko trwala przez placzka Marca.