0

@Marian_Pazdzioch 24 wlasnie. Ogromna przeskok widze pomiedzy jednym poziomem ale wlasnie pomiedzy zawodowcem a klasa swiatowa. No leje bayern po 5-6 na zawodowcu a na klasie swiatowej eintracht mi laduje raz 4-2 a raz 6-2

0

Pytanko do fifowcow - dopierood niedawna przesiadlem sie z pesa na fife i w zasadze nadal ucze sie grac. Ale dlaczego jest tak ogromna rozbieznosc miedzy poziomem zawodowiec a klasa swiatowa? Na zawodowcu wygrywam po 6-0 a na klasie swiatowej przegrywam po 5-1 czy 5-2. Przeciez to sensu zadnego nie ma. Tak po prostu jest w tej grze? Nie ma przyjemnosci z gry przez to. Na klasie swiatowej mozna jedynie cos ugraj grajac typowego ping ponga i na jeden kontakt wszystko zeby szybko szybko dostac sie pod bramke ale to jest idiotyczne i zniechecajace.

1

No z Pena to mynie zwojujemy nic. Nie wiem co teraz zrobia. Nikogo sensownego w trakcie sezonu nie sprowadza. Wojtek wznawiaj karierie

1

Jutro Negreira bedzie xD

0

@beter2 tylko oni mieli kosmicznego Lunina :D

2

Nasz by dostal 10 meczow zawiasow, realowiec nie dostanie nic :)

0

Meczyk bez karnego tonie meczyk :)

0

@draxidox w jakim celu?

0

@Rhaan jak po jednym? Chlop stoi jak slup od 2 sezonow i niemal kazdy strzal na bramke to jest gol. O babolach nogami juz nawet nke wspomne.

0

@Rhaan no i jak widac nie gra nogami zdobywa sie tytuly. Bramkarz ma przede wszystkim swietnie bronic.

0

@Kondzix niestety nie. Bylismy tlem dla Monaco i nawet brak czerwonej by tego nie zmienil

1

@Stagiryta strzal gdziekolwiek w bramke = zawsze gol

2

Pilka leci w niego i tez nie obroni xD

1

I jak zwykle pierwszy lepszy strzal a ten stoi jak slup xD nie no chlop jest do wymiany priorytetowo

2

@jacob345 100 % wina Niemca. No jak mozna pod bramka podawac do chlopa, ktory jest kryty ramie w ramie? Nie ma co zrobic to laga do przodu

0

Tak szczerze to powinni bramkarza juz wymienic. On jest totalnie wypalony i wali babola za babolem.

0

Jakie on babole robi to glowa mala. Co chwile cos odwala. Szczerze dosc mam Marca.

2

@Messibestplayerintheworld im sedziowie kreuja sytuacje :D

0

@vangoor pracownik fizyczny w 30 min dojezdza do domu po pracy a jego praca konczy sie po 8 godzinach. Zreszta intensywnosc i rozlozenie w czasie jest bez porownania.

0

@vangoor idz i biegaj na pelnej co 3 dni po 10-15 km przez caly rok, do tego doloz sobie silownie i treningi i lataj w podroze caly czas przy tym wszystkim. Wtedy mozemy na ten temat pogadac czy jest ciezko i jestes zmeczony do tego stopnia, ze organizm nie wytrzymuje :)

0

@wojopancer Eto'o

2

@Gall nie widzial ale widzial jakiego mial skilla w wieku 18 lat i co robil z obroncami i na jakiej dynamice. Uwielbiam Yamala ale daleko mu do tego co gral Messi :) tak wiem, ze ma 17 a nie 18-19 i chwala mu za to co prezentuje

0

@Mateu1899 no i mimo wszystko biegac po hali z takim wymiarem a po boisku to jest mimo wszystko roznica. Wiem, ze koszykowka to tez mocny sport, gdzie trzeba mnostwo dynamiki i sily ale jednak te kilometry na boisku robia swoje

16

@Gall ktos tu chyba nie widzial 18 letniego Messiego jak wkrecal w ziemie najlepszych obroncow chocby z poteznej wowczas Chelsea :)

2

@okiemtypera_lucaxx95 ale chociaz tego nie widze xD w sumie nawet sie nie ludze bo scenariusz i tak jest znany. Gowno-gra, powinni przegrywac 3-0 ,masa farta a potem albo karny albo pilka odbije sie komus od dupy i wpadnie xD

23

Nie podniecajcie sie realem bo od X lat zawsze jest to samo. Polecam ich w ogole nie ogladac, czlowiek spokojniekszy jest :) serio, ja juz jakis dluzszy czas ich nie ogladam i to byla swietna decyzja. Szkoda nerwow

0

@okiemtypera_lucaxx95 a przyjdzie im real i wpieprz jak zawsze xD

0

@FCBparasiempre na c+ od kanalu 43 sa c+ extra

0

@prokofiew ja mam zupelnie odwrotnie :D

0

Pisalem tu kiedys, ze zachecony opiniami zaczalem ogladac serial Sons of Anarchy i strasznie nudny mi sie wydawal. Pierwszy sezon obejrzalem i mialem ochote na tym zakonczyc ale dalem szanse, obejrzalem drugi i nadal nie rozumialem fenomenu ale nauczony BB, przy ktorym mialem identyczne odczucia a wiem jak sie skonczylo trwalem dalej przy nim i zaczalem trzeci sezon. I zaczelo sie, jak juz ruszylo to jestem na ostatnim sezonie i uwazam ten serial za jeden z najlepszych jakie ogladalem. Sons of Anarchy top - wiem, ze kilka osob podzielalo moja opinie, ze serial jest nudny ale dajcie szanse, rozkreca sie bardzo dlugo ale potem oddaje. Wiem, ze bede za nim tesknil jak go skoncze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?